Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym ośrodku od 21 do 28 sierpnia.
Moim zdaniem doskonały wybór dla rodzin z dziećmi.
Pokój sprzatany codziennie. Bardzo czysto w hotelu.
Blisko hotelu prywatna plaża,
Przy hotelu kilka basenów z ciepłą wodą.
Codziennie animacje zarówno w dzień jak i wieczorami.
Jedzenie - śniadania i obiady monotonne ale na tyle bogaty wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Najlepsze są kolacje z wieczorami tematycznym np w piątki turecki. Warto na kolacji zjawić się kilka minut przed otwarciem, bo robi się tłoczno, a ilość stolików ograniczona.
Jedna restauracja a la karta z daniami rybnymi, ale bardzo smaczne jedzenie.
Do tego bar z przekąskami od 11.30
Lody między 16.00 a 17.00
Wieczorem polecam zakupy na bazarze do którego można dojechać darmowym autobusem.
Generalnie bardzo udane wakacje.
W przyszlym roku też chcielibyśmy jechać do Turcji. Super kraj i bardzo mili ludzie.

1  Dziękujemy, H5225VIpierrep
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayGroupHotel, Halkla İlişkiler Müdürü, Holiday Garden ResortOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Drogi Gościu
Dziękujemy za pozostawienie recenzji naszego hotelu.
Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Czekamy na Was ponownie w Holiday Garden Resort.
Życzymy sukcesów we wszystkim.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pokój to śmiech na sali, grzyb na kafelkach w łazience, w szafkach kurz nie wiadomo z jakiego okresu. Na kafelkach w całym pokoju brud. Jedzenie bardzo średnie, mało urozmaicone, niekiedy odnosiłam wrażenie że po prostu nie świeże. Basen duży , czyszczony codziennie, w snack barach lepsze jedzenie niż na głównej restauracji. Trzy windy z czego jedna ciągle popsuta. Animacje ok. Plaża żwirowo-kamienista, bez butów niema mowy o wejściu. Bazar objazdowy w piątek całkiem blisko, inny czynny codziennie z 20 minut piechotą. Bardzo dużo obywateli Rosji. No i standardowo- rezerwacja leżaków nad basenem.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach bodajże od 3 piętra są balkony, zalecam chociażby ze względu na możliwość wywieszenia ręczników itp.
Dziękujemy, Ola K

Drogi Gościu
Hotel przeprasza za niedogodności spowodowane w naszym hotelu.
Ciężko pracujemy nad sobą i usługami świadczonymi w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Był to mój 6 pobyt All inclusive, więc mam jakieś doświadczenie i mogę porównywać hotele. Generalnie opis katalogowy nie różnił się od tego co zastałem na miejscu. Z większych niezgodności było tylko to że na terenie hotelu znajdowała się tylko jedna restauracja A' la carte. Większość czasu spędzałem z rodziną na basenie. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak głośną muzyką. Czułem się jak na koncercie muzyki techno, a nie w miejscu w którym mógłbym odpocząć. Podobne zdanie miało Polaków z którymi rozmawialiśmy. Na basenie było bardzo wiele małych dzieci i muzyka nie powinna być tak głośna. Nie mogę polecić tego hotelu osobom, które chcą odpocząć i nie lubią głośnej muzyki. Moja uwagę przykuł również mostek na basenie , z którego codziennie odpadały kawałki tynku. Nie wiem jak to możliwe, że ma to miejsce w 5* hotelu. Basen jak i pokoje w hotelu były sprzątane. Z leżakami i parasolki nie było problemu. Po przyjeździe dostaliśmy pokój ekonomiczny tzn. ,, W piwnicy " , z kartami w oknach i metrażem uniemożliwiającym rozłożeniem bagażu. Oczywiście nie było też balkonu gdzie moglibyśmy suszyć ręczniki, stroje kąpielowe i kąpielówki. Nie zgodzilismy się na zostanie w tym pokoju i bez większych problemów hotelowy boy zaprowadził nas do standardowego pokoju z balkonem na 3 piętrze. W trakcie naszego pobytu dowiedzieliśmy się że nie byliśmy jedynymi którym próbowano wcisnąć taki pokój. Nie był to raczej standard 5* hotelu. Pozytywnie odebrałem obsługę hotelu która była uczynna. Jednak w 5* hotelu zawsze powinna być na recepcji osobą która w miarę poprawnie komukuje się w języku angielskim. Jeśli chodzi o posiłki to największą pochwałę zasługują ciasta którymi debiutowała się moja rodzina . Ja natomiast jadłem zamiast słodyczy, owoce które były smaczne i świeże.Jednak nie zawsze podczas posiłków wszystkie danie były ciepłe i świeże. Zdarzało się że brakowało np. masła na śniadanie. Brakowało mi również zielonych warzyw. Bardzo przyjemna była muzyka podczas śniadania, która wprowadzała przyjemny nastrój. Najlepsza i najbardziej okazała kolacja była w niedzielę 11 sierpnia , gdzie najprawdopodobniej hotel miał kontrolę. Kolacja ta była na miarę 5 * hotelu i była zdecydowanie lepsza od tych z tureckich wieczorów . Bardzo smakowała nam pita. Moim zdaniem hotel zasługuje NAJWYŻEJ na 4 * i jeśli ktoś chce standardu 5 * to są takie hotele w niedalekiej odległości od Holiday Garden Resort.
W naszej wewnętrznym rankingu hotel ten uplasował się na drugim od końca miejscu . W lepszych hotelach byliśmy również w Grecji i Tunezji.

