Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Jesteśmy mało wymagającą rodziną ale to co tu zobaczyliśmy to jakiś żart, hotel bardzo zaniedbany pokoje jak z 1980r , problemy z klimatyzacją oraz z prądem, woda jest mocno śmierdząca. pokoje bardzo małe i odnawiane chyba w 1980r bojler w łazience, napoje tez bardzo słabe (efekt śmierdzącej wody) aqua park też juz niszczeje. Stanowczo odradzam! Hotel potrafi zepsuć wakacje!!!

Dziękujemy, jackkkkooo
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Pokój DZX1 przystosowany dla 3 osób posiada jedno łóżko. Po interwencji wystawiono dostawke, która ledwo się mieściła. Zastawila lodówkę i szafę przez co nie mogliśmy z nich korzystać. Pokój miał 14 metrów zamiast 18... Przejście między dostawką i ściana 20 cm (trzeba było przechodzić bokiem). Brak miejsca zeby w jakikolwiek sposób stanąć swobodnie. Łazienka bardzo brudna - strach z niej korzystać... Nigdy więcej takiego urlopu!

1  Dziękujemy, Patrycja P
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu od 17.07 do 28.07 w trzy rodziny z dzieciakami... Żadna z rodzin nie narzekała ani na czystość w pokojach ani na jedzenie o obsłudze już nie wspomnę...jedzenia w bród w każdym miejscu i o każdej porze...od śniadania lunchu i kolacji poprzez burgera pizze frytki na basenie po hot dogi sałatki owoce i innego rodzaju posiłki na plaży...barów mnóstwo przy lobby na basenie przy plaży(pozdro dla Kerema) i to czynny całą dobę w opcji all a nie ultra...atrakcji mnóstwo dzieci praktycznie nie było od rana do późnych godzin wieczornych...zauroczone animatorami siedziały z nimi w kids klubach wiecznie...jednym słowem jak chcesz spędzić z rodziną udane wakacje za nie duże pieniądze to ten hotel jest idealnym wyborem!!!

Dziękujemy, Artur P
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

To był najgorszy hotel w jakim byliśmy!!!! Zacznijmy od tego, że zakwaterowano nas w pokoju gdzie mieściło się tylko 1 łóżko dla 3 osób. Nie było miejsca nawet na dostawkę dla dziecka, a żeby się ubrać trzeba było stanąć na łóżku. Łazienka to istny koszmar. Mała smród jak w oczyszczalni, grzyb na ścianach i suficie, brudny zlew i toaleta. Ręczniki niedoprane i z dziurami wielkości pięści. Ja chodziłam do strefy spa i stamtąd przynosiłam czyste. Korytarze w hotelu bardzo wąskie. nie ma mowy aby wyminęły się dwie osoby. Restauracja mała, zawsze brakowało stolików dla gości. Jedzenie przeciętne, kurczaki i tak naprawdę tyle z różnorodności, sałatki tylko z pomidorów i ogórków. Jedyne co było bardzo dobre to desery i arbuzy. Napoje to woda z cukrem i barwnikiem, za szklankę wyciskanego soku z pomarańczy trzeba zapłacić 2 euro. Obsługa niezbyt miła. Wielką awanturą skończyło się złączenie dwóch stolików. Taka możliwość tylko za dopłatą. Kawa ok ale dostać filiżankę to istny cud. Jedyny plus to to, że był bar gdzie serwowano pizze i burgery. Czystość basenów też na niskim poziomie, piach na dnie i dużo pływających rzeczy pozostawione przez dzieci. Nikt tego nie sprzątał. Obsługa ograniczała się tylko do przywożenia drinków za opłatą. Zamiast przystrzyżonych trawników kiepsko skoszone pole z chwastami, bo niektóre sięgały do kolan. A najbardziej w tym wszystkim przeszkadzał mi potworny zapach gnijących odpadków spożywczych. Odradzam pobyt w tym hotelu który niby ma 4*

Dziękujemy, Kebalog1
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Mnóstwo animacji zarówno dla mniejszych dzieci, jak i tych większych ;) Tańce, śpiewy, zabawy dla każdego, piana party, piraci, transformersi, Scooby. Duży aquapark ze zjeżdżalniami i wodą o głębokości 25 cm, także dzieciaki mogą bezpiecznie zjeżdżać i się pluskać, a także baseny o większych głębokościach. Bardzo duża ilość leżaków, także nie trzeba było się bić. Obsługa na bieżąco sprzatała, latali ze szklankami, drinkami, piwkami. Piękny, ogromny ogród z barem czynnym 24/7, huśtawkami, hamakami, kanapami, snack barem, budką z lodami i goframi i zejściem do plaży. Pokój jaki dostaliśmy może nie posiadał złotych klamek i perskich dywanów, ale było czysto. Poza tym decydując się na wyjazd, zwłaszcza z dziećmi, nikt raczej nie siedzi w pokoju, tylko spędza czas poza nim, a w tym hotelu jest co robić i gdzie szaleć, bo teren jest ogromny, zadbany, bezpieczny i jest naprawdę pięknie ;) Obsługa jest bardzo miła i pomocna, każdy uśmiechnięty, zagada, zapyta co słychać. Pokoje sprzątane na zawołanie, wymieniane ręczniki, pościel. Plaża kamienista, także buciki do wody jak najbardziej, woda booska <3 Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, pyszne ciasta, pełno owoców. W pobliżu Alara Bazaar i galeria Soho Bazaar.
Turcja to piękny kraj, w którym można zobaczyc naprawdę sporo. My podczas pobytu zwiedzilismy dużo, oprócz wycieczek fakultatywnych, jeżdzilismy też na własną rękę, co wcale nie było tak trudne, jak się wydawało.
Do Turcji jeszcze wrócimy, a hotel szczerze polecam ;)

1  Dziękujemy, Kulkaaa