Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na wyjeździe w 4 osoby. Hotel oferuje bardzo duże pokoje z pięknym widokiem na morze.
Jedzenie było przepyszne a obsługa bardzo miła.
Basen ciepły i duży, dużo lezakow i bogaty wybór drinków.
Na pewno jeszcze tu wrócimy.
Polecamy!

Dziękujemy, Danuta K
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy podczas świąt wielkanocnych. Pokoje komfortowe, łóżka wygodne , codziennie uzupełniany minibar. Jedzenie obłędne. Wszystko smaczne. Personel profesjonalny. Jest to miejsce do którego z chęcią wrócę.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 896sylwial
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Po raz czwarty odwiedziliśmy Kirman Sidera. Jak zwykle wysoka jakość obsługi. Wszędzie czyściutko, jedzonko bardzo smaczne i bardzo dużym wyborze. Szef kuchni z załogą bardzo stara sie, aby dogodzić naszym podniebieniom. Personel hotelu pomocny i życzliwy. Kolejny udany pobyt-wypoczynek.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy obecnie w hotelu grupa 8 os owa hotel godny polecenia bardzo czysto elegancko posiłki pyszne duży wybór serwis na wysokim poziomie pokoje czyste wieczory tematyczne show i spektakle muzyka na żywo i dyskoteka Polecamy zakupy sklepy blisko hotelu Ewa z rodzina

Dziękujemy, Podroznik201905
Zrecenzowano: 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje uważam za udane. Każdy znajdzie tu cos dla siebie. Pokoje czysciutkie,jedzonko smaczne. Animatorzy sa mega pozytywni zapraszaja do różnych gier zabaw wieczorami do dyskotek w centrum z lożą fajna muzyką . :-)
Gorąco poooolecam ten hotel dla par jak i i rodzin z dziecmi każdy znajdzie vos dla siebie:-)

Dziękujemy, PaulinaG2102