1)HOTEL- hotel jak pałac, to był mój pierwszy pobyt w Turcji, więc mnie osobiście zachwycił ten przepych. Hotel ogromny, ale to nie przytłacza. Łatwo się odnaleźć. Fajna okolica, blisko bazary, łatwo tez złapać dolmusza np. do Alanya. Dodatkowym plusem jest dojazd busikiem hotelowym na plaże, jeździ co 10 minut. Plaża jak plaża :D ale jest tez bar, są leżało, są krzesła, stoliki, jest jedzenie - niczego nie brakuje.
2) JEDZENIE- bardzo dużo i pyszne. Dla osoby która ma na codzień problemy z jedzeniem, bo wszystko jej nie smakuje i wszystko ja brzydzi - tak, też znajdzie coś dla siebie. Jedynym minusem był fakt, że jak coś super fajnego było na początku np. kolacji to już więcej tego nie dokładali i zastępowali czymś innym, już mniej fajnym. Ale no nie można narzekać, jedzenia było pełno.
Co do barów i alkoholi - wiadomo, słabizna ale dało się i wypić i złapać dobry humor :D ... (po 30 polishdrinkach).. :p
3) ANIMACJE- nie było dnia, żeby coś się nie działo. To salsa, to aqua aerobik, to waterpolo, za chwile rozkładali na pół basenu tor przeszkód i robili konkursy, pływanie na desce... multum!! Fajna muzyka leciała cały dzień nad basenem :) trafiliśmy kilka razy na piana party. Nie można się nudzić. Są zjeżdżalnie, są animatorzy. Jest ekstra!
4 POKOJE- my nie płaciliśmy za jakieś tam widoki czy ekstra wypasy, a i tak dostaliśmy świetny pokój. Codziennie sprzątany, były tam jakieś małe niedociągnięcia typu popielniczka pełna kilka dni leżała, ale przy tylu pokojach do obronienia nie można narzekać. Myśle, ze atutem i spoko sprawa jest sejf, za który nie trzeba nic płacić, ustawia się własny kod i można czuć się bezpiecznym :)
5 OBSŁUGA- świetni ludzie tam pracują. Naprawdę się starają i to widać. Są na każde brzydko mówiąc „skinienie”, ale naprawdę tak jest. Obiecałam, że wspomnę, bo zaprzyjaźniliśmy się najbardziej z barmanami: Sahin, Rasit, Kubra i ekstra animatorzy - Sara/Magdalena z Polski <3, Dj Panda, Nadir i Józef. No ekstra super ludzie! Pan ze sklepiku hotelowego - tez świetny gość.
Nie wiem do tu więcej pisać. My spędziliśmy wspaniały czas. Nie możemy powiedzieć ani złego słowa na nic. Były jakieś mini niuanse ale wiadomo, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.
My polecamy z całego serca!
Enjoy! ❤️

Dziękujemy, k_wesolowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Genel M, Halkla İlişkiler Müdürü, Oz Hotels SuiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drodzy nasi goście !!

Zawsze cieszymy się z ciebie i zawsze czekamy na Ciebie! Dziękujemy za wybranie naszego hotelu i Wasze komentarze, dołożymy wszelkich starań, aby nasi goście byli zadowoleni, a kolejne odwiedziny to dla nas wielki zaszczyt!

Pozdrawiam

Bardzo miła obsługa w całym hotelu, od barmanów począwszy po recepcję, czy kelnerów. Bardzo duża ilość posiłków, gdzie przy auto nastawionych stołach każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel dba o każdą możliwą dogodnosc, do tego stopnia, że ba plażę oddalona Max 300 m od hotelu kursuje praktycznie bezustannie bus. Bardzo przyjemne baseny, ładne duże pokoje oraz niestrudzeni animatorzy dbający o to, by wypełnić każdą minutę czasu tu spędzonego.

Dziękujemy, Michał T

rodzy nasi goście !!

Pozdrawiam

Hotel doskonały czysto codziennie sprzątanie .Jedzenie dobre urozmaicone obsługa miła pomocna . Świetny basen obok kawiarnia i bar z drinkami .Pobyt bardzo udany polecam wszystkim chętnym na wyjazd do Turcji .Jedyna rzecz która do zmiany brak czajnika do robienia herbaty czy kawy - brak mini barku .

Wskazówka dotycząca pokoi: 6 piętro z widokiem na morze.
Dziękujemy, Teresa J

Pozdrawiam

Będąc na urlopie od 15 do 24 września spędziliśmy z żoną wspaniały czas w tym hotelu. Jedzenie świetne bardzo dobrze zróżnicowane , każdy znajdzie coś dla siebie. Higiena w hotelu w jak najwyższym porządku, pracownicy uprzejmi i pomocni. Brak jakich kolwiek minusów może odległość do plaży ale nie ma to znaczenia bo bus dowozi co 2 minuty. Animacje podczas tych dni to mega szaleństwo za sprawą Nadira i jego animation team, człowiek jest niesamowity z mega poczuciem humoru i jedynym w swoim rodzaju śmiechem. Nadir is the best ;D Pozdrawiamy z Polski :)

Dziękujemy, Daniel M

Pozdrawiam

Jestesmy w hotelu w 6 osob. Hotel czysty, zadbany robi wrazenie ! Obsluga bardzo mila, jedzenie przepyszne lokalizacja dobra. Animator Nadir robi robote za wszystkich ! Jedyny minus to fakt, ze animatorki mowia tylko w jezyku rosyjskim. Polecam hotel bardzo fajne wakacje !

Dziękujemy, Rafał G

Drodzy nasi goście !!

Zawsze cieszymy się z ciebie i zawsze czekamy na Ciebie! Dziękujemy za wybranie naszego hotelu i Wasze komentarze, dołożymy wszelkich starań, aby nasi goście byli zadowoleni.