Bardzo miła obsługa w całym hotelu, od barmanów począwszy po recepcję, czy kelnerów. Bardzo duża ilość posiłków, gdzie przy auto nastawionych stołach każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel dba o każdą możliwą dogodnosc, do tego stopnia, że ba plażę oddalona Max 300 m od hotelu kursuje praktycznie bezustannie bus. Bardzo przyjemne baseny, ładne duże pokoje oraz niestrudzeni animatorzy dbający o to, by wypełnić każdą minutę czasu tu spędzonego.

Dziękujemy, Michał T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Genel M, Halkla İlişkiler Müdürü, Oz Hotels SuiOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

rodzy nasi goście !!

Zawsze cieszymy się z ciebie i zawsze czekamy na Ciebie! Dziękujemy za wybranie naszego hotelu i Wasze komentarze, dołożymy wszelkich starań, aby nasi goście byli zadowoleni, a kolejne odwiedziny to dla nas wielki zaszczyt!

Pozdrawiam

Hotel doskonały czysto codziennie sprzątanie .Jedzenie dobre urozmaicone obsługa miła pomocna . Świetny basen obok kawiarnia i bar z drinkami .Pobyt bardzo udany polecam wszystkim chętnym na wyjazd do Turcji .Jedyna rzecz która do zmiany brak czajnika do robienia herbaty czy kawy - brak mini barku .

Wskazówka dotycząca pokoi: 6 piętro z widokiem na morze.
Dziękujemy, Teresa J

Pozdrawiam

Będąc na urlopie od 15 do 24 września spędziliśmy z żoną wspaniały czas w tym hotelu. Jedzenie świetne bardzo dobrze zróżnicowane , każdy znajdzie coś dla siebie. Higiena w hotelu w jak najwyższym porządku, pracownicy uprzejmi i pomocni. Brak jakich kolwiek minusów może odległość do plaży ale nie ma to znaczenia bo bus dowozi co 2 minuty. Animacje podczas tych dni to mega szaleństwo za sprawą Nadira i jego animation team, człowiek jest niesamowity z mega poczuciem humoru i jedynym w swoim rodzaju śmiechem. Nadir is the best ;D Pozdrawiamy z Polski :)

Dziękujemy, Daniel M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Genel M, Halkla İlişkiler Müdürü, Oz Hotels SuiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Pozdrawiam

Jestesmy w hotelu w 6 osob. Hotel czysty, zadbany robi wrazenie ! Obsluga bardzo mila, jedzenie przepyszne lokalizacja dobra. Animator Nadir robi robote za wszystkich ! Jedyny minus to fakt, ze animatorki mowia tylko w jezyku rosyjskim. Polecam hotel bardzo fajne wakacje !

Dziękujemy, Rafał G

Drodzy nasi goście !!

Zawsze cieszymy się z ciebie i zawsze czekamy na Ciebie! Dziękujemy za wybranie naszego hotelu i Wasze komentarze, dołożymy wszelkich starań, aby nasi goście byli zadowoleni.

Pozdrawiam

Cudowne miejsce, bardzo czysto( co dziennie sprzątane pokoje), świetna obsługa (bardzo pomocni),wspaniali animatorzy Panda, Milana, Joseph, Nadir! Kids club z pełna opieką bez zastrzeżeń.
Dziękujemy że mogliśmy spędzić z wami cudowne wakacje. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Aleksandra S