Zrecenzowano: 12 września 2019

Tak jak się spodziewaliśmy po wcześniejszych opiniach hotel bardzo czysty, pokoje sprzątane codziennie, zarówno na stołówce jak i przy basenach było bardzo czysto. Do plaży bliziutko, jednak okolica hotelu bez szału. Co do jedzenia brak zastrzeżeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólnie w hotelu nie można się nudzić, animatorzy tworzą super atmosferę i uważam ich za największy plus tego hotelu, zarówno wieczorem czas umilają pokazy taneczne. Niestety minusem hotelu jest obsługa recepcji, która po pierwsze nie jest zbyt przyjemna, po drugie panowie nie są chętni do rozmowy w języku angielskim. Gdy poprosiłam by Pan z recepcji wytłumaczył po angielsku wszystkie informacje zostałam zignorowana. Pokoje polecamy w budynku głównym ponieważ te w bocznym budynku są o znacznie niższym standardzie. To jedyne niedogodności jakie zauważyliśmy. Hotel w zupełności zasługuje na 4 gwiazdki. Ogólnie polecamy pobyt w Hotelu Titan Garden

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje w budynku głównym, te w budynku bocznym są w o wiele niższym standardzie. Pokoje dobrze wygłuszone, panuje cisza i spokój.
Dziękujemy, Owocowy J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TitanHotels G, Yönetici, Titan Garden HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear guest,

Thank you very much for your kind recommendation and your evalutation of your stay.

As language teaching is very poor in Turkish schools, most of our staff speak English, Russian or German. We try to solve this problem by having 2 receptionists at the desk with different language skills at the same time. Consider it's quite scary, having to speak a language you are not really capable of speaking.

We surely hope to see you again in the future and send our best regards from the Titan Hotels Staff.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobry dla rodzin z dziećmi bardzo czysto co najbardziej rzuca się w oczy pokoje sprzątane codziennie bardzo miłe panie pokojówki. Baseny czyste obsługa bardzo miła może za nielicznymi wyjątkami w barze. Bardzo zielono dookoła co stwarza bardzo miłą atmosferę, niestety plaża na trójkę kamienie w wodzie woda niezbyt czysta ogólnie sprawa złe wrażenie i trochę niebezpieczna. Jedzenie może trochę monotonne ale jest jego dużo i każdy coś wybierze. Bardzo duży wybór alkoholi w opcji all inclusive,ogólnie hotel sprawdza bardzo dobre wrażenie jak na cztery gwiazdki jest bardzo ok.

Dziękujemy, Pawlo39
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TitanHotels G, Yönetici, Titan Garden HotelOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear Pawlo,

Thank you very much for your wonderful feedback. We are delighted to have made your holiday into a succes.

We hope to welcome you again on another occasion. You can be sure that we will all be there to serve up to your needs of a succesfull holiday.

Kind regards,
Titan Hotels

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Witam, kilka dni temu wróciliśmy z wakacji w tym hotelu i muszę przyznać, że pobyt bez szału. Nie byliśmy zachwyceni ani obsługą, ani samym pobytem i uważam, że 4* to stanowczo za dużo jak na ten hotel. Budynek ma już swoje lata co widać po wyposażeniu, nieklimatyzowanych windach w których nie dało się jechać z nikim a i w pojedynkę brakowało powietrza. W pokojach czysto, schludnie. Niestety zdarzają się dobijania obsługi w środku nocy o 2 do pokoju i głupie pytanie czy potrzebujemy ręczniki - jakiś absurd!!!! a gdy rano próbowałam to wyjaśnić na recepcji i poprosiłam o wyjaśnienia to ujrzałam obojętny wzrok recepcjonisty , a gdy nie odpuszczałam i nadal żadałam wyjaśnienia, po sprawdzeniu na monitoringu usłyszałam że wszystko jest ok - dziwne ale dałam sobie spokój bo widziałam że niczego nie wskóram. Na terenie hotelu dwa bary, gdzie krzesła i stoły sięgały dość dawnych lat - o obrusach nie wspomnę, co powodowało dość ciemny, przytłaczający i smutny nastrój. Niektórzy panowie w recepcji i w barach bezczelnie dawali do zrozumienia że bez dolarów do ich kieszeni to nic się nie załatwi ani nie dowie! Przy basenach niestety nie dane nam było ani razu znależć miejsca, gdyż pomimo regulaminu zakazującego - wstając o 7 na wszystkich leżakach leżały już ręczniki. Za rok oczywiście wybieramy się do Turcji ale nigdy więcej do Titan - szczerze nie polecam tym, którzy chcą swój urlop spędzić w dobrej, przyjemnej, życzliwej atmosferze oraz w normalnych warunkach.

Dziękujemy, Jolcia J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TitanHotels G, Yönetici, Titan Garden HotelOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear Jolcia,

Thank you very much for your evaluation of your stay and useful comments.

