Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
24 z 29 w┼Ťr├│d 1┬á701 recenzji
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zasłużone 5* dlla hotelu
Pi─Ökne i zadbane otoczenie hotelu, ogromna ilo┼Ť─ç zieleni.
Pokoje przestronne,utrzymane w czysto┼Ťci. Minibarek bezp┼éatny i codziennie uzupe┼éniany
Jedzenie tak r├│┼╝norodne, ┼╝e twierdzenie, jakoby kto┼Ť nie znalaz┼é czego┼Ť dla siebie by┼éoby niedorzeczne :) Kulinarne wieczory tematyczne (np: wiecz├│r ┼Ťr├│dziemnnomorski, wiecz├│r zakochanych)
Obsługa bardzo miła, pomocna i uprzejma.
W hotelu zdecydowana wi─Ökszo┼Ť─ç Polak├│w i Rosjan.
Zdecydowanie ze swojej strony polecam na pocz─ůtku wyjazdu uda─ç si─Ö na peeling i masa┼╝ do hotelowego SPA. Doskona┼ée przygotowanie sk├│ry do opalania ale przede wszystkim super wra┼╝enia!!!
Bylismy z 4-letnim dzieckiem. Hotel doskonale przystosowany dla maluch├│w: oddzielna restauracja dla dzieci z zabawkami, menu dla dzieci, minidisco, brodzik, zje┼╝dzlanie, karuzele.
Z CA┼ü─ä ODPOWIEDZIALNO┼Ü─ćI─ä POLECAM

• Jako┼Ť─ç noclegu
    • Obs┼éuga
Dzi─Ökujemy, DorotaMet
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla ─░li┼čkiler M├╝d├╝r├╝, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowied┼║ udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna DorotaMet

Bardzo dzi─Ökuj─Ö za opinie o naszym hotelu! cieszymy si─Ö bardzo, ┼╝e byli┼Ťcie zadowoleni z reszty. Dla nas to bardzo wa┼╝ne! Rodzina Mukarnas stara si─Ö, aby ka┼╝dy turysta czu┼é si─Ö komfortowo i przytulnie jak w domu. Dzi─Öki za s┼éowa wsparcia! ┼╗yczymy mi┼éego dnia i s┼éonecznego dnia,

Zg┼éo┼Ť odpowied┼║ jako niew┼éa┼Ťciw─ů
Ta odpowied┼║ jest prywatn─ů opini─ů przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Witam, sp─Ödzili┼Ťmy wakacje w terminie od 10-17 sierpnia, hotel robi wra┼╝enie, obs┼éuga profesjonalna, pokoje czyste sprz─ůtane na bie┼╝─ůco, jedzenie nie do przejedzenia - pyszne, super, extra. Baseny krystalicznie czyste, zje┼╝d┼╝alnie ok, animacje w ci─ůgu dnia i wieczory tematyczne w amfiteatrze na bardzo dobrym poziomie. Klima dzia┼éa bez zarzutu.
Niestety TUI pisze w ofercie o animacjach polskich lecz niestety ich nie ma.
Napewno wrócimy do Mukarnas - pozdrawiamy cała obsługę...

• Jako┼Ť─ç noclegu
    • Czysto┼Ť─ç
    • Obs┼éuga
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dzi─Ökujemy, MWKris2019

Szanowny MWKris2019

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Polecam Mukarnas hotel . Jest cudowne miejsce na sp─Ödzenie wakacji z rodzin─ů,a szczeg├│lnie je┼Ťli kto┼Ť ma ma┼ée dzieci . Pokoje czyste i codziennie sprz─Öt. Przepyszne jedzenie, ka┼╝dego wieczoru tematyczne kolacje. Bardzo ale to bardzo mi┼éa i sympatyczna szczeg├│lnie kelner Nurullah. A terenie basen├│w i pla┼╝y restauracje i bary, toalety na basenach czyste i co chwil─Ö sprz─ůtane. Nie ma si─Ö do czego przyczepi─ç. No chyba ┼╝e kto┼Ť jest problematyczny to nawet mu b─Ödzie przeszkadza┼éo,┼╝e s┼éonko za mocno grzeje.

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
1  Dzi─Ökujemy, Lucyna H
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla ─░li┼čkiler M├╝d├╝r├╝, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowied┼║ udzielona 26 sierpnia 2019

Szanowna Lucyna H

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Rewelacyjne miejsce czysto schudnie i zadbane kuchnia na najwy┼╝szym poziomie i fuzja smak├│w , animatorzy Ok bardzo du┼╝o go┼Ťci z polski , urokliwy ogr├│d , wej┼Ťcie na pla┼╝e , klimatyzacja w pokojach zawsze sprawna i mimo upa┼é├│w dawa┼éa rad─Ö

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ ze znajomymi
Dzi─Ökujemy, kiniowaty

