Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel bardzo ładny, robi wrażenie. Obsługa na recepcji sprawna. Bagaże odwożą do pokoju, czekają na napiwek. Będąc na wycieczce rezydent opowiedział nam dlaczego Turcy są nastawieni na napiwki, muszą oni utrzymać całą rodzinę bez wzgle6na to czy żona pracuje czy nie. Wcześniej natomiast aby zdobyć narzeczoną muszą jej zapewnić wszystko na przyszłe, wspólne życie od biżuterii, ubrań, po meble i całe wyposażenie domu. Sponsorują również przygotowania do zaręczyn oraz ślub i wesele. Rezydent, który opowiadał nam o tych zwyczajach cieszył się, że ma córkę. W hotelu obsługa, a szczególnie animatorzy bardzo mili. Pozdrawiamy Anię, super pozytywną animatorkę. Jeżeli chodzi o jedzenie to był wybór, ale faktycznie bez zachwytu ( porównuję z innymi odwiedzonymi Śniadanie do 10, niestety już przed tą godziną często brakowało wyboru. Przydałoby się późniejsze śniadanie, jak w wielu hotelach od 10 do 11, tym bardziej, że jest tu opcja ultra. Pokoje przyjemne, w łazience jednak światło ciemne. Blisko hotelu bazarek, ale można podjechać bezpłatnym autobusem na dużo większy, w autobusie rozkład jazdy. Kobiety mogą targować się ile wlezie, schodzą bardzo z cem. Niedrogo jest również w hotelowych sklepikach, miła obsługa. Polecam także spa i zabiegi masażu. Rewelacyjna obsługa na recepcji poziom - 2, pani menadżer super doradza menu w restauracji a'la carte. Polecam włoską restaurację. Ogólne wrażenie ok. Mogliby jednak uprzedzać wczasowiczów gdy organizują animacje przy basenie i w trakcie opalania przenoszą leżaki. Nie wszyscy chodzą na piętro główne do recepcji aby przeczytać taką informację. Animacje odbywają się zazwyczaj pod wieczór, np rozkładają scenę, ale leżaki przy basenie zwijają już ok pory obiadowej i ludzie są zaskoczeni.

Dziękujemy, krystel32
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Wybraliśmy się z narzeczonym pierwszy raz na wakacje Ultra Allinklusive w hotelu Q Premium. Szczerze... nie polecamy. Obsługa hotelu nastawiona jest cały czas na przyjmowanie napiwków- jeśli im nie dacie to m.in. byle jak pościelą wam łóżko, o wodzie w minibarku możecie zapomnieć (my mieliśmy wodę tylko w dniu przyjazdu),trzeba się upominać po 2x o świeże ręczniki, dywaniku w łazience brak (był tylko wtedy jak daliśmy napiwek). Jedzenie- tłuste, niezdrowe i niewyglądające apetycznie. I było niesmaczne. Próbowałam sałatek i były bez smaku. Oczywiście było jedzenie fit- ale wyglądało nieciekawie. Jedynie owoce były pyszne. Lodów brak- pytaliśmy animatorek i mówiły, że od kilku miesięcy ich nie ma, a w ofercie było napisane,że są. Drinki nie dobre- strasznie sztucznie barwione najtańszymi syropami. Barmani byli mili- alkoholu nie żałowali! Światło w pokojach-tragiczne! Ciemno w łazience, makijaż mogłam zrobić tylko na balkonie przy świetle dziennym.Internet- dodatkowo płatny 13 Euro za 8 dni dla 2 osób- cały czas przerywa, bardzo kiepski! Także nie jest to absolutnie hotel ekskluzywny jak to nas zapewniano w biurze podróży.

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się do hotelu z chłopakiem na dwa tygodnie.

Pokój, czysty, zadbany, codziennie zmieniane ręczniki - brak uwag.
Szwecki stół. Jedzenie - zróżnicowane, również diet i wege.
Kelnerzy bardzo fajni - bardzo dobra obsługa.
Dwa duże baseny, czyste leżanki nad samym morzem. 3 minuty z basenu do morza.
Bary - na każdym poziomie Bar. 1 otwarty 24h
Dla ćwiczących - siłownia, prowadzone zajęcia z aerobiku i stretchingu, dwie sauny, hammam.
Animacje dla dzieci przez cały dzień.
Animacje dla dorosłych - ciekawe z pomysłem. Codziennie inne.
Osoba organizacyjna na recepcji - Murat ( zawsze niezawodny)
Viktoria - świetna instruktorka i animatorka, doskonale zna języki w tym Polski !!!

W hotelu 99% RU. Dobrze znać język rosyjski.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Paula S
Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hmmm Od czego tu zacząć...
Jeśli chodzi o ogólny wygląd hotelu to zbytnio nie mam zastrzeżeń, pokoje czyste sprzątane codziennie, baseny ok, obsługa ok ale hotel jak dla mnie ma tez sporo minusów. Przede wszystkim nastawiony tylko i wyłącznie na Rosjan, 99% gości to Rosjanie. Praktycznie nikt nie mówi po angielsku, na palcach jednej ręki można policzyć osoby z którymi można się porozumieć w języku angielskim.
Jedzenie w sumie smaczne ale monotonne, nawet bardzo monotonne, wiec jak nie zjesz czegoś w jeden wieczór na 100% będzie to na następny dzień.
Jeśli chodzi o staff to było kilka miłych i uśmiechniętych ludzi:
Haldung w lobby bar był najlepszy, zawsze pomocny i uśmiechnięty. :)
Beytullah jako kelner był naprawdę świetny i co najważniejsze mówił płynnie po angielsku. :)
Jeśli chodzi o animacje to jak dla mnie masakra i na dodatek prowadzone po rosyjsku . Muzyka przy basenach tez masakryczna cały dzień praktycznie siekanka rosyjskiego techno leciała. Jedyna fajna rzeczą to był wieczór muzyki na żywo w czwartek w lobby bar. Chłopak śpiewał bardzo ładnie i fajnie się go słuchało no i co najważniejsze po angielsku śpiewał.
Plaża kamienista, oczywiście ze bym wolał piasek ale jakoś kamienie mi za bardzo nie przeszkadzały. Woda ciepła i czysta :) Leżaki na basenie czy na plaży tez się zawsze znalazło.
Spod hotelu można wziąć busa do Alanya(ok 50min jedzie) albo na pobliski Bazar(10min).

Ogólnie jak coś potrzebujesz to bardzo ciężko jest coś załatwić no chyba ze dasz kilka dolców to od ręki będziesz miał wszystko załatwione. No ale to taki kraj :)

A cha jeśli chodzi o bar no to ten przy basenie jest otwarty 24h i alkohol tez jest serwowany cała dobę, lobby bar do 23:30.
Alkohole importowane są ale trzeba dodatkowo za nie zapłacić średnio 5$ za drinka. Jeśli chodzi o te regionalne to nie były aż takie złe wiec można było się drinka albo dwa napić.

Doba hotelowa kończy się o 12 przedłużenie do 16 kosztuje 30$ a do po 16 kosztuje 100$.

No i najważniejsze pytanie czy wrócę do tego hotelu??
Myśle ze nie zdecyduje się już na ten hotel. Jeżeli jeszcze kiedyś wybiorę się do Turcji to zatrzymam się w innym hotelu.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 894marcinp
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Będac gosciem tego hotelu mozna niesamowicie wypoczac, niestety zejscie do plazy tylko z pomostu, bez butow nie ma sensu same kamienie, baseny dobre, jedzenie bardzo dobre bardzo duza roznowodnosc, sympatyczna obsluga, niedaleko znajduje sie bazar

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, JayTafl