Jestesmy w hotelu w 6 osob. Hotel czysty, zadbany robi wrazenie ! Obsluga bardzo mila, jedzenie przepyszne lokalizacja dobra. Animator Nadir robi robote za wszystkich ! Jedyny minus to fakt, ze animatorki mowia tylko w jezyku rosyjskim. Polecam hotel bardzo fajne wakacje !

Dziękujemy, Rafał G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Genel M, Halkla İlişkiler Müdürü, Oz Hotels SuiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drodzy nasi goście !!

Zawsze cieszymy się z ciebie i zawsze czekamy na Ciebie! Dziękujemy za wybranie naszego hotelu i Wasze komentarze, dołożymy wszelkich starań, aby nasi goście byli zadowoleni.
Dziękujemy za wybranie Oz Hotels jako miejsca na wakacje.

Pozdrawiam

Cudowne miejsce, bardzo czysto( co dziennie sprzątane pokoje), świetna obsługa (bardzo pomocni),wspaniali animatorzy Panda, Milana, Joseph, Nadir! Kids club z pełna opieką bez zastrzeżeń.
Dziękujemy że mogliśmy spędzić z wami cudowne wakacje. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

superowa obsługa ,pokoje na wysokim poziomie,różnorodność jedzenia ,dobre animacje basenowe,komunikacja na plaże co daje poczucie komfortu,bliskość punktów handlowych,serwis pokojowy ok,wieczór turecki przy kolacji superowy ,alla carte ok

Dziękujemy, jkgkm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Genel M, Halkla İlişkiler Müdürü, Oz Hotels SuiOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dear Guest,
Thank you for your comment.It makes us happy that we hear something about you.We hope you did your holiday well and we wait you next time here.
Sincerely

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Byliśmy w czerwcu na wakacjach właśnie w hotelu Oz Hotels Sui i nasze wrażenia bardzo fajne, ale dla dorosłych prawie, żadnych atrakcji tylko dla dzieci ( codziennie to samo). Jedzenie monotonne, ale dobre. Fajny basen i plaża. Bardzo miła obsługa, barmani. Bardzo duży mankament to Pan, który zaprasza i prowadzi Waterpolo uważa Polaków za biedaków. Teksty typu "Polska to jest za darmo, nie musisz płacić, Polak nie ma pieniędzy" były dla mnie nie na mniejscu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam balkon daleko od amfiteatru.
Dziękujemy, QUAT921
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

HOTEL piękny jak pałac sułtana,
z zewnątrz jak i wewnątrz.
Pyszne urozmaicone posiłki,plaża piękna i szeroka.
Obsługa super miła i uśmiechnięta
Best of the best Kübra Kuşdemır Şımşek, Ahmet Kaya
Animator Aymen Gargamel Montana.
Niezapomniane wakacje!! ❤️☀️☀️

Dziękujemy, Dariusz M