Super hotel ze względu na budowę (domki a nie jeden moloch) i bliskość plaży. Jeśli ktoś uwielbia plaże, morze i pobyt tam - a nie przy basenach, to jest naprawdę rewelacyjnie. Spokój, nikt nie walczy o leżaki, jest dużo wolnych o każdej porze, w przeciwieństwie do leżaków przy basenach. Morze cudowne, pomost do skakania, blisko do barów - super. Jedzenie bardzo dobre - jednak mogliby chociaż raz zaserwować pizzę. Drinki , piwo - bardzo dobre. Obsługa ok. Fakt, że dużo Rosjan i obsługa nastawiona na nich i ich język - co jest trochę denerwujące. Angielski - słabo.Pokoje ok, chociaż faktycznie mogłyby trochę być odświeżone. W ostatni dzień pobytu siadła kilma:) Polecam wycieczkę - drafting - z biura zewnętrznego - połowę tańsza niż u rezydenta.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje zaczynające się na 1 i 2 są przy ulicy.
Dziękujemy, Izabela N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Gypsophila Holiday VillageOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Thank you for your nice rewievs. We would like to see you again Gypsophila Holiday Village.

Zrecenzowano: 9 września 2019

Położenie, czystość, jedzenie, animacje - wszystko pierwsza klasa. Pobyt w tym hotelu oceniam na 6tkę. Wszystko się zgadza z opisem, blisko przystanki czy też bazary. W piątki bazar na przeciw hotelu. Codziennie przeróżne animacje i zabawy, a wieczorem dyskoteki (polskie piosenki też są puszczane). Jedzenia bardzo dużo, alkoholu nie żałują do drinków. Animatorzy starają się każdego rozbawić i skusić do zabawy.

Dziękujemy, rotado2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Gypsophila Holiday VillageOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Zrecenzowano: 3 września 2019

Witam wszystkich którzy piszą opinie o tym hotelu... byłem tam na początku września 2018 i powiem krótko : było EXTRA. Komuś może się nie podobać to czy tamto....ja wiem jedno : jutro o 9:30 lecę do Turcji na wakacje ....do tego ośrodka oczywiście... Życzę wszystkim tkich wrażeń i tak dobrego pobytu. Darek

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoki, wspaniały ogród, jedzenie to bajka
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Darek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Gypsophila Holiday VillageOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel wybrany przez nas ze względu na bliskość plaży ( mimo, że kamienista to piękna ) bungalowy, zamiast molocha i atrakcje dla dzieci ( dla dorosłych również ) Na uwagę zasługuje przepiękny ogród. Do dyspozycji mamy dwie części basenowe wraz ze zjeżdżalniami. Obluga na plus, bardzo miła i pomocna . Jedzenia w brod i dla dorosłych i dzieci. Nam najlepiej upływal w Snack Bar, gdzie można szybko przekąsić, ugasić pranienie i zagrać w darta. Piana party i tor przeszkód na basenie, coś niezapomnianego.
Małe "ale" do jakości WiFi, nam akurat potrzebne było do pracy, i mała ilość leżaków o godzinie 9 nie było żadnego wolnego. Czułam się jak nad polskim morzem, tylko zamiast parawanow ręczniki na leżakach. Wiele osób zajmowały w ten sposób leżaki, ale nie korzystały z nich bo były na plaży. Pokoje czyste, ale mały powiew świeżości by nie zaszkodził
Ogólnie polecamy

Dziękujemy, Magdalena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Gypsophila Holiday VillageOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami w internecie wybraliśmy powyższy ośrodek na rodzinne wczasy. To był przysłowiowy strzał w "10", gdyż naprawdę wyjechaliśmy w pełni zadowoleni. Doskonałe jedzenie, bardzo przyjazna, choć słabo mówiąca po angielsku obsługa. Wszędzie czysto i schludnie. Jedyny problem to nieco słaby internet. Ale przyjechaliśmy na wczasy, więc dało się żyć :).

Dziękujemy, 945bartekn