Okurcalar
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w tym hotelu uważam za udany. Pokoje były czyste, codziennie sprzątane oraz wymieniano ręczniki. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Wielkie ukłony dla kelnerów, którzy bardzo dobrze wykonywali swoją prace. Jedyne z czym mieliśmy problem to zameldowanie się, akurat trafiliśmy na zmianę, gdzie Panowie w recepcji nie mówili po angielsku i nie szło się z nimi w żaden sposób dogadać. No i oczywiście wszystkie leżaki przy basenie od samego rana były pozajmowane, ale tak jest chyba we wszystkich hotelach, więc trzeba się do tego przyzwyczaić. Ogólnie pobyt w tym hotelu wspominamy bardzo dobrze.

Dziękujemy, 343magdap
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel zdecydowanie nie zasługuje na 5 gwiazdek. W lobby pomimo że posiadają klimatyzację nie używają jej. Pokój który dostałam był ok, z widokiem na morze, codziennie sprzątany ,bezpłatny sejf.Basen ok, dookoła hotelu dużo zieleni.Plaża bardzo mała ,brudna .Żeby mieć leżak trzeba było wstać ok 6,30 i biec z ręcznikiem go zarezerwować. Dużym minusem jest to że wszystkie animacje , zabawy były w języku rosyjskim i dlatego udział w nich brali przeważnie gości z Rosji. Polacy byli traktowani jak drugi sort.Jedzenie było bardzo dobre, różnorodne , dużo owoców, na plaży w barze różne przekąski typu hamburger, frytki , pizza .Obsługa bardzo miła i pomocna. Ogólnie pobyt ok, jeżeli hotel by miał jeszcze animatora i animacje w języku polskim było by naprawdę wszystko.

Dziękujemy, magdalena1020
Zrecenzowano: 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyjemny!
Posiada swój urok jak i wspaniały ogród przez który trzeba przejść aby dostać się na pomost i plażę.
Obsługa przyjaźnie nastawiona i życzliwa
Jedzenie znakomite!
Mały bazarek po drugiej stronie ulicy zaspokoi nawet największych zakupocholików w porównaniu do dużego bazaru który jest w niedalekiej odległości.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, RadekKop
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze oceniamy nasz pobyt - animacje świetne obsługa miła i prawie z każdym da się dogadać, jedzenie w porządku. Pokój był czysty a widok z balkonu zachwycający. Polecam skorzystać z opcji restauracji A la carte.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Maciej B
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

Generalnie cały pobyt oceniamy bardzo dobrze, wiadomo zawsze są jakieś niedociągnięcia. Jeżeli chodzi o pokój był on bardzo nowoczesny i przestronnym, my mieliśmy z widokiem na basen i na morze także do hotelu nie mamy zastrzeżeń. Jedzenie bardzo różnorodne, pyszne, kazdy może znaleźć coś dla siebie (oprócz śniadań, które wyglądały ciągle tak samo, no ale co innego można wymyśluć na śniadanie :P ). W każdy czwartek był wieczór turecki także królowały podczas kolacji dania kuchni tureckiej, tańce tureckie - bardzo miła i fajna atmosfera. Obsługa miła i pomocna lecz mało kto rozumiał język angielski, chyba szybciej szło się dogadać po prostu po polsku. Animacje bardzo fajne, ale w szczególności te wieczorne- rewelacja. Do dyspozycji gości był bar przy basenie gdzie mozna było brać napoje, drinki, itp., bar z widokiem na morze, w którym były przekąski oraz napoje i alkohol. All inclusive 24h był jak najbardzej 10/ 10. Hotel dysponuje przecudownym molo z którego można wskoczyć do morza oraz małą ale urokliwą plażą. około 500 metrów od hotelu znajdował sie ALARA BAZAR, gdzie można było zrobić fajne zakupki. :)
Jedynym minusem hotelu było to, że w lobby nie było klimatyzacji. Goście, którzy czekali na transfer na lotnisko po prostu się pocili. Poza tym nasz wyjazd oceniamy na 5. Polecamy każdemu.!

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej przy zakwaterowaniu poprosić poprzez dodatek do paszportu :P
Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Dominika1397