Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w hotelu na wakacjach w maju z rodziną. Jestem w Turcji już po raz 5. Jestem bardzo mile zaszkoczona. Tak wysokim poziomem hotelu. Hotel duży, piękny, bardzo zadbany. Obsługa bardzo ale to bardzo miła. Czysto, jedzenie bardzo dobre i dużo jest co wybierać. Menager hotelu bardzo miły, stara się aby każdy z turystów był zadowolony. Chodzi pyta czy wszystko ok. Bardzo polecam tam wakacje. Napewno wrócimy. Pozdrowienia dla całej obsługi.

Dziękujemy, Justyna H
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w Kirman Sidera ❤ Najlepszy hotel w jakim byliśmy!!!❤ Dwie pary ;) bez dzieci.
Świetny klimat , atmosfera jaką tworzy cała ekipa jest niesamowita !
Animatorzy - w składzie damsko-męskim ,zabawni, kreatywni, uśmiechnięci i bardzo towarzyscy.
Barmani i kelnerzy- zaangażowani w swoją pracę,pomocni, uprzejmi,prawdziwi gentelmeni,dbają o wygodę i zadowolenie każdego z gości hotelowych, także dzieci
Obsługa recepcji i restauracji pierwsza klasa !!❤
Jedzenie pyszne, świeże i rozmaite,
Drinki mocne i różnorodne-barmani tworzą cuda , każdy drink jest w cenie a nie tak jak spotkałam się w innych hotelach, że drinki poza kartą były dodatkowo płatne !!❤ Rodzinna atmosfera❤ .
W tym hotelu nigdy nie będziesz głodny/a!❤
Wszyscy są uśmiechnięci,uprzejmi i pomocni .
W hotelu macie możliwość , wymiany pieniędzy.
Mozliwe jest także zrobienie zakupów ( jest tu kilka sklepów - torebki, ciuchy, skóra,pamiątki itd.)
Jest tu również fotograf,salon fryzjerski i kosmetyczny,strefa spa,salon gier ( Play station,automaty itd)- płatne osobno. Blisko hotelu ok 500m jest bazarek a trochę dalej duży ( 370 sklepów) bazar ( ALARA) oraz centrum handlowe (Soho) 20-30min spacerkiem lub dojazd lokalnym busem ,który jeździ co 15 min ,lub bezpłatnym autobusem.
Na pewno tu wrócimy ❤
We LOVE you all !!!❤
Best animation team , best restaurant team , delicious food !!!❤ Kirman Sidera best hotel !!!!!! POLAND - 2COUPLES . ALL THE BEST!! Sabina, Daniel , Katarzyna, Michał.

Dziękujemy, _sabi_1090
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe wakacje i niezapomniane chwile !! Warunki super. Bardzo czysto, codziennie zmieniana pościel i wymiana ręczników. Jedzenie bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie... Lodówka w pokoju zaopatrzona odpowiednio. Animacje świetne, zarówno te w ciągu dnia jak i wieczorem. Przy wejściu na plaże i przy basenie lodówki z wodą oraz barki zaopatrzone w alkohol. Jedzenie na każdym kroku.. Plaża czysta ale kamienista. Ręczniki i leżaki darmowe. Internet bezpłatny.. Obsługa bardzo miła ale nie nachalna.. Hammam bezpłatny tylko za dodatkowe masaże trzeba płacić... Gorąco polecam. Napewno tu wrócę ..

Dziękujemy, Doris555R
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na wyjeździe w 4 osoby. Hotel oferuje bardzo duże pokoje z pięknym widokiem na morze.
Jedzenie było przepyszne a obsługa bardzo miła.
Basen ciepły i duży, dużo lezakow i bogaty wybór drinków.
Na pewno jeszcze tu wrócimy.
Polecamy!

Dziękujemy, Danuta K
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy podczas świąt wielkanocnych. Pokoje komfortowe, łóżka wygodne , codziennie uzupełniany minibar. Jedzenie obłędne. Wszystko smaczne. Personel profesjonalny. Jest to miejsce do którego z chęcią wrócę.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 896sylwial