Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

superowa obsługa ,pokoje na wysokim poziomie,różnorodność jedzenia ,dobre animacje basenowe,komunikacja na plaże co daje poczucie komfortu,bliskość punktów handlowych,serwis pokojowy ok,wieczór turecki przy kolacji superowy ,alla carte ok

Dziękujemy, jkgkm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Genel M, Halkla İlişkiler Müdürü, Oz Hotels SuiOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dear Guest,
Thank you for your comment.It makes us happy that we hear something about you.We hope you did your holiday well and we wait you next time here.
Sincerely

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Byliśmy w czerwcu na wakacjach właśnie w hotelu Oz Hotels Sui i nasze wrażenia bardzo fajne, ale dla dorosłych prawie, żadnych atrakcji tylko dla dzieci ( codziennie to samo). Jedzenie monotonne, ale dobre. Fajny basen i plaża. Bardzo miła obsługa, barmani. Bardzo duży mankament to Pan, który zaprasza i prowadzi Waterpolo uważa Polaków za biedaków. Teksty typu "Polska to jest za darmo, nie musisz płacić, Polak nie ma pieniędzy" były dla mnie nie na mniejscu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam balkon daleko od amfiteatru.
Dziękujemy, QUAT921
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

HOTEL piękny jak pałac sułtana,
z zewnątrz jak i wewnątrz.
Pyszne urozmaicone posiłki,plaża piękna i szeroka.
Obsługa super miła i uśmiechnięta
Best of the best Kübra Kuşdemır Şımşek, Ahmet Kaya
Animator Aymen Gargamel Montana.
Niezapomniane wakacje!! ❤️☀️☀️

Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Są małe mankamenty jeżeli chodzi o pokoje, są trochę zniszczone i wymagają odświeżenia. Jedzenie rewelacyjne, basen bardzo fajny, plaża również. Leżaków nie brakuje. Trochę słaby internet, tłumaczą ilością korzystających. Dyskoteki poza hotelem, a nie na miejscu, nie korzystaliśmy. Poza ty wszystko wzorowo, obsługa bardzo dobra. Bardzo dużo Rosjan i wszystko w języku rosyjskim, mało angielskiego, o polskim nie ma mowy. Ogólnie polecam, ocena 4+."

Dziękujemy, dariusz_zz56
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel, wszystko doskonale zorganizowane, wspaniała i bardzo miła obsługa oraz cudowne animacje nie ma czasu na nudę zaczynając od zabaw dla dzieci a kończąc na zabawach oraz dyskotekach dla dorosłych które prowadził najlepszy DJ Panda. Wspaniali animatorzy zawsze są uśmiechnięci, dyspozycyjni oraz pełni energii. To był cudowny urlop.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Renata D