Mukarnas to wspaniałe miejsce. Od samego początku robi ogromne wrażenie. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Na szczególne podziękowania zasługuje kelner Nurullah, zawsze pozytywnie nastawiony i dbający o komfort gości.
Hotel położony wśród zieleni, codzienne animacje w ciągu dnia i wieczorem, tematyczne kolacje, baseny, plaża i Spa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno ponownie odwiedzimy Mukarnas.

Dziękujemy, Sylwia_sl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Sylwia_sl

Bardzo dziękuję za opinie o naszym hotelu! cieszymy się bardzo, że byliście zadowoleni z reszty. Dla nas to bardzo ważne! Rodzina Mukarnas stara się, aby każdy turysta czuł się komfortowo i przytulnie jak w domu. Dzięki za słowa wsparcia! Życzymy miłego dnia i słonecznego dnia,

Rodzina Mukarnas

Hotel spełnia wszelkie oczekiwania. Bardzo miła obsługa,duże zaangażowanie ze strony personelu, śmiało można wyróżnić Pana Nurullah. Bez problemu personel komunikuje się w kilku językach. Hotel położony jest prosto przy plaży. Polecam :)

Dziękujemy, Natixb

Szanowna Natix

Rodzina Mukarnas

Bardzo miła obsługa, szybka, bardzo profesjonalna,pomocna, dobrze zorganizowana, znająca większość języków, bez problemu komunikujący się, nawiązująca kontakty, uśmiechnięci i bardzo chętni do pracy :)

Dziękujemy, Hubert8356

Szanowny Hubert8356

Rodzina Mukarnas

Spa ,które znajduje się w hotelu Mukarnas jest rewelacyjne. Profesjonalna na wysokim poziomie obsługa. Menadżer Spa Mehmet zapewnia pełen komfort, relaks ,który panuje podczas zabiegów. Polecam gorąco

Dziękujemy, Aleksandra K

Szanowna Aleksandra K

Rodzina Mukarnas

Właśnie wróciliśmy z Mukarnas. Szczególnie chcielibyśmy podziękować załodze restauracji: Serhat Gul, Volkan Erol, Vvaston Garson, Zakariya Kilnu, Rast Chof za super obsługę. Mój mały bratanek po powrocie o panu Serhat Gul mówi "mój przyjaciel" :) W hotelu dobre jedzenie, woda w morzu cieplejsza niż w basenie, animacje ciekawe, fajni animatorzy: Bora i Ramstamczik. Wyjazd udany polecamy.

Dziękujemy, bolszewianka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna bolszewianka