Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hmmm Od czego tu zacząć...
Jeśli chodzi o ogólny wygląd hotelu to zbytnio nie mam zastrzeżeń, pokoje czyste sprzątane codziennie, baseny ok, obsługa ok ale hotel jak dla mnie ma tez sporo minusów. Przede wszystkim nastawiony tylko i wyłącznie na Rosjan, 99% gości to Rosjanie. Praktycznie nikt nie mówi po angielsku, na palcach jednej ręki można policzyć osoby z którymi można się porozumieć w języku angielskim.
Jedzenie w sumie smaczne ale monotonne, nawet bardzo monotonne, wiec jak nie zjesz czegoś w jeden wieczór na 100% będzie to na następny dzień.
Jeśli chodzi o staff to było kilka miłych i uśmiechniętych ludzi:
Haldung w lobby bar był najlepszy, zawsze pomocny i uśmiechnięty. :)
Beytullah jako kelner był naprawdę świetny i co najważniejsze mówił płynnie po angielsku. :)
Jeśli chodzi o animacje to jak dla mnie masakra i na dodatek prowadzone po rosyjsku . Muzyka przy basenach tez masakryczna cały dzień praktycznie siekanka rosyjskiego techno leciała. Jedyna fajna rzeczą to był wieczór muzyki na żywo w czwartek w lobby bar. Chłopak śpiewał bardzo ładnie i fajnie się go słuchało no i co najważniejsze po angielsku śpiewał.
Plaża kamienista, oczywiście ze bym wolał piasek ale jakoś kamienie mi za bardzo nie przeszkadzały. Woda ciepła i czysta :) Leżaki na basenie czy na plaży tez się zawsze znalazło.
Spod hotelu można wziąć busa do Alanya(ok 50min jedzie) albo na pobliski Bazar(10min).

Ogólnie jak coś potrzebujesz to bardzo ciężko jest coś załatwić no chyba ze dasz kilka dolców to od ręki będziesz miał wszystko załatwione. No ale to taki kraj :)

A cha jeśli chodzi o bar no to ten przy basenie jest otwarty 24h i alkohol tez jest serwowany cała dobę, lobby bar do 23:30.
Alkohole importowane są ale trzeba dodatkowo za nie zapłacić średnio 5$ za drinka. Jeśli chodzi o te regionalne to nie były aż takie złe wiec można było się drinka albo dwa napić.

Doba hotelowa kończy się o 12 przedłużenie do 16 kosztuje 30$ a do po 16 kosztuje 100$.

No i najważniejsze pytanie czy wrócę do tego hotelu??
Myśle ze nie zdecyduje się już na ten hotel. Jeżeli jeszcze kiedyś wybiorę się do Turcji to zatrzymam się w innym hotelu.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 894marcinp
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Będac gosciem tego hotelu mozna niesamowicie wypoczac, niestety zejscie do plazy tylko z pomostu, bez butow nie ma sensu same kamienie, baseny dobre, jedzenie bardzo dobre bardzo duza roznowodnosc, sympatyczna obsluga, niedaleko znajduje sie bazar

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, JayTafl
Zrecenzowano: 21 września 2018

