Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny, w kazdym pokoju klimatyzacja. Pyszne jedzenie, duża różnorodność posiłków, bardzo dużo atrakcji codziennie nad basenem. Mało osób z obsługi mówi po angielsku najbardziej po rosyjsku mówią ale po polsku też idzie się dogadać. Zejście do morza z pomostu. Leżaków jest wystarczająco, nigdy nie brakowało niezależnie o ktorej godzinie przyszliśmy. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Weronika B
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w tym hotelu uważam za udany. Pokoje były czyste, codziennie sprzątane oraz wymieniano ręczniki. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Wielkie ukłony dla kelnerów, którzy bardzo dobrze wykonywali swoją prace. Jedyne z czym mieliśmy problem to zameldowanie się, akurat trafiliśmy na zmianę, gdzie Panowie w recepcji nie mówili po angielsku i nie szło się z nimi w żaden sposób dogadać. No i oczywiście wszystkie leżaki przy basenie od samego rana były pozajmowane, ale tak jest chyba we wszystkich hotelach, więc trzeba się do tego przyzwyczaić. Ogólnie pobyt w tym hotelu wspominamy bardzo dobrze.

Dziękujemy, 343magdap
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel zdecydowanie nie zasługuje na 5 gwiazdek. W lobby pomimo że posiadają klimatyzację nie używają jej. Pokój który dostałam był ok, z widokiem na morze, codziennie sprzątany ,bezpłatny sejf.Basen ok, dookoła hotelu dużo zieleni.Plaża bardzo mała ,brudna .Żeby mieć leżak trzeba było wstać ok 6,30 i biec z ręcznikiem go zarezerwować. Dużym minusem jest to że wszystkie animacje , zabawy były w języku rosyjskim i dlatego udział w nich brali przeważnie gości z Rosji. Polacy byli traktowani jak drugi sort.Jedzenie było bardzo dobre, różnorodne , dużo owoców, na plaży w barze różne przekąski typu hamburger, frytki , pizza .Obsługa bardzo miła i pomocna. Ogólnie pobyt ok, jeżeli hotel by miał jeszcze animatora i animacje w języku polskim było by naprawdę wszystko.

Dziękujemy, magdalena1020
Zrecenzowano: 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyjemny!
Posiada swój urok jak i wspaniały ogród przez który trzeba przejść aby dostać się na pomost i plażę.
Obsługa przyjaźnie nastawiona i życzliwa
Jedzenie znakomite!
Mały bazarek po drugiej stronie ulicy zaspokoi nawet największych zakupocholików w porównaniu do dużego bazaru który jest w niedalekiej odległości.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, RadekKop
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze oceniamy nasz pobyt - animacje świetne obsługa miła i prawie z każdym da się dogadać, jedzenie w porządku. Pokój był czysty a widok z balkonu zachwycający. Polecam skorzystać z opcji restauracji A la carte.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Maciej B