Zrecenzowano: 4 września 2019

Byliśmy w hotelu w 2 rodziny z dzieciakami (2-13 lat). Mieliśmy pokoje w budynku bocznym - w pokojach czysto, dużo miejsca, duże szafy, ładnie, przyjemnie, wi-fi działało bardzo dobrze. Sprzątanie na zawołanie, co prawda z małym napiwkiem (1-2 dolary), ręczniki wymieniane na bieżąco. Jedzenia mnóstwo o każdej porze- na stołówce, w barach przy plaży, przy basenach. Uważam że każdy mógł sobie coś wybrać. Poza jedzeniem na stołówce- frytki, pizza, burgery, gofry, lody, warzywa, owoce, napoje. Atrakcji codziennie dużo- animatorzy dla dzieci, piana party, wieczorne występy- jeśli ktoś lubi takie atrakcje, nie będzie się nudził. Obsługa, animatorzy bardzo, bardzo mili, sympatyczni, otwarci zaczepiają, zagadają, zawsze się uśmiechną. Przy basenach (leżaki) i w restauracji raczej miejsc nie brakowało, czasem może trzeba było chwilę poczekać. Aquapark dla dzieci super- płytkie baseny przy zjeżdżalniach, woda ciepła, morze piękne, ale niestety kamienista plaża- polecam buty do wody. Teren wokół hotelu zadbany- stoliki, krzesła, hamaki, leżaki, dużo zieleni.
Kilka minusów- przede wszystkim bardzo głośna muzyka przez cały dzień (10:00-22:00) przy scenie i basenach, kamienista plaża, duży spadek do morza, ogólny zamęt w recepcji (dużo ludzi miało problemy z pokojami- nie dostawali tego, który rezerwowali) i narzekanie gości na budynek główny (małe pokoje, małe balkony, mało i małe szafy, niezbyt czyste łazienki i pokoje)- natomiast ja nie byłam, tylko dużo gości narzekało.
My ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni- za tą cenę moje oczekiwania zostały zaspokojone!

1  Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Jesteśmy mało wymagającą rodziną ale to co tu zobaczyliśmy to jakiś żart, hotel bardzo zaniedbany pokoje jak z 1980r , problemy z klimatyzacją oraz z prądem, woda jest mocno śmierdząca. pokoje bardzo małe i odnawiane chyba w 1980r bojler w łazience, napoje tez bardzo słabe (efekt śmierdzącej wody) aqua park też juz niszczeje. Stanowczo odradzam! Hotel potrafi zepsuć wakacje!!!

1  Dziękujemy, jackkkkooo
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu uważam za udany,za nie wielkie pieniądze, jak bym dała za 2+2 11 tys. to był była bardzo zła. Hotel robi wrażenie przez agua park, potem wszytko pęka, pokoje małe , łazienki okropne, sprzątnie ogranicza się do zasłania łóżka i zmiany ręczników( czasami wręcz do złożenia ręczników brudnych), lodówka ledwo działająca nie uzupełniana, telewizor nie działał ale to nie był problem . Obsługa miła, uśmiechnięta,jedzenie monotonie nie pisze tu o śniadaniowych czy obiadach bo na nie nie chodziłam ale kolacjach które powinny być urozmaicane . Dobre jedzonko przy plaży. Animacja bardzo słaba , wieczorem wręcz okropna o dyskotece czy wieczornej zabawie dla dorosłych można zapomnieć . A najbardziej mnie denerwowało zamykanie restauracji 15 minut przed czasem już nie wpuszczali na sale i o prowiancie na wycieczki fakultatywne tez można zapomnieć, nikt nie wiedział o co chodzi. Ogólnie pobyt za niewielkie pieniądze polecam natomiast przy większym budżecie szukajcie lepszego hotelu. Zaznaczę że byliśmy grupą i każdy z nas ma podobne zdanie na temat hotelu. Pozdrawiam

Dziękujemy, Pani Z
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Fakt łazienki wymagają remontu ale bez przesady.Zlotych klamek nie ma ale pokoje sprzątanie codziennie posciel ,reczniki również codziennie zmieniane ,jedzenie dobre , owoców mogłoby być więcej, pieczywo świeżutkie Plaza piaszczysta lecz przy wejściu do morza kamyki potrzebne buty do wody .Nam bardzo się podobało, myślimy o powrocie.

Dziękujemy, AleksandraM2450
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel SUNEO AQUA PLAŻA, RIWIERA TURECKA w miejscowości Karaburun o niskim standardzie jak na Turcję.Niedociągnięcia nadrabia aqua park dla dzieci i dorosłych, animacji w ciągu dnia brak, wieczorem słaba jakość,
darmowe wifi prawie nie działa. Pokoje dla mało
wymagających ok, łazienki tragedia, brud, syf i grzyb, powinny być koniecznie wyremontowane. Jedzanie w porównaniu z innymi hotelami słabe , i mało różnorodne, bardzo mało owoców. Obsługa
fantastyczna, sympatyczni zawsze uśmiechnięci i
pomocni, lecz mało mówiący po angielsku. Główni goście hotelu to Polacy, Rosjanie i Anglicy...

Dziękujemy, M-a M