Okurcalar
Zrecenzowano: 1 września 2019

Wczoraj wróciliśmy z wakacji z hotelu Mukarnas. To był wspaniały pobyt. Hotel z naszego punktu widzenia zasługuje na 5*. Tak urozmaiconego i dobrego jedzenia nie było w żadnym z hoteli w jakim dotychczas byliśmy. Tematyczne wieczory m.in.turecki,meksykański, dla zakochanych. Każdy, nawet najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie. Przekąski różnorodne w barze przy basenie,przy plaży.
Zdjęcia z strony odzwierciedlają to co jest w rzeczywistości. Dla dzieci mnóstwo atrakcji, dla dorosłych także.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Klima działała bez zarzutu.
Pobyt uważam za bardo udany i w 100% polecam dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Monika L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowna Monika L

Bardzo dziękuję za opinie o naszym hotelu! cieszymy się bardzo, że byliście zadowoleni z reszty. Dla nas to bardzo ważne! Rodzina Mukarnas stara się, aby każdy turysta czuł się komfortowo i przytulnie jak w domu. Dzięki za słowa wsparcia! Życzymy miłego dnia i słonecznego dnia,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel bardzo mnie zaskoczył... Żadko bywa tak, aby fotografie reklamowe odzwierciedlały rzeczywistości... Mukarnas okazał sie niesamowity... Tym razem zamieszczane zdjęcia nie odzwoerciedlają w pełni niesamowitej rzwczywistości. Po odebraniu walizki przed hotelem w drzwiach powitał nas przemiły Pan, który z uśmiechem na twarzy powiedział Dzień dobry! Wnętrze hotelowego lobby niczym pałac pracownicy recepcji bardzo pomocni i mili. Możliwość zamiany pokoju na inny, za dopłatą my skorzystaliśmy z pokoju z widokiem na morze. O połnocy mieliśmy awarię klimatyzacji na 5 piętrze... Po przekazaniu informacji pracownikowi o recepcji, w ciągu kilku minut w pokoju zjawił sie pracownik techniczny i usunął usterkę. Bardzo dobre jedzenie, szczególnie polecam Restaurację ala carte włoską bo w niej byliśmy. Przemiła, profesjonalna obsługa hotelowa pod każdym względem. Bardzo duży plus dla kelnerów pełen profesjonalizm, dodatkowo panie z serwisu sprzątającego wyczynialy cuda z ręczników . Nieoceniona Pani Valentina, która mówi po polsku i chyba we wszystkich możliwych językach . Ciekawe animacje. Podczas naszego pobytu załapaliśmy sie na imprezę na plaży w pianie z kolorami, wieczorne pokazy w tym pokaz led, teatr, cyrk oraz sportowe akrobacje. W Hotelu Mukarnas nie ma czegos takiego jak bariera językowa. Dj na plaży i przy basenie stara sie tłumaczyć atrakcje w kilku językach również w języku polskim, w każdym momencie można skorzystać z pomocy Pani Valentiny, która ma swoje biuro obok recepcji. Z pełną stanowczością polecam Hotel jako miejsce na wczasy. Duży plus dla recepcji za to, że zajechaliśmy do hotelu na godzinę 7 rano i od razu dostaliśmy opaski zaproszono nas na śniadanie, a walizki pozostawiliśmy w hotelowym lobby pod opięką recepcji. Udostępniono nam pomieszczenie, gdzie mogliśmy się przebrać. Pokój był już dostępny około godziny 11.00. W każdy piątek jest targ po drugiej stronie ulicy, a w niedalekim pobliżu tzw. bazar centrum handlowe. W hotelu spędziliśmy 8 bardzo fajnych dni.. Byliśmy we trójkę wraz z dzieckiem, które nie narzekało na atrakcje. Nie zauważyłam żeby ktoś z obsługi wyczekiwał na napiwek, ale jest to niewątpliwie miły gest wczasowiczów. Hotel polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi bo miejsce jest bardzo dobrze zaadaptowane, jest czysto i bezpiecznie. Są zjeżdżalnie i basen główny. Dziękuję Mukarnas za wspaniały wypoczynek. Pozdrawiam i do zobaczenia

1  Dziękujemy, JustiAmazing
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowny JustiAmazing

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zasłużone 5* dlla hotelu
Piękne i zadbane otoczenie hotelu, ogromna ilość zieleni.
Pokoje przestronne,utrzymane w czystości. Minibarek bezpłatny i codziennie uzupełniany
Jedzenie tak różnorodne, że twierdzenie, jakoby ktoś nie znalazł czegoś dla siebie byłoby niedorzeczne :) Kulinarne wieczory tematyczne (np: wieczór śródziemnnomorski, wieczór zakochanych)
Obsługa bardzo miła, pomocna i uprzejma.
W hotelu zdecydowana większość Polaków i Rosjan.
Zdecydowanie ze swojej strony polecam na początku wyjazdu udać się na peeling i masaż do hotelowego SPA. Doskonałe przygotowanie skóry do opalania ale przede wszystkim super wrażenia!!!
Bylismy z 4-letnim dzieckiem. Hotel doskonale przystosowany dla maluchów: oddzielna restauracja dla dzieci z zabawkami, menu dla dzieci, minidisco, brodzik, zjeżdzlanie, karuzele.
Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ POLECAM

Dziękujemy, DorotaMet
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna DorotaMet

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Witam, spędziliśmy wakacje w terminie od 10-17 sierpnia, hotel robi wrażenie, obsługa profesjonalna, pokoje czyste sprzątane na bieżąco, jedzenie nie do przejedzenia - pyszne, super, extra. Baseny krystalicznie czyste, zjeżdżalnie ok, animacje w ciągu dnia i wieczory tematyczne w amfiteatrze na bardzo dobrym poziomie. Klima działa bez zarzutu.
Niestety TUI pisze w ofercie o animacjach polskich lecz niestety ich nie ma.
Napewno wrócimy do Mukarnas - pozdrawiamy cała obsługę...

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MWKris2019

Szanowny MWKris2019

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Mukarnas hotel . Jest cudowne miejsce na spędzenie wakacji z rodziną,a szczególnie jeśli ktoś ma małe dzieci . Pokoje czyste i codziennie sprzęt. Przepyszne jedzenie, każdego wieczoru tematyczne kolacje. Bardzo ale to bardzo miła i sympatyczna szczególnie kelner Nurullah. A terenie basenów i plaży restauracje i bary, toalety na basenach czyste i co chwilę sprzątane. Nie ma się do czego przyczepić. No chyba że ktoś jest problematyczny to nawet mu będzie przeszkadzało,że słonko za mocno grzeje.

1  Dziękujemy, Lucyna H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Szanowna Lucyna H