Zrecenzowano: 8 maja 2019

Mój ulubiony hotel w Turcji. Czasem pojadę w inne miejsce ale zawsze wracam tutaj. Uwielbiam to miejsce. Obsługa uśmiechnięta niezależnie od ilości pracy i pory dnia. Jedzenie pyszne, choć nie była to jeszcze pora na arbuzy. Ogród cudowny, pachnące upojnie kwiaty. Gdy przymknę oczy, przypomina się tutejszy, sprzyjający pełnemu relaksowi - nastrój, pogoda, słońce i niebieskie niebo, cudowna plaża i naprawdę mili ludzie, którzy pracują to od lat i pamiętają gości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tym razem pokój familijnym najwygodniejszy w jakim byłam, gdzie dzieci nie zostały potraktowane po macoszemu.
Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Journey64951576090
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w pełni zasługuje na swoje 5 gwiazdek. Pieknie położony przy samej plaży. Nie ma się do czego przyczepić. Obsługa na 6, jedzenie i pokoje również. Byliśmy tydzień w połowie kwietnia. Woda w morzu zimna ale to w końcu przed sezonem więc niczego innego się nie spodziewaliśmy. Pokoje czysciutkie, codziennie sprzątane.. Wszystcy bardzo mili i uczynni. Polecam serdecznie

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Y1701QOjoannam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KirmanH1, Halkla İlişkiler Müdürü, Kirman Arycanda de LuxeOdpowiedź udzielona 1 maja 2019

Dear Y1701QOjoannam,

We really thanks for your friendly and kindly comments.We are happy to read that you enjoyed staying at Kirman Arycanda De Luxe to the fullest.
It will be a pleasure to have you as our guest again.

Best regards,
Kirman Arycanda De Luxe Team
sales@kirmanhotels.com.tr

Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam w lipcu 2018roku hotel ładny czysty ,tylko niestety położony jeden obok drugiego z balkonu mieliśmy widok na inny hotel i dach jakis pomiędzy nimi. Ale najgorsze były klimatyzatory sąsiedniego hotelu ktore chodziły 24h na dobę hałas z nich był okropny. Z tego co zauważyłem to pokoje z tym "widokiem" dostawali głównie Polacy. Jedzenie w miare dobre różnorodne. Ogolnie odniosłem wrażenie że Turcy nie lubią Polaków są nie mili. Obsługa hotelu nie traktowała nas na równi z innymi gośćmi. Plaża hotelowa żwirowa. Generalnie wiecej nie wrócę do Turcji a już napewno nie do tego hotelu

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Michał M
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po roku powrócilismy do Arycanda ze znajomymi. Bardzo udany pobyt. Wyśmienite jedzenie i przemiła obsługa. Pokoje wyremontowane i funkcjonalne. Serdecznie pozdrawiamy, na pewno wrócimy ponownie. Dziękujemy za wspaniałe wakacje.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, jochem26
Zrecenzowano: 14 listopada 2018

Hotel 5 gwiazdkowy i na prawdę z czystym sumieniem można dać mu te 5 gwiazdek!! Pobyt 3 dorosłych osób z 4 letnim dzieckiem . Pokój urządzony w nowoczesnym stylu ,wysoki standard , świeżo po remoncie. Jedyne co może przeszkadzać to szyba w łazience przez którą wszystko widać :). Pokoje codziennie sprzątane , lodówka uzupełniana codziennie , ręczniki wymieniane codziennie. Codziennie animacje dla dzieci i dorosłych , mini klub ,mini disco. W ciągu dnia można zostawić dzieci pod opieką animatorek.Ponieważ obok znajduje się drugi hotel kompleksu goście mogą korzystać z basenów ,placów zabaw obu hoteli. Obsługa hotelu bardzo pomocna.Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni . Jedzenie urozmaicone i pyszne, bardzo duży wybór posiłków oraz deserów. Na plaży leżaki pod zadaszeniem , codziennie wymieniane plażowe ręczniki! Hotel położony przy samej plaży . Wszędzie bardzo czysto,dużo zieleni i kwiatów,bardzo zadbany obiekt . Bez wahania POLECAM!!

Termin pobytu: październik 2018
2  Dziękujemy, Magda O