Swój pobyt odbyłem na początku września. Pierwsza rzecz na jaką zwraca się uwagę podjeżdżając pod hotel to duże świecące Q, które pewnie ma zapewnić klienta ,że tu odpocznie i spędzi miło czas jednak szybko ten czar pryska. Recepcja bardzo duża i "luksusowa", w toaletach na holu są nawet telewizory, które nie działają, jednak widać w tym wszystkim pewnie kicz jak wysokie złote świeczniki,żyrandole w kryształach,kamienna podłoga czy ferrari i inne drogie samochody na zewnętrznym parkingu. Hotel preferowany jest przez ludność rosyjską co momentami mocno przeszkadza. Polka pracująca w recepcji nie jest do klienta tylko od i wszelkie skargi, które były składane były natychmiastowo negowane albo przekierowywane gdzie indziej co kończyło się tym, że nic się nie załatwiło. Mimo, że biuro ITAKA zapewniało mnie o wszystkich wygodach na jakich mi zależało szybko wyszło na jaw po rozmowie z barmanem, że hotel nie ma już 5* tylko 4* choć w umowie dalej jest 5*. Co do baru bo od niego należało by tu zacząć to panowie tam pracujący na prawdę się starają i szybko obsługują każdego. Nie patrzą na ilość polanego alkoholu i tu jest jedyny plus jaki ten hotel tak na prawdę posiada. Jedzenie okropne po, którym nie jednokrotnie trzeba było często chodzić do toalety. Nie ma smaku,często zimne albo nie dogotowane. Najłagodniejszym przykładem jest makaron, który był wymieszany z koncentratem i keczupem, który i tak smakował słabo ale dało się jeszcze jakoś przełknąć. Zupy przesolone albo za ostre zrobione z czego się da aby były. Importowanych alkoholi nie ma, także i napojów nie alkoholowych. Bar nie był uzupełniany mimo zgłaszania tego, pościel przez okres 2 tygodni może raz była uszykowana, to samo tyczy się sprzątania. Na korytarzu jak i w pokoju jest wykładzina materiałowa więc jeśli ktoś jest alergikiem a nie ma lekarstw to prędko ich nie kupi bo z takimi środkami jest problem w aptekach.Bardzo dokładnie trzeba pilnować swoich rzeczy bo lubią się zapodziewać kiedy odwrócimy wzrok. Plaża ładna lecz wąska i kamienista. Woda czysta jednak już przy brzegu głęboka na 1,50 (wystarczy zrobić 3 kroki). Materace na leżakach są jednak są też i na noc,więc rano mimo, że jest ciepło to są wilgotne. Wykonane są ze skaji, która lubi się nagrzewać. Oczywiście ma się ręcznik, który żeby wymienić trzeba wstać wcześnie rano albo późnym wieczorem i targować się ze ma się ochotę otrzymać suchy świeży ręcznik. Efekt tego jest taki ze 3 razy dało radę go wymienić. Nie polecam nikomu tego hotelu bardzo dużo rzeczy jest robione na pokaz, jedzenie bardzo słabe,pokoje (miałem przy zsypie na śmieci i od ulicy) słabe i brudne.Drinki jak na to co mieli ok jednak ITAKA oszukała mnie więc powinno być lepiej. Szkoda tracić zdrowia bo sam przyjazd z lotniska trwa już same 1,30h a po tych rewolucjach gastrycznych i głodzeniu się za ciężkie pieniądze warto poszukać czegoś bardziej odpowiedniego.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, SBogdanTs
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Hotel pierwsze wrażenie ok, ale im dalej tym bardziej czuje się rozczarowanie. Obsługa raczej na poziomie hoteli 3*, kelnerzy to państwo w państwie bez nadzoru robią co według nich jest opłacalne - oczywiście znajdą się wyjątki. Plaża fatalna, kamienista - za tę cenę w Turcji można poszukać znacznie lepiej położony hotel. Jedzenie - średniej jakości i znowu nie na hotel pięciogwiazdkowy. Bywałem w czterogwiazdkowych ze znacznie lepszymi potrawami. Brak znajomości angielskiego przez obsługę faktycznie przeszkadza.
Osoby które zachwycają się nim to raczej te które prawdopodobnie nie były w dobrych hotelach. I jeszcze jedno, miałem wrażenie, że Itaka (z tego biura lecieliśmy - pierwszy i raczej ostatni raz) traktuje klientów jak półgłówki, owieczki, dla których głównym celem jest zwiedzanie marnej jakości sklepy z marnymi produktami. Pierwszy raz spotkałem się aby w trakcie transferu hotel - lotnisko (czyli powrót do domu), autokar zatrzymał się na 15 minut w sklepie na zakupy (my nie byliśmy jakimś wyjątkiem - były tam także inne z autokary z logo Itaki), zresztą podobnie było na wycieczkach. Generalna strategia jest gdzie jeszcze można 50 potencjalnych klientów przyprowadzić do innych "sklepów" niż te obok hoteli i lotniska. Nie polecam tego hotelu, z Itaką.... sobie firmą też dam sobie spokój.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, kerimm36
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Hotel całkiem przyjemny, jednak nie zasługuje na 5*, 4* byłyby bardziej odpowiednie. Sprzątanie bardzo powierzchowne, jedynie wymiana ręczników i uzupełnienie kosmetyków w łazience, lustro przypadkiem spryskane sprayem do opalania w pierwszy dzień pozostało takie do końca pobytu, pomimo pozostawienia kilka razy napiwku dla Pań sprzątających. Jedzenie bez szału, wiele osób miało problemy żołądkowe. Byliśmy już w Turcji wiele razy i nigdy wcześniej nam się nic takiego nie przydarzyło. Baseny czyste, woda ciepła. Atrakcji dla mniejszych dzieci kompletnie brak. Jakiś statek na tyłach hotelu w mało przyjaznym i atrakcyjnym miejscu, który nazywają placem zabaw - nieporozumienie. Hotel nastawiony na Rosjan i rzeczywiście jest ich sporo ale nie można im nic zarzucić, czasem Polacy zachowują się gorzej. Szkoda tylko, że wszystkie animacje i zabawy w języku rosyjskim. Muzyka w ciągu dnia przy basenie z animacjami koszmarna (jakieś dziwne techno-mixy) i tak właściwie słychać ją wszędzie. Ciężko odpocząć, chyba jedynie przy morzu. Wszystko już nadgryzione zębem czasu, leżaki, parasole, meble w pokojach... Ogólnie pobyt udany ale bez zachwytu. Kilka lat temu byliśmy w pobliskim hotelu Mukarnas, po roku trochę dalej w Utopii - zdecydowanie wyższy standard i tam chętnie byśmy wrócili, do Q Premium raczej nie, choć też nie jest tak, że odradzamy...

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Karolenka