Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu uważam za udany,za nie wielkie pieniądze, jak bym dała za 2+2 11 tys. to był była bardzo zła. Hotel robi wrażenie przez agua park, potem wszytko pęka, pokoje małe , łazienki okropne, sprzątnie ogranicza się do zasłania łóżka i zmiany ręczników( czasami wręcz do złożenia ręczników brudnych), lodówka ledwo działająca nie uzupełniana, telewizor nie działał ale to nie był problem . Obsługa miła, uśmiechnięta,jedzenie monotonie nie pisze tu o śniadaniowych czy obiadach bo na nie nie chodziłam ale kolacjach które powinny być urozmaicane . Dobre jedzonko przy plaży. Animacja bardzo słaba , wieczorem wręcz okropna o dyskotece czy wieczornej zabawie dla dorosłych można zapomnieć . A najbardziej mnie denerwowało zamykanie restauracji 15 minut przed czasem już nie wpuszczali na sale i o prowiancie na wycieczki fakultatywne tez można zapomnieć, nikt nie wiedział o co chodzi. Ogólnie pobyt za niewielkie pieniądze polecam natomiast przy większym budżecie szukajcie lepszego hotelu. Zaznaczę że byliśmy grupą i każdy z nas ma podobne zdanie na temat hotelu. Pozdrawiam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Pani Z
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Fakt łazienki wymagają remontu ale bez przesady.Zlotych klamek nie ma ale pokoje sprzątanie codziennie posciel ,reczniki również codziennie zmieniane ,jedzenie dobre , owoców mogłoby być więcej, pieczywo świeżutkie Plaza piaszczysta lecz przy wejściu do morza kamyki potrzebne buty do wody .Nam bardzo się podobało, myślimy o powrocie.

Dziękujemy, AleksandraM2450
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel SUNEO AQUA PLAŻA, RIWIERA TURECKA w miejscowości Karaburun o niskim standardzie jak na Turcję.Niedociągnięcia nadrabia aqua park dla dzieci i dorosłych, animacji w ciągu dnia brak, wieczorem słaba jakość,
darmowe wifi prawie nie działa. Pokoje dla mało
wymagających ok, łazienki tragedia, brud, syf i grzyb, powinny być koniecznie wyremontowane. Jedzanie w porównaniu z innymi hotelami słabe , i mało różnorodne, bardzo mało owoców. Obsługa
fantastyczna, sympatyczni zawsze uśmiechnięci i
pomocni, lecz mało mówiący po angielsku. Główni goście hotelu to Polacy, Rosjanie i Anglicy...

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, M-a M
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Pokój DZX1 przystosowany dla 3 osób posiada jedno łóżko. Po interwencji wystawiono dostawke, która ledwo się mieściła. Zastawila lodówkę i szafę przez co nie mogliśmy z nich korzystać. Pokój miał 14 metrów zamiast 18... Przejście między dostawką i ściana 20 cm (trzeba było przechodzić bokiem). Brak miejsca zeby w jakikolwiek sposób stanąć swobodnie. Łazienka bardzo brudna - strach z niej korzystać... Nigdy więcej takiego urlopu!

1  Dziękujemy, Patrycja P
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu od 17.07 do 28.07 w trzy rodziny z dzieciakami... Żadna z rodzin nie narzekała ani na czystość w pokojach ani na jedzenie o obsłudze już nie wspomnę...jedzenia w bród w każdym miejscu i o każdej porze...od śniadania lunchu i kolacji poprzez burgera pizze frytki na basenie po hot dogi sałatki owoce i innego rodzaju posiłki na plaży...barów mnóstwo przy lobby na basenie przy plaży(pozdro dla Kerema) i to czynny całą dobę w opcji all a nie ultra...atrakcji mnóstwo dzieci praktycznie nie było od rana do późnych godzin wieczornych...zauroczone animatorami siedziały z nimi w kids klubach wiecznie...jednym słowem jak chcesz spędzić z rodziną udane wakacje za nie duże pieniądze to ten hotel jest idealnym wyborem!!!

Dziękujemy, Artur P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: yiğit yiğit, Genel Müdür, Club Aqua PlazaOdpowiedź udzielona 12 maja 2020

Drogi Artur P

Dziękujemy bardzo za wybór naszego hotelu i miłe komplementy dla naszych pracowników. Wasze pomysły są dla nas bardzo ważne, dbamy o nie i oceniamy je z naszym zespołem kierowniczym wyższego szczebla.
Nie możemy się doczekać by znów Cię zobaczyć.
Z pozdrowieniami

Club Aqua Plaza Hotel