Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe wakacje i niezapomniane chwile !! Warunki super. Bardzo czysto, codziennie zmieniana pościel i wymiana ręczników. Jedzenie bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie... Lodówka w pokoju zaopatrzona odpowiednio. Animacje świetne, zarówno te w ciągu dnia jak i wieczorem. Przy wejściu na plaże i przy basenie lodówki z wodą oraz barki zaopatrzone w alkohol. Jedzenie na każdym kroku.. Plaża czysta ale kamienista. Ręczniki i leżaki darmowe. Internet bezpłatny.. Obsługa bardzo miła ale nie nachalna.. Hammam bezpłatny tylko za dodatkowe masaże trzeba płacić... Gorąco polecam. Napewno tu wrócę ..

Dziękujemy, Doris555R
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na wyjeździe w 4 osoby. Hotel oferuje bardzo duże pokoje z pięknym widokiem na morze.
Jedzenie było przepyszne a obsługa bardzo miła.
Basen ciepły i duży, dużo lezakow i bogaty wybór drinków.
Na pewno jeszcze tu wrócimy.
Polecamy!

Dziękujemy, Danuta K
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy podczas świąt wielkanocnych. Pokoje komfortowe, łóżka wygodne , codziennie uzupełniany minibar. Jedzenie obłędne. Wszystko smaczne. Personel profesjonalny. Jest to miejsce do którego z chęcią wrócę.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 896sylwial
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Po raz czwarty odwiedziliśmy Kirman Sidera. Jak zwykle wysoka jakość obsługi. Wszędzie czyściutko, jedzonko bardzo smaczne i bardzo dużym wyborze. Szef kuchni z załogą bardzo stara sie, aby dogodzić naszym podniebieniom. Personel hotelu pomocny i życzliwy. Kolejny udany pobyt-wypoczynek.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy obecnie w hotelu grupa 8 os owa hotel godny polecenia bardzo czysto elegancko posiłki pyszne duży wybór serwis na wysokim poziomie pokoje czyste wieczory tematyczne show i spektakle muzyka na żywo i dyskoteka Polecamy zakupy sklepy blisko hotelu Ewa z rodzina

Dziękujemy, Podroznik201905