Hotel - położony pomiędzy główną, ruchliwą ulicą a kamienistą, dość wąską plażą. Nie ma możliwości wyjścia na spacer, chyba, że grzęznąc w kamieniach.
Budynek - dość brudno i bardzo niechlujnie. W łazience kafle podziurawione, jakby były z rozbiórki. Kabina niedoczyszczona z kamienia. Wszystko sprawia wrażenie zużytego. Na plus - wygodne łóżko, ale o normalną kołdrę musiałam poprosić, bo standardowo do przykrycia się przewidziane są jakby koce czy narzuty. Higienicznie wątpliwe.
W moim pokoju na dodatek nie funkcjonujący zamek. Dopiero po 5 interwencji przysłano z recepcji pracownika technicznego, który wymienił zamek (wcześniej zbywali mnie tym, że klucz się rozładował na skutek kontaktu z telefonem komórkowym). Oberwane haczyki na ręczniki. Również naprawione po mojej interwencji.
Ważne!!! Hotel sprzedaje wszystkie pokoje położone od strony ogrodu i basenu jako sea view, choć centralny widok na morze mają wyłącznie pokoje rodzinne. Dopłaciłam za sea view, a oglądałam sąsiada z Rosji z wielkim brzuchem na balkonie obok.

Jedzenie - dramat. Na pochwałę zasługują wyłącznie wypieki. Po raz pierwszy w all inclusive nie miałam co zjeść. Wędliny i sery - na 20 półmisków wystawione było 5 zestawów tego samego, zresztą nieco podeschnięte na krawędziach sery i wędliny odstręczały. Dania na ciepło - bez smaku, przetwarzane bez końca. Jednego dnia wątróbka z grilla, drugiego - ta sama wątróbka z papryką i cebulą, a trzeciego wątróbka z papryką i cebulą i dodatkowo pomidorami. Na 7 dni pobytu przez 3 dni miałam niestrawność, więc jadłam jogurt naturalny z suchą bułką. Pomidory pocięte, jakby tasakiem, jak dla zwierząt. Brak staranności, pomysłu. Duży plus - kelnerzy.Bardzo sprawni chłopcy, niezwykle mili i pracowici. Nawet kawa wyłącznie liofilizowana z niby ekspresu, czyli zwykły napój kawopodobny. Jedynie w lobby serwują kawę po turecku, czyli z fusami.
Hotel pełen Polaków i Rosjan.
W SPA nie ma szlafroków, wyłącznie małe ręczniki.
W pokoju brak zestawów powitalnych.
Bardzo słabe wakacje. Jedynie to, co nie było zależne od pracowników, czyli pogoda, była bez zarzutu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Poszukajcie czegoś innego. Dajcie sobie szansę na udane wakacje.
  • Data pobytu: październik 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, jeleniewiczd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear jeleniewiczd,

Thank you so much for taking your time to leave a review.
It is really important for us to hear your experience and impressions.
That's the only way how we can improve our service every day a little bit more.
Your complaints are forwarded to the related department.
We hope to make up to you this year with our improved service.

Best Regards,
Mukarnas Family

Spędziłam w hotelu Mukarnas cały tydzień. Sam hotel nie można zaprzeczyć - piękny. Obsługa niesamowicie miła, no może oprócz recepcji, ale każdy może mieć gorsze dni. Miejsce dobrze zorganizowane i usytuowane: wyjście z tyłu hotelu bezpośrednio przed basen, następnie do baru/snack baru i prosto nad morze. Pokoje czyste, zadbane, w dobrym guście. Atrakcje w ciągu dnia słabe, lepsze wieczorem. Powiem tak: idealnie dla rodzin z dziećmi, każdy zadowolony. Dla par, lub bezdzietnych grup jest zwyczajnie nudno. Dość daleko do większego centrum. Najwiekszy minus za jedzenie. Robione na taką masę ludzi zwyczajnie nie ma smaku. Wszystko jest do bólu tłuste. Chociaż kuchnię turecką właśnie charakteryzuje ciężka i tłusta kuchnia to tutaj jest to do przesady. Do niczego innego przyczepić się nie mogę, bo miejsce jest naprawdę znakomicie zorganizowane. Dla rodzin z dziećmi - polecam. Dla osób, które chcą od swoich wakacji więcej niż leżenia plackiem na plaży i nadwagi - niekoniecznie.

Data pobytu: październik 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Magdalena S

Droga Magdalena S,

Dziękujemy za opinię na temat naszego hotelu, wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękuję za komentarze, weźmiemy je pod uwagę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podoba ci się nasz hotel.

Rodzina Mukarnas

W lipcu 2018 roku wypoczywaliśmy w tym hotelu z synem 17 letnim. Wczasy kupiliśmy w TUI i nie żałujemy tego. Biuro podróży wywiązało się na 6 z organizacją. Co do hotelu muszę powiedzieć że jest wart swojej ceny. Mieszkaliśmy w pokoju rodzinnym. Pokoje w każdym czysto, nowocześnie, w każdym pomieszczeniu niezależna klimatyzacja i lodówki uzupełnione codziennie wodą , colą i sokami. Hotel wewnątrz przepiękny. Duży piękny ogród oraz basenny. Każdy znalazł coś dla siebie. Leżaków dużo przy basenie i na plarzy. Jednak jak chciał ktoś znaleźć lepsze miejsca musiał rezerwować rano. Morze tuż przy kompleksie hotelowym. W hotelu dużo polaków, turków i rosjan. Na terenie hotelu dożo miejsc z przepysznym jedzeniem i piciem. Stąd jeżeli ktoś dba o linię i ma słabą wolę niech nie jedzie. Jedzenie różnorodne, przepyszne, dużo słodkości, ryb, pizza, hot dogi, kebaby, lody. Trudno to opisać. Obok hotelu bazar czynny do późnych godzin i co piątek na wprost hotelu rozstawia się targowisko z ciuchami, butami i innymi gażetami. Dziękuję całej obsłudze tego hotelu za przyjemne umilanie czasu. Obsługa hotelu i szef który nad wszystkim ciągle czuwał przemili. Z moją rodziną polecam ten hotel na tle innych w Turcji w których byliśmy.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój rodzinny z bocznym widokiem na morze
  • Data pobytu: lipiec 2018, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Krzysztof K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga Krzysztof K

Zrecenzowano: 23 września 2018

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi.Jedzenie-bajka.Bardzo miła obsługa.Pokoje czyste,chociaz pani sprzątaczka raczej się nie starała.Nasz balkon nie był ani razu przez 10 dni zamieciony.Obsługa hotelu na medal.Drinki wyśmienite.Ogólnie uważam,że jest to jeden z najlepszych hoteli w jakim byłam a zwiedziłam już sporo....
POLECAM!

Data pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Joanna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Valentina P, Halkla İlişkiler Müdürü, Mukarnas Resort And Spa HotelOdpowiedź udzielona 25 września 2018

Droga Joanna P

Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny,czysty,jedzenie też ok,lecz największym minusem dla mnie był tłok jak panował w hotelu. W nocy nie dało się spać bo co chwilę ktoś chodził po korytarzu i krzyczał. Może to wina cienkich ścian,że tak było wszystko słychać. W ofercie było napisane że wifi w hotelu bezpłatne jednak było to wifi o małej prędkości więc trzeba było sobie wykupić W recepcji dodatkowo lepszy internet. Oceniam hotel na taka 4.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Iwona C