Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Fantastyczny hotel, nie dla ludzi na diecie. Pokoje może już nadszarpniete duchem czasu, ale czyste, sprzątane codziennie. Panie sprzątające bardzo miłe. W hotelu są cztery windy, nie ma tłumów oczekujących na windę. Basen super, tylko o godz. 10 nie ma co szukać przy nim leżaków, wszystko zarezerwowane. Plaża kamienista, woda bardzo słona. W restauracji kelnerzy uwijają się niczym mrówki, zawsze znajdzie się wolny stolik. Jedzenie przepyszne, zróżnicowane, kolacje tematyczne, były nawet owoce morza. Mnóstwo mięsa do wyboru, serów, sałat, o deserach nie wspomnę. Drinki przy barze trochę słabe, a barmanom nie chce się robić innych niż z karty. Wódki, whiskey, raki, wina ile kto chce. Wszystko podawane w szkle. Lobby bar już trochę lepszy, barman Kadir robi przepyszne koktajle alkoholowe, przy czym można z nim przyjemne pogawędzić. Ciągłe animacje, wieczorami imprezy, brak nudy. Minusem jest obecność naszych wschodnich sąsiadów, większość muzyki i używanego języka to rosyjski. Wokół hotelu mnóstwo zieleni, pielęgnowanej codziennie. Podsumowując, hotel bardzo przyjazny dla gości, czysty z pysznym jedzonkiem. Polecam. Pozdrawiam kelnerów z Polski Przemka i Jana :)

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z przyjaciółka trafiłyśmy na ten hotel przez przypadek, a okazał się być najlepszym naszym wyborem.
Cała obsługa hotelu była bardzo miła i pomocna. Pyszne jedzenie, w bardzo miłych warunkach do tego kelnerzy, którzy się o nas troszczyli. Było dużo posiłków.
Plaża duża, sporo leżaków.
Codziennie były animacje dzięki, którym nie można było się nudzić, a świetnie się bawić w ciągu dnia jak i wieczorem.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane z klimatyzacja. Hotel duży piękny w środku jak i na zewnątrz, zadbany.
W środku znajdował się mały sklepik z pamiątkami.
Bardzo polecam ten hotel i mam ogromna nadzieje ze wrócę tam za rok.

Dziękujemy, avvcislo
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, bardzo duży wybór, każdego dnia coś innego.
Kelnerzy są bardzo sympatyczni i troskliwi.
Animatorzy bardzo się starają, codziennie wieczorem jest jakaś impreza typu „neon party”, w dzień np pool party na basenie. Aqua aerobik dwa razy dziennie, strzelanie z wiatrówki, siatkówka na boisku na terenie hotelu.
Pokoje z klimatyzacja codziennie sprzątane, codziennie wymieniane ręczniki na czyste.
Plaża jest przy samym hotelu, duża, kamienista z własnym molo, leżakami i parasolami.
3 świetne baseny, dwa duże i jeden mniejszy.
Hotel jest duży, zadbany i niezwykle ładny.
Wszyscy pracownicy byli bardzo sympatyczni, pomocni i gadatliwi, w hotelu panuje świetna atmosfera. Bardzo polecam te miejsce i mam nadzieje ze jeszcze do niego wrócę.

1  Dziękujemy, sylwusia_xxo
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Hotel oceniam na najwyższą skalę, były to moje najlepsze wakacje w życiu. Zacznę może od czystości: 10/10 pokoje codziennie sprzątane, ręczniki codziennie wymieniane tak samo jak pościel, odkurzane włącznie z balkonem, bardzo sympatyczne Panie sprzątaczki,pełna profeska,minibar codziennie uzupełniany,jedzenie 10/10 każdy znajdzie coś dla siebie,bardzo duża różnorodność,osobiście polecam na kolację makaron,który jest robiony osobno na stanowisku.Generalnie wszystkiego jest naprawde dużo, osobna kawiarnia,bar z przekąskami Panorama,bar przy basenie z lodami,drinkami i piciem, bar przy plaży.Przy głównym barze kolo basenu wieczorami animacje,dyskoteka,zabawy.Obsługa 10/10 uśmiechnięta,sympatyczna,miła,dostępna dla wczasowiczów. Na samym dole po 24 znajduje się dyskoteka, z której można bezproblemu korzystać, wystarczy zjechać windą. Jedyny minus niezależny od hotelu jest taki,że trzeba rano iść zająć sobie leżaki na basenie albo plaży. Plaża kamienista,ale na każdym kroku są specjalne buty na taka plażę więc nie ma z tym problemu. Spacerkiem można iść do miasta na SohoBazar wychodząc z hotelu trzeba kierować się na prawo i iść cały czas prosto,za SohoBazar jest AlaraBazar,który tak samo polecam i zaraz za AlaraBazar jest meczet do którego można spokojnie wejść i zwiedzać w odpowiednim stroju. Na bazarach mega atmosfera, ludzie i rzeczy.
Gorąco polecam!

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Do zakwaterowania i obsługi nie można się przyczepić widać że ludzie się starają, jeśli ktoś chce odpocząć przy basenie np. z dziećmi to oferta dla niego jeśli liczy na leżenie na plaży czy romantyczne spacery wzdłuż plaży to nie ma szans żwir i kamcory, dojazd 2 godziny z lotniska - jeśli komuś nie zależy na odpoczywaniu przy morzu to polecam ( choć hotel też jest na to gotowy na tarasach przy plaży są ustawione leżaki )

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony drogi odradzam
Dziękujemy, AjaSos