Zrecenzowano: 19 czerwca 2015

Hotel położony w ogrodzie botanicznym co już jest pięknem samym w sobie. Świetna obsługa, wspaniałe jedzenie, pyszne drinki, Piękny hotel, cudowna animacja dla dzieci i dla dorosłych. Cudowna atmosfera.

• Data pobytu: sierpień 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Marta H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Botanik Hotel & ResortOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2015

Szanowny Gościu,

Dziękujemy bardzo za wybór naszego hotelu oraz za czas poświęcony na wyrażenie opinii o nim. Mamy nadzieje że wszystkie pozytywne emocje, które zostały spowodowane pobytem w naszym hotelu sprawią, że w niedługim czasie znowu u nas zagościsz.

CRM of Delphinhotels
crm@delphinhotel.com

Zrecenzowano: 6 maja 2015

Hotel exstra z najwyzszej półki.Wszystko jest na bardzo wysokim poziomie.Hotel Botanik i hotel Botanik Platinum mają wspólną infrastrukturę.Obsługa niesamowicie otwarta ,uprzejma i pomocna.Przepyszne jedzenie,bardzo duży wybór potraw,owoców i deserów.Wifi w całym hotelu,na basenach i na plaży.All inclusive dostępne w hotelu całą dobę -nawet w dyskotece,drinki serwowane są w cenie.Dla dzieci RAJ-lunapark ,zjezdzalnie,wydzielone baseny ,mini disco.Wrócę tu po raz trzeci.

Wskazówka dotycząca pokojów: w Botaniku w Mimozie a w Platinum pokoj z widokiem na morze
  • Data pobytu: kwiecień 2015, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Teresa Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Botanik Hotel & ResortOdpowiedź udzielona 7 maja 2015

CRM of Delphinhotels

Zrecenzowano: 30 stycznia 2015

Nie mam powodu by napisać cokolwiek złego, cały pobyt wspominam bardzo miło. Usługi hotelowe tego obiektu oceniam na piątkę z plusem. Polecam, polecam, polecam. Niezliczona ilość atrakcji: baseny, zjeżdżalnie, diabelski młyn, restauracje tematyczne, duże molo, w pobliżu duży targ.

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, pawelb1973
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Botanik Hotel & ResortOdpowiedź udzielona 12 kwietnia 2015

CRM of Delphin Hotels

Zrecenzowano: 14 października 2014

w Delphin Botanik byłam na wakacje tego roku, blisko do plaży, ciekawy park wodny, całkiem dobre jedzenie jak na hotel , obsługa też na plus. pomimo że to duży hotel można odpocząć w zaciszu przy drinku

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Aleksandra W

CRM of Delphin Hotels

Zrecenzowano: 18 marca 2013

spędziłam w Delphin Botanik weekend majowy. Piękny ogród, blisko do plaży z każdego budynku, świetne animacje dla dzieci, zjeżdżalnie i "wesołe miasteczko" to jedne z wielu atutów tego hotelu. Do tego przepyszne jedzenie, drinki i uprzejma obsługa hotelowa. Plaża żwirowa ale dla maluchów przygotowane są dwie ogromne zadaszone piaskownice. Osoby lubiące spokój mogą skorzystać z basenu dla dorosłych. Na wieczorną kolację polecam restauracje turecką, chińską i rybną. Spa ma przystępne ceny i świetne masaże.

• Data pobytu: kwiecień 2012, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Greennie