Szanowny kiniowaty

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Dzień dobry,
Przebywalismy w hotelu Mukarnas Spa Resort z biura podr├│┼╝y TUI na wakacjach rodzinnych 2+2. Byli┼Ťmy w wielu r├│┼╝nych destynacjach, jak r├│wnie┼╝ w Turcji, wi─Öc opinia jest adekwatna do standardu tureckiego. Hotel og├│lnie ┼Ťredni. Ju┼╝ po przyje┼║dzie by┼é k┼éopot z dostawka dla drugiego dziecka, gdzie otrzyma┼éo ┼é├│┼╝ko polowe. Interwencja w recepcji nie pomog┼éa, wi─Öc pozosta┼éo TUI.
Hotel odsy┼éa do standardu oferty TUI ( czytaj jeste┼Ťmy kwaterowani w gorszych warunkach), a TUI, ┼╝e zakwaterowanie jest zgodne z dost─Öpnymi pokojami u hotelarze. Zawsze sobie z tym potrafi┼éem poradzi─ç, ale tym razem hotel by┼é "pelny" i ┼╝adne zmiany nie wchodzi┼éy w gr─Ö.
Pokoje ok, sprz─ůtane codziennie, mini barek do u┼╝ytku bezp┼éatnie. Obs┼éuga mi┼éa i pomocna.
Infrastruktura hotelu poprawna, ale wszystko bardzo ┼Ťci─ůgni─Öte. Baseny ma┼ée i od┼éo┼╝one na maxa le┼╝akami. Okre┼Ťlanie hotelu jako z aquaparkiem jest mocno naci─ůgni─Öte. 4 zje┼╝d┼╝alnie to nie ┼╝aden park, tym bardziej ┼╝e jest to upchni─Öte jedno na drugim w basenie wielko┼Ťci 8 x 4 m. Baseny dla ma┼éych dzieci zadaszone, ma┼ée zje┼╝d┼╝alnie, wolne w ci─ůgu dnia.
Jak to destynacjach niemiecko/rosyjskich leżaki rezerwowane od 7 rano, bo przed tym czasem hotel zbierał ręczniki.
Animacje w ci─ůgu dnia s┼éabe, w trybie 2 tygodnia si─Ö powtarzaj─ů po 10 dniach.

Pla┼╝a kamienista, ale doskonaleo tym wiedzieli┼Ťmy, le┼╝aki dost─Öpne, wi─Öc nie ma problemu z dost─Öpno┼Ťci─ů. Pomi─Ödzy basenami i pla┼╝a s─ů ┼é├│┼╝ka balijskke, wie te┼╝ mo┼╝na chwil─Ö odpocz─ů─ç.

Jedzenie smaczne, r├│┼╝norodne i ciekawe wieczory tematyczne. R├│┼╝ne restaucja s─ů dostepne w innych godzinach, ale na pewno nie bedziesz g┼éodny. Ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie, ALL inclusive 24 h, wiec jest w czym wybiera─ç.

UWAGA - BRAK POSKICH ANIMACJI I KIDSCLUBU.

TUI oszukuje Klient├│w sprzedaj─ůc wycieczki, bo od pocz─ůtku sezonu ich nie ma, a ci─ůgle to robi─ů!!! Rezydent Jakub ma┼éo zainteresowany pomoc─ů turyst─ů, nie udost─Öpnia swojego telefonu, a jak ju┼╝ kto┼Ť zdob─Ödzie i dodzwoni─ç si─Ö w sprawie "problemu" przestaje odbiera─ç telefony. My┼Ťl─Ö, ┼╝e pomin─ů┼é si─Ö z funkcj─ů, bo nie powinien by─ç nachalnie nastawiony na sprzeda┼╝ wycieczek, tylko na pomoc ludzk─ů, tym bardziej, ┼╝e nie wszyscy znaj─ů angielski. Je┼╝d┼╝─Ö z TUI od ponad 10 lat i jest coraz gorzej, nie dbaj─ů o Klienta i brak jest serwisu. Brak zaintwresowania, rezydencji zatrudniani z ┼éapanki, bez przeszkplenia i du┼╝─ů iloscia hoteli do oblozenia. Przy tym wyjezdzie Rezydent nawet nie jecha┼é z go┼Ť─çmi do hoteli. Dzisiaj uwa┼╝am, ┼╝e nie warto przep┼éaca─ç, bo nie odczuwam r├│┼╝nicy ┼╝eby za to wi─Öcej p┼éaci─ç.

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dzi─Ökujemy, paw69

Drogi paw69,

Przede wszystkim życzymy miłego dnia jako Rodzina Mukarnas.
Mukarnas Spa and Resort dok┼éada wszelkich stara┼ä, aby zapewni─ç swoim go┼Ťciom najlepsz─ů obs┼éug─Ö.
G┼é├│wnym celem wszystkich cz┼éonk├│w naszego zespo┼éu, a zw┼éaszcza naszego kierownictwa, jest poprawa jako┼Ťci naszych us┼éug, zapewnienie zadowolenia go┼Ťci i ci─ůg┼éej satysfakcji poprzez prawid┼éowe analizowanie potrzeb i oczekiwa┼ä naszych go┼Ťci oraz ich ci─ůg┼ée odnawianie.
Pragniemy poinformowa─ç, ┼╝e Twoja opinia b─Ödzie przestrzegana.
Nie ma w─ůtpliwo┼Ťci, ┼╝e jako Rodzina Mukarnas do┼éo┼╝ymy wszelkich stara┼ä, aby Twoje nast─Öpne wakacje przebieg┼éy bezb┼é─Ödnie.
Mamy nadziej─Ö, ┼╝e zobaczymy si─Ö ponownie w┼Ťr├│d nas, aby┼Ťmy mogli pokaza─ç prawdziw─ů jako┼Ť─ç Mukarnas poprzez wyeliminowanie waszych do┼Ťwiadcze┼ä i negatywno┼Ťci.

Nasz szacunek,

Wy┼Ťwietl wi─Öcej recenzji