Zrecenzowano: 9 września 2019

Położenie, czystość, jedzenie, animacje - wszystko pierwsza klasa. Pobyt w tym hotelu oceniam na 6tkę. Wszystko się zgadza z opisem, blisko przystanki czy też bazary. W piątki bazar na przeciw hotelu. Codziennie przeróżne animacje i zabawy, a wieczorem dyskoteki (polskie piosenki też są puszczane). Jedzenia bardzo dużo, alkoholu nie żałują do drinków. Animatorzy starają się każdego rozbawić i skusić do zabawy.

Dziękujemy, rotado2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Gypsophila Holiday VillageOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Thank you for your nice rewievs. We would like to see you again Gypsophila Holiday Village.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Witam wszystkich którzy piszą opinie o tym hotelu... byłem tam na początku września 2018 i powiem krótko : było EXTRA. Komuś może się nie podobać to czy tamto....ja wiem jedno : jutro o 9:30 lecę do Turcji na wakacje ....do tego ośrodka oczywiście... Życzę wszystkim tkich wrażeń i tak dobrego pobytu. Darek

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoki, wspaniały ogród, jedzenie to bajka
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Darek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Gypsophila Holiday VillageOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel wybrany przez nas ze względu na bliskość plaży ( mimo, że kamienista to piękna ) bungalowy, zamiast molocha i atrakcje dla dzieci ( dla dorosłych również ) Na uwagę zasługuje przepiękny ogród. Do dyspozycji mamy dwie części basenowe wraz ze zjeżdżalniami. Obluga na plus, bardzo miła i pomocna . Jedzenia w brod i dla dorosłych i dzieci. Nam najlepiej upływal w Snack Bar, gdzie można szybko przekąsić, ugasić pranienie i zagrać w darta. Piana party i tor przeszkód na basenie, coś niezapomnianego.
Małe "ale" do jakości WiFi, nam akurat potrzebne było do pracy, i mała ilość leżaków o godzinie 9 nie było żadnego wolnego. Czułam się jak nad polskim morzem, tylko zamiast parawanow ręczniki na leżakach. Wiele osób zajmowały w ten sposób leżaki, ale nie korzystały z nich bo były na plaży. Pokoje czyste, ale mały powiew świeżości by nie zaszkodził
Ogólnie polecamy

Dziękujemy, Magdalena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Gypsophila Holiday VillageOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami w internecie wybraliśmy powyższy ośrodek na rodzinne wczasy. To był przysłowiowy strzał w "10", gdyż naprawdę wyjechaliśmy w pełni zadowoleni. Doskonałe jedzenie, bardzo przyjazna, choć słabo mówiąca po angielsku obsługa. Wszędzie czysto i schludnie. Jedyny problem to nieco słaby internet. Ale przyjechaliśmy na wczasy, więc dało się żyć :).

Dziękujemy, 945bartekn

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia, czysto, przyjemnie, kompleksy basenowe wystarczające jak na tą ilość pokoi. Jeśli do menu codziennego (obiady i kolacje) dodaliby pizzę - dzieciaki byłyby zaspokojone:-) Jeśli chodzi o jedzenie dla dorosłych - każdy z pewnością coś sobie znajdzie, bo jest tego sporo i różnorodnie. Cena adekwatna do poziomu hotelu. Obsługa mogłaby lepiej porozumiewać się w j. angielskim - z tym czasami jest bardzo cienko. Gdyby hotel zainwestował w lepszą sieć internetową - byłoby naprawdę bez zarzutów (dla nas to był największy minus). Widać, że hotel stara się docenić także gości z Poski, których jest naprawdę sporo - serwując przy różnych atrakcjach (aerobik, wieczory muzyczne) także muzykę polską - oczywiście szlagiery z potańcówek (Ona tańczy dla mnie, Oczy zielone...) ale ku naszemu zaskoczeniu w barze na dachu także coś dla miłośników o bardziej wybrednych gustach muzycznych (Rotary, Ira, Wilki) - pierwszy raz w Turcji spotkaliśmy się z tym, aby poza niemiecką i turecką muzyką był akcent polski - co oczywiście porywa naszych rodaków do tańca - i dobrze, bo co jak co, ale potrafimy się bawić i tańczyć:-) Ogólnie polecamy i nie wykluczamy powrotu (o ile internet będzie na dobrym poziomie):-)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Małgorzata B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Konuk İlişkileri Müdürü, Gypsophila Holiday VillageOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019