Okurcalar
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Wybraliśmy się z narzeczonym pierwszy raz na wakacje Ultra Allinklusive w hotelu Q Premium. Szczerze... nie polecamy. Obsługa hotelu nastawiona jest cały czas na przyjmowanie napiwków- jeśli im nie dacie to m.in. byle jak pościelą wam łóżko, o wodzie w minibarku możecie zapomnieć (my mieliśmy wodę tylko w dniu przyjazdu),trzeba się upominać po 2x o świeże ręczniki, dywaniku w łazience brak (był tylko wtedy jak daliśmy napiwek). Jedzenie- tłuste, niezdrowe i niewyglądające apetycznie. I było niesmaczne. Próbowałam sałatek i były bez smaku. Oczywiście było jedzenie fit- ale wyglądało nieciekawie. Jedynie owoce były pyszne. Lodów brak- pytaliśmy animatorek i mówiły, że od kilku miesięcy ich nie ma, a w ofercie było napisane,że są. Drinki nie dobre- strasznie sztucznie barwione najtańszymi syropami. Barmani byli mili- alkoholu nie żałowali! Światło w pokojach-tragiczne! Ciemno w łazience, makijaż mogłam zrobić tylko na balkonie przy świetle dziennym.Internet- dodatkowo płatny 13 Euro za 8 dni dla 2 osób- cały czas przerywa, bardzo kiepski! Także nie jest to absolutnie hotel ekskluzywny jak to nas zapewniano w biurze podróży.

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się do hotelu z chłopakiem na dwa tygodnie.

Pokój, czysty, zadbany, codziennie zmieniane ręczniki - brak uwag.
Szwecki stół. Jedzenie - zróżnicowane, również diet i wege.
Kelnerzy bardzo fajni - bardzo dobra obsługa.
Dwa duże baseny, czyste leżanki nad samym morzem. 3 minuty z basenu do morza.
Bary - na każdym poziomie Bar. 1 otwarty 24h
Dla ćwiczących - siłownia, prowadzone zajęcia z aerobiku i stretchingu, dwie sauny, hammam.
Animacje dla dzieci przez cały dzień.
Animacje dla dorosłych - ciekawe z pomysłem. Codziennie inne.
Osoba organizacyjna na recepcji - Murat ( zawsze niezawodny)
Viktoria - świetna instruktorka i animatorka, doskonale zna języki w tym Polski !!!

W hotelu 99% RU. Dobrze znać język rosyjski.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Paula S
Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hmmm Od czego tu zacząć...
Jeśli chodzi o ogólny wygląd hotelu to zbytnio nie mam zastrzeżeń, pokoje czyste sprzątane codziennie, baseny ok, obsługa ok ale hotel jak dla mnie ma tez sporo minusów. Przede wszystkim nastawiony tylko i wyłącznie na Rosjan, 99% gości to Rosjanie. Praktycznie nikt nie mówi po angielsku, na palcach jednej ręki można policzyć osoby z którymi można się porozumieć w języku angielskim.
Jedzenie w sumie smaczne ale monotonne, nawet bardzo monotonne, wiec jak nie zjesz czegoś w jeden wieczór na 100% będzie to na następny dzień.
Jeśli chodzi o staff to było kilka miłych i uśmiechniętych ludzi:
Haldung w lobby bar był najlepszy, zawsze pomocny i uśmiechnięty. :)
Beytullah jako kelner był naprawdę świetny i co najważniejsze mówił płynnie po angielsku. :)
Jeśli chodzi o animacje to jak dla mnie masakra i na dodatek prowadzone po rosyjsku . Muzyka przy basenach tez masakryczna cały dzień praktycznie siekanka rosyjskiego techno leciała. Jedyna fajna rzeczą to był wieczór muzyki na żywo w czwartek w lobby bar. Chłopak śpiewał bardzo ładnie i fajnie się go słuchało no i co najważniejsze po angielsku śpiewał.
Plaża kamienista, oczywiście ze bym wolał piasek ale jakoś kamienie mi za bardzo nie przeszkadzały. Woda ciepła i czysta :) Leżaki na basenie czy na plaży tez się zawsze znalazło.
Spod hotelu można wziąć busa do Alanya(ok 50min jedzie) albo na pobliski Bazar(10min).

