Najgorszy hotel w jakim byliśmy do tej pory...Zaznaczę, że do tej pory bywaliśmy tylko w hotelach czterogwiazdkowych. W zeszłym roku również w Turcji. Hotel stary, wymagający remontu, sprzątany owszem ale powierzchownie, dookoła kabiny prysznicowej bród i grzyb, toaleta zdezynfekowana może raz podczas tygodniowego pobytu. Żenujące było to, że po wodę do picia trzeba było schodzić na parter z butelką po wodzie aby mieć się czego napić w pokoju pomimo, że zapewniano Nas, że codziennie będzie uzupełniana w pokojach. Jako para dostaliśmy pokój z dwoma łóżkami, gdzie rezerwowaliśmy pokój dla pary. Winda mała, ciasna i bez klimatyzacji. Za plus można uznać, dobre jedzenie, miłą i bardzo pracowitą obsługę na stołówce. Blisko plaża, ładna okolica, dużo bazarków, blisko apteka i poczta. Bogata ale wymagająca remontu infrastruktura hotelu; dwa baseny, zjeżdżalnia (czynna 2 razy w ciągu dnia po dwie godziny), brodzik dla dzieci, ciekawe animacje...Na pewno tam wrócimy ale niestety nie do tego hotelu...Pomimo opcji all inclusive oprócz animacji basenów reszta atrakcji jest dodatkowo płatna. No i niestety wszystko dało by się przeżyć i nie narzekać bo morze piękne i woda czysta i ciepła ale wszechobecni, panoszący się rosyjscy turyści, którzy z kulturą i obyciem mają na bakier działają na niekorzyść tego hotelu, który chyba w zamyśle jest właśnie na nich nastawiony.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Srednioymagajacy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TitanHotels G, Yönetici, Titan Garden HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear guests,

Thank you for your visit and your review of your stay with us in Titan Garden.

For your next holiday we would like to recommend you our neighbouring hotel Titan Select, which offers you all the positive aspects of Titan Garden, but is more modern and classy! In the meanwhile we will take your criticism into consideration to level up our standard.

We hope to meet on another occasion and send our best wishes on behalf of Titan Hotels.

Hotel bardzo czysty, ale przydałby się remont. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Na duży plus animatorzy, a szczególnie kolega Hanny. Minusem jest jakość obslugi, wydawali się zbyt zmęczeni. Ceny w hotelowym sklepiku też mogłyby być bardziej precyzyjne :)

Dziękujemy, pablomieszkobar

Dear guest,

Thanks a lot for your nice evaluation and short comments on your stay.

We will take your points of criticism into consideration as far as possible. For your next holiday try our accommodation Titan Select, which has not only a perfect price quality level, but also the little glamour Titan Garden lacks.

For the moment we wish you all the best and hope to see you again soon!

Tak jak się spodziewaliśmy po wcześniejszych opiniach hotel bardzo czysty, pokoje sprzątane codziennie, zarówno na stołówce jak i przy basenach było bardzo czysto. Do plaży bliziutko, jednak okolica hotelu bez szału. Co do jedzenia brak zastrzeżeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólnie w hotelu nie można się nudzić, animatorzy tworzą super atmosferę i uważam ich za największy plus tego hotelu, zarówno wieczorem czas umilają pokazy taneczne. Niestety minusem hotelu jest obsługa recepcji, która po pierwsze nie jest zbyt przyjemna, po drugie panowie nie są chętni do rozmowy w języku angielskim. Gdy poprosiłam by Pan z recepcji wytłumaczył po angielsku wszystkie informacje zostałam zignorowana. Pokoje polecamy w budynku głównym ponieważ te w bocznym budynku są o znacznie niższym standardzie. To jedyne niedogodności jakie zauważyliśmy. Hotel w zupełności zasługuje na 4 gwiazdki. Ogólnie polecamy pobyt w Hotelu Titan Garden

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje w budynku głównym, te w budynku bocznym są w o wiele niższym standardzie. Pokoje dobrze wygłuszone, panuje cisza i spokój.
Dziękujemy, Owocowy J

Dear guest,

Thank you very much for your kind recommendation and your evalutation of your stay.