2  Dziękujemy, 344Mariuszzz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayGroupHotel, Halkla İlişkiler Müdürü, Holiday Garden ResortOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Kochanie Marlusz
Chcielibyśmy podziękować za poświęcenie czasu na napisanie komentarza na temat twoich wakacji w Holiday Garden Resort Hotels oraz szczegółowe opisanie zarówno pozytywnych, jak i negatywnych wrażeń, które pozostawiłeś. Szkoda, że ​​nie powiedziałeś nam negatywne chwile z wakacji w dziale relacji z gośćmi. Z pewnością weźmiemy pod uwagę wszystkie komentarze w naszej przyszłej pracy, aby stworzyć najbardziej komfortowe warunki dla naszych gości.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na wakacjach w Turcji byłem po raz 4 i tym razem postanowiłem wybrać się z żoną, córką i synem, do mniejszego, kameralnego hotelu. Jednak ten pomysł nie okazał się zbyt dobry. Hotel - 5* tylko na papierze tak naprawdę 3,5* tak jak wskazują na to opinie. Odnowiony w 2017 r. lecz, wystrój dość starodawny. Pokój - na wycieczkę wybrałem się razem z biurem Coral Travel. Po przylocie dostaliśmy pokój z łóżkiem piętrowym w piwnicy . Wszystko było ok tylko brak balkonu , dlatego postanowiliśmy wymienić pokój dostaliśmy go na 3 piętrze . Weszliśmy i zobaczyliśmy standardowy pokój łóżko małżeńskie tzw. ,,single bed" i rozkładaną kanapę biurko i stolik. Stolik , który kiedy został podniesiony zwyczajnie się rozpadł. Został zabrany do naprawy, ale potem już nie pojawił się w tym pokoju . Podczas tego zamieszania poznaliśmy miłego Boya hotelowego ( ciemne włosy i okulary ). Z żadnego balkonu nie ma widoku na ocean w przeciwieństwie do tego o czym pisze tripadvisor.
Jedzenie - Śniadanie( bardzo monotonne codziennie prawie to samo , przez kilka dni nieświeże pieczywo pyszne pancake które były pyszne tylko przez pierwsze dni.
Obiad w restauracji był tak słaby że cała rodziną jedliśmy go w snack barze godz. otw. 11:30 - 15:30. Bar z napojami czynny od 10:00 cafe break 16:17. Lody od 16:00 do wyczerpania zapasów. Nie polecam korzystania ze snack baru tuż po otwarciu gdyż frytki i nuggetsy były już usmażone o 9:00. Kolacja - monotonna . Bardzo dobra pizza i drobiowe mięso z grilla nad którym kucharze nie panowali i dym był dosłownie wszędzie . Od 12:00 do 18:00 czynna cukiernia ze świeżymi ciastkami paluszkami itp. od 13:30 do 18:00 świeżo smażone gofry z niemiłą panią która smażyła gofry tempem tureckiego ślimaka po dwa gofry które rozkrajała na 6 kawałków i niektórym osobom w tym mojemu synowi dawała maks. 4 kawałki ,a niektórym nawet po 8. Jeśli zobaczy cię z włączonym Facebookiem od razu zaproponuje ci wejście do grona znajomych. A' la carte jedna restauracja główna (rybna) a nie jak zapewnia biuro (włoska , śródziemnomorska i turecka) , załatwiana w guest relation w godz 14-16 z bardzo miłym panem o imieniu Emrah.
A'la carte bardzo słabe jedzenie nie polecam. W ostatni dzień w restauracji głównej przeciekał sufit .
Basen - spędzaliśmy na nim najwięcej czasu świetna muzyka o odpowiedniej głośności i urozmaicone animacje. Sam basen mogłbyć większy . Plaża nie piaszczysto - żwirowa tylko kamienista na której piasek był o godzinie 6:00. Leżaki i parasole gratis Ręczniki za kaucja 10 euro za Ręcznik a przy chęci wymiany na wyprane 1$ zapłaty (nie kaucji).
Obsługa
Sprzątaczki - bardzo miłe codziennie wymieniane ręczniki .
Recepcja- kilka osób potrafi angielski ale przeważa rosyjski.
Kelnerzy - turecki i potrzebne słowa po angielsku.
Teraz kilka słów o gościach Rosjanie w żadnym stopniu nam nie przeszkadzali. Dużo Polaków, Czechów i Słowaków .
Hotelu niestety nie mogę polecić.

4  Dziękujemy, 524bartoszs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayGroupHotel, Halkla İlişkiler Müdürü, Holiday Garden ResortOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Drogi Gościu
Hotel przeprasza za niedogodności spowodowane w naszym hotelu.
Ciężko pracujemy nad sobą i usługami świadczonymi w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

W hotelu wypoczywaliśmy w zorganizowanej 39 - osobowej grupie osób w większości w wieku 60+.Życzliwa i uśmiechnięta obsługa, bogata oferta smacznych i wizualnie atrakcyjnych potraw, sporo atrakcji kulturalnych i bogate zaplecze rekreacyjno - wypoczynkowe w pełni spełniły nasze oczekiwania. Pokoje w dobrym, przyzwoitym wyposażeniem i klimatyzacją. Mankamentem jest konieczność wykorzystywania w łazienkach wanny jako brodzika prysznicowego, szczególnie dotyczy to osób z ograniczoną możliwością ruchową kończyn dolnych.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, mistry2018