Zrecenzowano: 26 września 2018

Jedzenie jak na tureckie warunki całkiem znośne. Kolacje urozmaicane kuchniami z całego świata, chociaż przeważnie niezbyt dobrze im to wychodzi. Hotel usytuowany jest miedzy innymi molochami, obok wąska żwirowa plaza. Absolutny brak podwodnych atrakcji. Do tego masa dzikusów ze wschodu walczących o jedzenie, leżaki i każde inne udogodnienie. Obsługa ok, alkohol dobry ale bez promili.

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, pudel1985
Zrecenzowano: 9 września 2018

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu personelu od sprzątaczki po menadżerów. To co się wcześniej naczytałem o faworyzowaniu Niemców i Rosjan, to jakieś brednie zakąpleksionych rodaków, wszystkich traktują jednakowo dobrze i zawsze z uśmiechem. Pokój ładnie urządzony i codziennie sprzątany, z wymianą ręczników i uzupełnieniem mini baru. W-fi płatne 1eu za dzień z dobrym zasięgiem nawet na plaży. Kuchnia bardzo urozmaicona i smaczna, tak samo jak drinki w barach. Różnorodne animacje i imprezy rozrywkowe na najwyższym poziomie, ręce same składały się do oklasków (zwłaszcza pokaz salsy i taniec z ogniem). Dużo zajęć sportowych i rekreacyjnych (siatkówka plażowa, piłka wodna, koszykówka, tenis ziemny i stołowy, bilard, dart, bule, gimnastyka przy basenie, zumba. Basen i plac zabaw dla dzieci. Ładna plaża z pomostem i dużą ilością leżaków, dostępnych bez problemu, także przy basenach. Piękna roślinność na terenie całego kompleksu. Za rok znów tu będziemy. Polecam gorąco:)

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Andrzej T
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Witam Pojechałem z żona do hotelu bo słyszałem o nim dużo dobrego. Po przyjeżdzie dostaliśmy pokój gdzie było 40 stopni klima wogólę nie mrożiła leciało letnie powietrze , dopiero po interwencji pani z firmy TUI zmienili nam pokój na inny , ale pierwsze dwa dni musieliśmy spać w tym pokoju j. Po paru dniach jedzenie monotonne cały czas to samo a w szczególności kurczak pod każda możliwa postacią. Dodatkowo w hotelu sami Rosjanie i to oni są obsługiwani lepiej , Polacy są dyskryminowani.
Podam przyklad dostaliśmy drinki bez lodu były ciepłe barman powiedzial ze nie ma lodu , a więc ja sobie postałem z boku kolo baru i obserwowałem tego barmana za pare minut robił kolejnego drinka i dał lud podszedłem do niego i dopiero kiedy zaczolem krzyczeć to dostałem lud do szklanki oczywiście po wielkich fochach z jego strony.
Hotel stary nigdy bym mu nie dal 5 gwiazdek 3 to jest max. Na około widać dużo lepsze i nowsze hotele. Plaza kamienista leżaki stare tak samo jak parasole i molo.
Ogólnie nie polecam tego hotelu jest wiele innych lepszych.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Zbyszek Z
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel uroczy,czysty, położony w pierwszej linii brzegowej. Jedzenie i drinki bardzo dobre. Pogoda w sierpniu w Turcji 32°C. Baseny i zjeżdżalnie bardzo fajne. Obsługa bardzo pomocna i miła. Bezpiecznie. Polecam z całego serca.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Rafal B
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

To już nasz piętnasty pobyt w Turcji więc mamy szersz epoeównanie w stosunku do innych 5* obiektów.... niestety z przykrością ale musimy powiedzieć,że to hotel dla mało wymagających gości w szcególności nastawiony na towarzyszy zza wschodniej granicy. Cóż, oglada a przede wszystkim zachowanie nie ma nic wspólnego z kulturą. Widać to bardzo podczas posiłków.. Katastrofa. Hotel stary, nieco już zaniedbany , pokoje czyste choć bardzo małe ze slabo działająca klimatyzacja. Jesli chcesz mieć jakiekolwiek miejsce przy którymś z basenów,radzimy wstać nieco wcześnie . Bywa,z do 7.30 wszystko jest juz zajęte... Plaza kamienista, z bardzo utrudnionym przez fale oraz głębokość wejściem do morza. Dla dzieci absolutnie odradzam .. Teren wokół hotelu dość mały ale za to z duża ilością palm dających sporo cienia. Jedzenie...Hmm...Porownujac do np. Royal Dragon w Side, słabe i bardzo monotonne. Szczególnie śniadania oraz obiady... chicken,chicken always chicken... ewidentnie menu trafia za to w gusta Rosjan. Kurczaki i frytki to jest to ! Dla nas..nieporozumienie. Będąc w Turcji aż sie prosi o lokalne smakołyki.Tutaj jak na lekarstwo .Najwyzej 3-4 gwiazdki...na plus duża liczba napojów i niezły wybór alkoholi a także czynny przez 24 h bar w lobby. Animacje i zabawy dla dzieci bardzo w porządku. Pochwała. Ogolnie na pewno tu nie wrócimy , jest mnóstwo obiektów 5* o znacznie wyższym realnym standardzie za podobna cene... ale co kto lubi.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Paulina Ż