Zrecenzowano: 27 września 2018

Bradzo ładny hotel na wysokim poziomie.Nic nie zastąpi poranków na tarasie gdzie przez chwilkę mogłam podziwiać widoki. Pokoje i łazienki wygodne, gustownie urządzone.Spędziliśmy tu 7 cudownych dni. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone.
Chętnie tam wrócę. GORĄCO POLECAM!

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Iga M
Zrecenzowano: 24 września 2018

Hotel na najwyzszym poziomie, mila i pomocna obsluga, fantastyczna atmosfera, pyszne posiłki i przekąski, nie ma chyba rzeczy do której można by było się przyczepic, no chyba że więcej kanałów w telewizji polskiej, ale chyba w tym miejscu się wypoczywa a nie ogląda telewizję gorąco poleczm !!

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, tigerjanicki
Zrecenzowano: 23 września 2018

Hotel rewelacja!! Pokoje wyremontowane, czyste, przestronne, codzienne sprzątane, klimatyzacja oraz lodówka na wyposażeniu. Basen duży, zadbany, świetne zjeżdżalnie dla dzieci. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybór, częste posiłki - nikt nie chodził głodny. Plaża prywatna, przejście przez ogród. Leżaki w cenie, bar na plaży. Czysta, piaszczysta, woda w morzu bardzo słona. Obsługa na wysokim poziomie, miła i pomocna. Ciekawe animacje, w ciągu dnia na basenie, wieczorem w amfiteatrze.
Po prostu świetny hotel - minusów brak. Polecam w 100 %

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój ekonomiczny widok na parking, poza tym wszystko ok
  • Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Guide812792
Zrecenzowano: 18 września 2018

Hotel rewelacja spędziliśmy cudowny tydzień. Byliśmy 46 osobową grupą wszyscy byli zachwyceni. Przemiła pomocna obsługa, kuchnia na najwyższym poziomie 24h, rewelacyjne SPA, piękny ogród, mnóstwo atrakcji dla dorosłych i dzieci. Wracamy już w czerwcu :)

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, EwelinaPiotr
Zrecenzowano: 17 września 2018

Ciepłe morze,czyste pokoje, dobra animacja,tylko do jedzenia w tureckich hotelach nie umiem się przekonać .B duży wybór ale jakoś smaku nie można się doszukać. Plaża zadbana.Brak fajnej muzyki przy barze .Dyskoteka w hotelu to katastrofa,proszę wymienić DJ

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, motylmh