As language teaching is very poor in Turkish schools, most of our staff speak English, Russian or German. We try to solve this problem by having 2 receptionists at the desk with different language skills at the same time. Consider it's quite scary, having to speak a language you are not really capable of speaking.

We surely hope to see you again in the future and send our best regards from the Titan Hotels Staff.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobry dla rodzin z dziećmi bardzo czysto co najbardziej rzuca się w oczy pokoje sprzątane codziennie bardzo miłe panie pokojówki. Baseny czyste obsługa bardzo miła może za nielicznymi wyjątkami w barze. Bardzo zielono dookoła co stwarza bardzo miłą atmosferę, niestety plaża na trójkę kamienie w wodzie woda niezbyt czysta ogólnie sprawa złe wrażenie i trochę niebezpieczna. Jedzenie może trochę monotonne ale jest jego dużo i każdy coś wybierze. Bardzo duży wybór alkoholi w opcji all inclusive,ogólnie hotel sprawdza bardzo dobre wrażenie jak na cztery gwiazdki jest bardzo ok.

Dziękujemy, Pawlo39
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TitanHotels G, Yönetici, Titan Garden HotelOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear Pawlo,

Thank you very much for your wonderful feedback. We are delighted to have made your holiday into a succes.

We hope to welcome you again on another occasion. You can be sure that we will all be there to serve up to your needs of a succesfull holiday.

Kind regards,
Titan Hotels

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Witam, kilka dni temu wróciliśmy z wakacji w tym hotelu i muszę przyznać, że pobyt bez szału. Nie byliśmy zachwyceni ani obsługą, ani samym pobytem i uważam, że 4* to stanowczo za dużo jak na ten hotel. Budynek ma już swoje lata co widać po wyposażeniu, nieklimatyzowanych windach w których nie dało się jechać z nikim a i w pojedynkę brakowało powietrza. W pokojach czysto, schludnie. Niestety zdarzają się dobijania obsługi w środku nocy o 2 do pokoju i głupie pytanie czy potrzebujemy ręczniki - jakiś absurd!!!! a gdy rano próbowałam to wyjaśnić na recepcji i poprosiłam o wyjaśnienia to ujrzałam obojętny wzrok recepcjonisty , a gdy nie odpuszczałam i nadal żadałam wyjaśnienia, po sprawdzeniu na monitoringu usłyszałam że wszystko jest ok - dziwne ale dałam sobie spokój bo widziałam że niczego nie wskóram. Na terenie hotelu dwa bary, gdzie krzesła i stoły sięgały dość dawnych lat - o obrusach nie wspomnę, co powodowało dość ciemny, przytłaczający i smutny nastrój. Niektórzy panowie w recepcji i w barach bezczelnie dawali do zrozumienia że bez dolarów do ich kieszeni to nic się nie załatwi ani nie dowie! Przy basenach niestety nie dane nam było ani razu znależć miejsca, gdyż pomimo regulaminu zakazującego - wstając o 7 na wszystkich leżakach leżały już ręczniki. Za rok oczywiście wybieramy się do Turcji ale nigdy więcej do Titan - szczerze nie polecam tym, którzy chcą swój urlop spędzić w dobrej, przyjemnej, życzliwej atmosferze oraz w normalnych warunkach.

Dziękujemy, Jolcia J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TitanHotels G, Yönetici, Titan Garden HotelOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear Jolcia,

Thank you very much for your evaluation of your stay and useful comments.

For your next holiday we would like to recommend our accommodation Titan Select, which is newer and with a larger variety of dishes and more possibilities to relax. It would be wonderful to get the chance to convince you once more of our hospitality.

Kind regards,
Titan Hotels