Ogólnie jak coś potrzebujesz to bardzo ciężko jest coś załatwić no chyba ze dasz kilka dolców to od ręki będziesz miał wszystko załatwione. No ale to taki kraj :)

A cha jeśli chodzi o bar no to ten przy basenie jest otwarty 24h i alkohol tez jest serwowany cała dobę, lobby bar do 23:30.
Alkohole importowane są ale trzeba dodatkowo za nie zapłacić średnio 5$ za drinka. Jeśli chodzi o te regionalne to nie były aż takie złe wiec można było się drinka albo dwa napić.

Doba hotelowa kończy się o 12 przedłużenie do 16 kosztuje 30$ a do po 16 kosztuje 100$.

No i najważniejsze pytanie czy wrócę do tego hotelu??
Myśle ze nie zdecyduje się już na ten hotel. Jeżeli jeszcze kiedyś wybiorę się do Turcji to zatrzymam się w innym hotelu.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 894marcinp
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Będac gosciem tego hotelu mozna niesamowicie wypoczac, niestety zejscie do plazy tylko z pomostu, bez butow nie ma sensu same kamienie, baseny dobre, jedzenie bardzo dobre bardzo duza roznowodnosc, sympatyczna obsluga, niedaleko znajduje sie bazar

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, JayTafl
Zrecenzowano: 21 września 2018

Swój pobyt odbyłem na początku września. Pierwsza rzecz na jaką zwraca się uwagę podjeżdżając pod hotel to duże świecące Q, które pewnie ma zapewnić klienta ,że tu odpocznie i spędzi miło czas jednak szybko ten czar pryska. Recepcja bardzo duża i "luksusowa", w toaletach na holu są nawet telewizory, które nie działają, jednak widać w tym wszystkim pewnie kicz jak wysokie złote świeczniki,żyrandole w kryształach,kamienna podłoga czy ferrari i inne drogie samochody na zewnętrznym parkingu. Hotel preferowany jest przez ludność rosyjską co momentami mocno przeszkadza. Polka pracująca w recepcji nie jest do klienta tylko od i wszelkie skargi, które były składane były natychmiastowo negowane albo przekierowywane gdzie indziej co kończyło się tym, że nic się nie załatwiło. Mimo, że biuro ITAKA zapewniało mnie o wszystkich wygodach na jakich mi zależało szybko wyszło na jaw po rozmowie z barmanem, że hotel nie ma już 5* tylko 4* choć w umowie dalej jest 5*. Co do baru bo od niego należało by tu zacząć to panowie tam pracujący na prawdę się starają i szybko obsługują każdego. Nie patrzą na ilość polanego alkoholu i tu jest jedyny plus jaki ten hotel tak na prawdę posiada. Jedzenie okropne po, którym nie jednokrotnie trzeba było często chodzić do toalety. Nie ma smaku,często zimne albo nie dogotowane. Najłagodniejszym przykładem jest makaron, który był wymieszany z koncentratem i keczupem, który i tak smakował słabo ale dało się jeszcze jakoś przełknąć. Zupy przesolone albo za ostre zrobione z czego się da aby były. Importowanych alkoholi nie ma, także i napojów nie alkoholowych. Bar nie był uzupełniany mimo zgłaszania tego, pościel przez okres 2 tygodni może raz była uszykowana, to samo tyczy się sprzątania. Na korytarzu jak i w pokoju jest wykładzina materiałowa więc jeśli ktoś jest alergikiem a nie ma lekarstw to prędko ich nie kupi bo z takimi środkami jest problem w aptekach.Bardzo dokładnie trzeba pilnować swoich rzeczy bo lubią się zapodziewać kiedy odwrócimy wzrok. Plaża ładna lecz wąska i kamienista. Woda czysta jednak już przy brzegu głęboka na 1,50 (wystarczy zrobić 3 kroki). Materace na leżakach są jednak są też i na noc,więc rano mimo, że jest ciepło to są wilgotne. Wykonane są ze skaji, która lubi się nagrzewać. Oczywiście ma się ręcznik, który żeby wymienić trzeba wstać wcześnie rano albo późnym wieczorem i targować się ze ma się ochotę otrzymać suchy świeży ręcznik. Efekt tego jest taki ze 3 razy dało radę go wymienić. Nie polecam nikomu tego hotelu bardzo dużo rzeczy jest robione na pokaz, jedzenie bardzo słabe,pokoje (miałem przy zsypie na śmieci i od ulicy) słabe i brudne.Drinki jak na to co mieli ok jednak ITAKA oszukała mnie więc powinno być lepiej. Szkoda tracić zdrowia bo sam przyjazd z lotniska trwa już same 1,30h a po tych rewolucjach gastrycznych i głodzeniu się za ciężkie pieniądze warto poszukać czegoś bardziej odpowiedniego.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi