Byłam z dzieckiem i mamą w tym hotelu we wrześniu 2019 roku. Bardzo jesteśmy zadowoleni z naszego dwutygodniowego pobytu w tym hotelu. Bardzo miła i pomocna obsługa hotelu. Kuchnia jest obfita i smaczna, kucharzy wkładają swoje serdce w przygotowanie posiłków. Pokoje są jasne i cystę, sprzątane codziennie. Plaża przy hotelu prawda piaskowo-kamienista, ale nam to nie przeszkadzało. Są to uroki tej okolice. Obok wpływa rzeka do moza. Po drugiej stronie są góry, piękna okolica! Polecam ten hotel!

Dziękujemy, Lusisl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayGroupHotel, Администратор, Holiday Park ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Gościu
Dziękujemy za pozostawienie recenzji naszego hotelu.
Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Czekamy na Was ponownie w Holiday Park Resort.
Życzymy sukcesów we wszystkim.
Z poważaniem, Departament Relacji Gości Holiday Park Resort Hotel

Hotel made in Rosja,jedzenie kiepskie ,bardzo ubogie,język praktycznie tylko rosyjski,nie sprzątali pokoju przez 7dni ,tylko wymiana ręczników, to nie 5 a 3 gwiazdki
telewizja praktycznie nie działa,tłumy na koacji,często brakowało jedzenia jak nie byłeś na 7.00

Dziękujemy, pulawy25
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayGroupHotel, Администратор, Holiday Park ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Gościu
Dziękujemy za pozostawienie recenzji, a także żałuję, że nie podobała wam się kuchnia turecka.
Szkoda, że ​​nie zgłosiłeś problemu z telewizorem na recepcji lub w dziale relacji z gośćmi.
Pokoje sprzątane są codziennie.
Chcę się zgodzić, że kolacja o 19.00 jest koleją na jedzenie, ale to trwa tylko pierwsze 40 minut. Wszyscy goście, w tym ty, chodzą na kolację o 19.00, chociaż restauracja jest czynna do 21.00, a produkty są stale dostarczane do bufetu.
Jeśli masz jakiekolwiek skargi dotyczące hotelu, możesz skontaktować się z działem relacji z gośćmi. Rozwiązałyby każdy problem w dowolnym języku.
Życzymy sukcesów we wszystkim.
Z poważaniem, Departament Relacji Gości Holiday Park Resort Hotel

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018

W hotelu byłem w podróży poslubnej w 2009 roku. Nie wiem jak wiele się zmieniło ale czytając opnie to duzo. Ja pamietam rewlacyjne jedzenie. Duzo i smacznie. Troszkę brakowało miejsc w restauracji i trzeba było czekać. Baseny ok. Plaża mała prywatna, kamienista. Pokój mieliśmy z widokiem na moze i basen. Bardzo miło wspominam ten hotel.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Mirek19061981
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie z pobytu jesteśmy zadowoleni. Można powiedzieć ze jest wiele plusów które wyrównują minusy.
Do minusów na pewno należy słaba komunikacja z obsługa hotelu w języku angielskim-jedynie rosyjski jako język obcy jest przez nich rozumiany. Po niemiecku to już w ogóle... Jest to spowodowane zapewne tym ze 90% gości to Rosjanie. Kolejnym minusem są windy-są 3 w hotelu, ale bardzo wolno jeżdżą i często zdarza sie ze są popsute-jeśli jest sie wózkiem bądź z walizkami i mieszka sie na 4-5 pietrze hotelu to jest to kłopot. Następnie jedzenie a dokładnie jakaś typowa przyprawa turecka która używana jest do mięs wędlin itp wiec wszystkie te potrawy smakują tak samo. Brakowało nam owoców morza :(
Plusem na korzyść jedzenia jest różnorodność oraz duża ilość pysznych warzyw oraz serów.
Animatorzy w hotelu zasługują na kolejny duży plus.
Dostępność alkoholi lokalnych dla pijących tez dużym plusem, bliskość morza, świetny basen.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Martab1984
Zrecenzowano: 6 października 2017

Jedzenie fatalne, smrod, ciasnota wszedzie, brakuje sztućcow , plaza w remonicie czynne 1/2 .Brudno.Dyskoteki i chamstwo radzieckich turystow, bez zadnego ograniczenia.Ochrona nie reagowała na takie zachowanie Hotel to miejsce m.in. wypoczynku.zaprosiłam znajomych na wspolny wyjazd i bardzo byli nie zadowoleni z warunkow w tym hotelu.

Termin pobytu: październik 2017
3  Dziękujemy, Mirosława O