Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu czyli ruszaliśmy z Gdańska 25 maja no i moje zdanie.Ogólnie hotel na dobrym poziomie ale jak zawsze są jakieś ale-w opisie hotelu są 3 zjeżdżalnie dla dzieci a nie ma ani jednej,są tylko 3 dla dorosłych,w wersji ultra powinno być w lodówce piwo a nie ma,restauracja ala carte 1-dziala tylko raz w tygodniu,2 Tower napoje trzeba sobie kupic,3 Fisz -nie każdy lubi ryby.Ale w restauracji nie wiem czego nie było-raczej było wszystkiego naj i wciaz dokladane zeby nie zabraklo,2 razy na tydzien facecik gral na gitarze i przy komputerze spiewal piosenki i oczywiscie od razu byly tance i to fajne,aimatorzy co dziennie cos nowego wymyslali i zabawiali nas super,codziennie wieczorem dla doroslych bylo coc nowego - nawet balet synchroniczny w basenie,trudno z plazy wejsc do morza ale mozna to ogarnac,baseny bardzo fajne a obluga w restauracji i w snack barach non stop usmiechnieta i bardzo pomocna.Barmani jakby się rozdwajali tak szybko obslugiwali i nie zalowali dobrych alkoholi i zimnego smacznego piwka,pokoje sprzatane codziennie.Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: wiadomo im wyzej tym ladniejszy widok ,my mielismy pokój 539 to wieczorami bylo spokojnie i cicho
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Danuta B
Zrecenzowano: 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel super, jedzenie wyśmienite, dla każdego coś się znajdzie, omlety pieczone na twoich oczach, kebaby, owoce morza. Czysto, schludnie. Ręczniki wymieniane codziennieci to nie prawda, że odpłatnie. Plaża prawie w hotelu.Tylko mam wrażenie, że obsługa sprzatajaca trochę za bardzo ingerowała w rzeczy osobiste choć nic mi nie zginęło. Godne polecenia.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Iwona M
Zrecenzowano: 22 października 2018

Byliśmy na wczasach w październiku 2018 , mimo że to końcówka sezonu obsługa bardzo miła uśmiechnięta i pełana energii ,pomocna , Pokoje czyste codziennie sprzątane , ręczniki wymieniane lodówka uzupełniana w napoje. Jeśli chodzi o jedzenie noooooo to proszę państwa przepyszne . urozmaicone wszystko świeżutkie wybor niesamowity i jeśli ktoś pisze takie bzdury ,że śniadania monotonne -to ja się pytam -ludzie a co wy w domu takiego szykujecie na te śniadania . No może jedynie alkohole ubogi temat , ale to też nie aż taki problem.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, wakacje321
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najgorszy hotel w jakim byliśmy w Turcji. Płatna wymiana ręczników, płatny sejf, złośliwa obsługa. Najgorszym zachowaniem było to jak znajomy zamówił 6 koniakow a barman podał 5 i powiedział że jemu nie da. Kazał mu pić po kimś kto zostawił. Koszmar... Pokoje lata 80. Zdjęcia nie odzwierciedlają faktycznego stanu hotelu. Mieliśmy pokój obok pokoju obsługi. Rano hałas nie dawał spać.
Nigdy tu nie wrócimy i nimi nie polecamy. Hotel absolutnie nie zasługuje na 5 gwiazdek, co najwyżej 3.

Termin pobytu: wrzesień 2018
8  Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Polecam każdemu, szczególnie rodziną z dziećmi. Dużo ciekawych i różnorodnych animacji. Jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie i nie zostanie głodny. Hotel czysty i zadbany, codziennie sprzątaczki robią na łóżku różne dzieła. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, grigoryan2018