For your next holiday we would like to recommend our accommodation Titan Select, which is newer and with a larger variety of dishes and more possibilities to relax. It would be wonderful to get the chance to convince you once more of our hospitality.

Kind regards,
Titan Hotels

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Hotel położony w fajnej okolicy. W sąsiedztwie same inne hotele oraz mnóstwo sklepów. Hotel ma 4* ale uważam, że niektóre miejsca jak recepcja, bar przy basenie wymagają remontu. Widać, że hotel swoje lata ma, w niektórych miejscach czuć zapach stęchlizny. Taki sam zapach był wyczuwalny na plastikowych kubkach i sztućcach. Pokój fajny, mieliśmy widok na basen i stołówkę czyli można powiedzieć na "samo centrum" hotelu. Niektórzy Polacy, którzy przyjechali parę dni po nas mieli problemy z pokojami. Zależy na kogo się trafi w recepcji, podobno Panowie na recepcji powiedzieli im, że za parę dolarów dostaną lepsze pokoje. Jedzenie dobre, urozmaicone. Na terenie hotelu bardzo dużo barów. Do plazy blisko. Jest kamienista więc przyda się obuwie do wody. Z miejscami raczej nie było problemu, ani na plaży, ani na basenie. Jest też bar na plaży, czynny od 8. Natomiast jedzenie wydawane jest w godz. 12.30- 15.30. Codziennie przy basenie o 17 ciasteczka, ciasta oraz kawa. Hotel posiada dwie wodne zjeżdzalnie, jednak w ciągu dnia były czynne tylko przez 4 godziny. ( 10-12; 15-17) Obsługa nastawiona na ruskich, których w hotelu jest bardzo dużo. To głównie w tym języku próbuje porozumieć się obsługa i w tym języku zagaduje do gości. Warto pochwalić kelnerów, którzy bardzo sprawnie uwijają się na stołówce. . Brudne naczynia są szybko sprzątane a stoły gotowe dla kolejnych gości. Stołówka jest piętrowa, na górze znajduje się taras. Internet tylko przy recepcji, do najszybszych nie należy, często się rozłącza.
W szczycie sezonu nie zapłaciliśmy bardzo dużo za ten hotel, więc cudów się nie spodziewaliśmy. Trochę się obawiałam co zastaniemy na miejscu, jednak za taką cenę hotel ok.

Dziękujemy, Sherpa591759
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TitanHotels G, Yönetici, Titan Garden HotelOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dear guest from Poland,

Thanks a lot for your kind review and very detailed explanations of your stay.
We are delighted to read that you liked the quality level you got for the price you paid.

Hope to see you once more in Titan Garden, hopefully with some innovations.

Kind regards from our Titan Hotels staff!

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Dziś właśnie wróciliśmy z Hotelu Titan Garden w Konakli pokój 2 + 1. Po tygodniowym pobycie stwierdzam iż hotel zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Obsługa hotelowa miła, kelnerzy fantastyczni i uprzejmi. Wyżywienie rewelacja - smaczne, urozmaicone i duży wybór. Mnóstwo ciast, jogurtów, deserów oraz owoców. Kebab podany jednego dnia najlepszy jaki jadłam. Toalety publiczne czyste. Baseny sprzątane codziennie, leżaki i parasole w cenie na basenie oraz na plaży. Wystarczyło wstać ok 8 i była szansa na leżaki przy basenie. Jeśli zaspaliśmy korzystaliśmy ze stolików z krzesłami i parasolami ustawionymi przy basenie. Fajna siłownia, animacje ok. Trochę brakowało polskiej muzyki. Plaża czysta, kamienista - lepiej mieć buty do wody. Bar przy plaży - świetne hamburgery! Do centrum blisko - spacerkiem 15 minut. Super baza wypadowa. Wszędzie blisko. Trochę kiepsko, bo przyjechaliśmy do hotelu ok 10 rano i musieliśmy czekać do ok 13,30 na klucz do pokoju ale to w sumie nie problem - poszliśmy na plażę i mogliśmy już korzystać z all inclusive. Jedynym minusem, który okazał się zarazem wielkim plusem był brak wi-fi w pokojach, gdyż nasz 14 letni syn nie marudził kiedy jechaliśmy do miasta (gdyby było wi-fi wiadomo że wolałby zostać w pokoju). Do Alanyi i Side wypad autobusem - super. Przystanek autobusowy przy hotelu. Bilety do Alanyi 1 euro, do Side z przesiadką 4 euro. Side cudowne, Alanya również. Kolejka górska w Alanyi 5 euro - cudne widoki.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach z widokiem na ulicę, meczet trochę głośno, ale jak drzwi balkonowe są zamknięte jest ok.
Dziękujemy, Kamila T

Dear Kamila,

Thanks a lot for your very kind review and the time you spent on sharing your experiences.
We especially liked your remark about not having wi-fi in the room, which relieved you of a problem.

We centainly hope to see you again and wish you all the best until then.

Kind regards from Titan Hotels