Hotel zdecydowanie spełnił nasze oczekiwania. Świetna atmosfera, mnóstwo animacji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bardzo duży basen i mnóstwo leżaków, nieco mniej na plaży, która zdecydowanie jest bardziej kamienista niż zwirkowa.
Jedzenie pomimo, ze dość powtarzalne było bardzo smaczne, hotel organizuje codziennie wieczory tematyczne, co urozmaica menu. Dodatkowo organizowane są specjalne atrakcje (pokazy akrobatyczne, show, dyskoteki), co sprawia, ze cały dzień i wieczór moze być spędzony na terenie hotelu bez konieczności wychodzenia poza jego obszar.
Bardzo przestronne pokoje z balkonami, codzienny serwis sprzątający i uzupełniany minibar (w cenie).
Wakacje spędziliśmy w miłej atmosferze i zdecydowanie polecamy zarówno parom jak i rodzinom z dziećmi :)

Dziękujemy, Szeri91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogy Szeri91

Dziękujemy za opinię na temat naszego hotelu, wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękuję za komentarze, weźmiemy je pod uwagę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podoba ci się nasz hotel.

Z poważaniem Rodzina Mukarnas

Witam mieliśmy okazje być na wakacjach w waszym hotelu od 02-05-2019 do 09-05-2019 byliśmy w cztery osoby.Hotel zasługuje na 6 gwiazdek . Hotel przepiękny w środku jak i na zewnątrz. Obsługa Hotelu ciągle uśmiechnieta i pomocna w każdym przypadku,jedzenie bardzo duży wybór począwszy od jedzenia fit,owoce.łososie, spróbowałem ich sporo i jest bardzo pyszne,czy dorosły czy dziecko każdy znajdzie coś
dla siebie.W dzień dużo atrakcji np.zjeżdzalnie,mini golf,strzelanie z wiatrówki,lot za motorówka koszt 45dolarów.Własny amfitertr codziennie inne występy , polecam dyskotekę za amfitertrem. Ogolne wrażenia oceniam na 6+ za jedzenie czystość i cały hotel.Duże podziękowania należą się wszystkim pracownikom Hotelu robią bardzo dużą prace

Wskazówka dotycząca pokoi: 3 piętro z widokiem na morze
1  Dziękujemy, jaroslaw_biskup

Drogy jaroslaw_biskup

Z poważaniem Rodzina Mukarnas

Pobyt początek maja ,pogoda średnia , temperatury powietrza 21, do 26 stopni.Hotel posiada przepiękny, zadbany ogród, dużo zieleni to na plus.Znajdują się miejsca wyznaczone dla rodzin z małymi dziećmi, przy brodziku z małymi zjeżdżalniami, nieopodal basen z dużymi zjeżdżalniami,(polecam zjazd na pontonie), oraz miejsce przy głównym ogromnym basenie.Fantastyczne miejsce na wypoczynek i relaks.Mnóstwo atrakcji dla dzieci, plac zabaw trampoliny, małe karuzele, klubik dla maluchów, mini golf, basen z kulkami wewnątrz budynku.Dzieci nie będą się nudziły.Hotel, czysty i zadbany, pokoje duże, wygodne.My mieliśmy pokój rodzinny z dwoma pokojami z łóżkiem piętrowym.Każdy pokój posiadał swój tv.Pokój zaopatrzony w czajnik i filiżanki, oraz kawę i herbatę .Balkon wygodny z rozkładaną suszarką. Klimatyzacja słabo działała w związku z tym w pokojach było dość duszno.Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, wyroby cukiernicze wyglądały pięknie.Jedyny minus to stołówka oddalona od restauracji. Ale i do tego można sie przyzwyczaić. w godzinach popołudniowych wydawany jest obiad nieopodal basenu głównego , polecam tam jeść obiad, ponieważ jedzenie jest równie smaczne, a nie trzeba przebierać sie z basenu w stój oficjalny.Poza tym siedzimy na powietrzu i podziwiamy ogród.Koło godz 15 wydawane są lody włoskie , a potem przekąski.Polecam wszystkiego warto spróbować.Wieczorem pyszne kolacje tematyczne, chociaż śniadania są równie smaczne.Polecam, hotel znakomity.

Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, anna b

Droga Anna

Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jesli chodzi o sam pobyt w tym hotelu to ogólnie OK .
Ale mam tez zastrzezenie i rady dla innych ktorzy beda sie do niego wybierać.
1. Rezerwacja przez Travelplanet - pisza ze jest Ultra All inclusive co jest nie prawdą
2. Hotelu nie polecam dla rodzin z malymi dziecmi - nie ma gdzie sie wyciszyc , brak takiego miejsca , na basenach non stop muzyka na full z przerwa po miedzy godzinami 12.30. - 14.00 . Bardzo glosno graja i o drzemce czy o czytaniu ksiazki nie ma szans. Muzyka techno z przewaga „napierdzielanki”
3. Brak Klimy w pokojach - bylismy w Maju, moze w innych miesiacach ją uruchomią
4. Wieczorem graja w amfiteatrze lub przy basenach - disco do 24.30 a jak nie ma klimy to balkon trzeba otworzyc bo duszno i muzyka nie pozwala spac .
5. Wii Fii prawie go nie ma - chodzi tak wolno ze nie warto czekac na odswierzenie strony.
6. Pani rezydent z TUi tez sie nie wykazala checia pomocy.
7. Bardzo duzo Rosjan 80%
Zalety to bdb jedzienie natomiast alkohole slabe i nie dobre jak w Turcji i innych krajach tego typu )) czyli nic sie nie zmienilo jesli chodzi o %

I tak na koniec podsumowanie mojego pobytu :
Hotel ładny czysty , posilki smaczne , alkobole nie , duzy halas i nie polecam dla rodzin z malymi dziećmi . Bardziej imprezowo - taka mala Ibiza dla par.

Dziękujemy, Siedlecki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 10 maja 2019

Drogiy pan Siedlecki,

Dzień dobry! Dziękujemy za opinię na temat naszego hotelu. Szkoda, że ​​nie byłeś zadowolony z reszty. Nasz hotel działa w systemie UAİ. W obecności importowanego alkoholu i baru na 2 piętrze czynna jest 16.00-07.00. Mukarnas Hotel family friendly, hotel ma wiele rodzin z dziećmi z różnych krajów, a podczas wakacji pogoda była zimna i padało, więc hotel nie zawierał klimatyzacji. Kupując wycieczkę powinieneś być ostrzeżony, że hotel ma 2 Wi-Fi, płatne - szybkie i bezpłatne - z niską prędkością. Jeśli prędkość w recepcji nie była zadowalająca, można kupić szybki Internet. Hotel Mukarnas to międzynarodowy hotel, a podczas wakacji hotel odwiedził ponad 20 różnych narodowości, a równie wielu Rosjan i Polaków.

Miłego dnia
Rodzina Mukarnas

Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze i najważniejsze! Okropne jedzenie! To coś nazwane restauracja znajduje się kilometry od stołów, niby duży wybór a nic nie idzie wybrać. Niesmaczne, brak owoców!!!!!!!!! Kelnerzy nie ogarnięci. Tragedia! W pokoju klima nie dzialalA. Duchota. Jedyny plus ze dzieci maja co robić. Wakacje uratowane codziennymi wycieczkami. Zdecydowanie nie polecam!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, joannaplo89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 26 kwietnia 2019

Droga joannaplo89, dzień dobry!

Dziękujemy za opinię na temat naszego hotelu! Chcę tylko powiedzieć, że teraz w hotelu spoczywa 1100 turystów z ponad 15 krajów! Wszyscy są zadowoleni z obsługi w hotelu, a szczególnie zwracają uwagę na jakość i różnorodność potraw. Żaden hotel w tej okolicy nie jest pełen turystów takich jak nasz hotel! To sugeruje, że nasz hotel jest znany, kochany, oznacza to, że nasz hotel oferuje wysokiej jakości usługi za dobre pieniądze! Szkoda, że niesłusznie zostawiłeś taką złą opinię!

Miłego dnia