Okurcalar
Bazar

Kto co lubi. Dużo podróbek i dużo chińszczyzny. Rosyjski język najważniejszy ale i po polsku... Przeczytaj więcej

578cezaryk
Białystok, Polska
Bardzo dużo sklepów - ten sam towar i sztucznie napompowane ceny.

Zrecenzowano: 1 września 2019
janekanek

Zrecenzowano: 12 września 2019

Alara Grand Bazar znajdował się od mojego hotelu 1km,ale jeśli ktoś ma dłuższą trasę do pokonania to i tak warto tam poijechac.Najlepiej na bazar wybrać się w godzinach wieczornych w lato jest o wiele chłodniej i z przyjemnością można zrobić zakupy.Trzeba się targować bo często można zejść do 50%ceny.Dobre markowe podróbki są dosyć drogie ale dobrze wykonane i u nas kosztują 4razy więcej.Pozatym wszystkie sklepiki mają klimatyzacje więc nie odczuwa się tak upału.Polecam gorąco!!!!

Dziękujemy, g0ra1
Zrecenzowano: 1 września 2019

Warto się przejść i zobaczyć rozmiar tureckiego rynku handlu podróbkami, aczkolwiek 20 euro bez możliwości negocjacji ceny za podrobiony t-shirt to lekka przesada.

Dziękujemy, janekanek
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży i elegancki bazar. Ogromna ilość sklepów i cała masa towarów. Trzeba się pozytywnie nastawić na zakupy i dobrze bawić. Kupic można naprawdę wszystko i po polsku zdarzy się zamienić kilka słów. Konieczne są negocjacje bo nie wszystkie ceny są ok :)

Dziękujemy, KrzysztofK071
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Natarczywi sprzedawcy, którzy na początku rozmowy są bardzo mili, nadskakują ale jak
się nic nie kupi są obrażeni, potrafią wyzwać. Unikać jednego ze sklepów na rogu końcu bazaru, niski sprzedawca (podobno właściciel) był pijany, kiedy nic nie kupiliśmy obraził mojego męża. Ceny wysokie, raczej nie chcą się targować. Maja złe mniemanie o Polakach, rzucają teksty typu „dobra cena”, „taniej niż w Biedronce”, „reklamówka gratis”. Ma się wrażenie, że towar dotknięty musi być zakupiony, nie rozumieją słowa „nie”. Maja problem z wydawaniem pieniędzy, lepiej mieć drobne przy sobie i nie pokazywać zawartości portfela.

1  Dziękujemy, alicjaby
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

O wiele lepszy ten bazar niż kilkaset metrów wcześniej soho bazaar...nie ciągną za ręce do środka nie obskakuja cie w trzech...znajdziesz tam wszystko dla siebie

Dziękujemy, Artur P