Zrecenzowano: 6 września 2019

Niezwykle urokliwe miejsce, czyste i zadbane z przemiłą obsługą. Zarówno fani dobrej zabawy jak i amatorzy spokojnego wypoczynku znajdą tu miejsce dla siebie. Przemili animatorzy zapewniają rozrywkę najmłodszym nie zapominając jednak o starszych. Pyszne jedzenie spożywane przy pięknych widokach jest dodatkowym atutem. Największą jednak zaletą hotelu jest sam manager, który osobiście dba o jakość wypoczynku wszystkich gości. Serdecznie polecam każdemu. My zostawiliśmy kawałeczek serca w tym miejscu i z przyjemnością tam wrócimy.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Anna O
Zrecenzowano: 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel dokładnie taki jak na zdjęciach. Bardzo czysty, obsluga codziennie sprzatala pokój i wymieniała reczniki. Z każdego pokoju piękny widok na basen i morze. Obsluga stara się komunikować w języku gości - mówią po angielsku, niemiecku i oczywiście rosyjsku. Starają się też choć kilka słów wypowiedzieć w języku polskim. Hotel zapewnia codziennie animacje, a wieczorem różne przedstawienia. Pracownicy niezwykle mili i zawsze uśmiechnięci.
Jeśli chodzi o minusy to hotel jest usytuowany z dala od sklepików, straganow. Zejście do plaży po schodach po całym dniu spędzonym na słońcu równiez jest wyzwaniem. Pokoje mają także dość cienkie drzwi, przez co słychać auta jeżdżące po znajdującej się obok drodze szybkiego ruchu.
Ogólnie jednak bardzo pozytywnie, polecam!

Dziękujemy, magijozwiak
Zrecenzowano: 16 września 2018

Wakacje w Aska Bayview spędzaliśmy w 4 (dorosłe osoby): nie był to pierwszy pobyt w Turcji. Zwiedziliśmy różne hotele w różnych miejscach i krajach - i niestety na 4 gwiazdki nie do końca zasługuje. Zacznę od minusów: hotel jest mały przez co wszędzie jest mega głośno; jadąc na wakacje nie liczyliśmy na ciszę, jednak tylko między go.dz 12- 14 było troszke ciszy i między 17-19. W trakcie trwania animacji - muzyka niesie się wszędzie, więc nie ma mowy o odpoczynku na przykład po dniu pełnym wrażeń po jakiejś wycieczce' kolejny mega minus - dyskoteka - w pomieszczeniu, które też się kompletnie do tego nie nadaje, bo można powiedzieć, że jest na zewnątrz. My mieliśmy pokoje niestety tak ustytuowane, że między północą, a 2 w nocy codziennie mieliśmy wrażenie, że dyskę mamy w pokojach. Najgorsze jest to, że (byliśmy pare razy sprawdzić) na tej dyskotece nikogo nie było, a mimo to - muzyka grała. Hotel to turyści przede wszystkim z Rosji - bardzo niewychowani (na to akurat hotel nie ma wpływu), ale mógłby mieć na przykład na kwestie takie, że Rosjanie mają tendencje do zajmowania leżaków dzień wcześniej albo we wczesnych godzinach porannych tj. 6 rano (my jak szliśmy na plażę to o 8 już nie było ani leżaka wolnego). Pokoje nie były najgrosze- aczkolwiek remonty przeszły dawno temu. Nie ma możliwości korzystania z podestu nad morzem, bo cały jest zawalony rosyjskimi turystami. Alkohol: nie oczekujemy whisku z 1950 r., ale niestety alkohol był bardzo kiepskiej jakości (o jakości słyszeliśmy, ze akurat to standard w tureckich hotelach). Na plus: bardzo pracowita obsługa - niezależnie od stanowiska, bo i recepcja i gastronomia i Panie sprzątające, czy konserwatorzy - ciągle byli w ruchu i to naprawdę - nie powiem złego słowa; mega pomocni, uśmiechnięci. Animacje- nie ma tragedii - bo to jest zależne od animatorów, którzy podejrzewam, że co jakiś czas się zmieniają. Jedzenie : różnorodne, jest w czym wybierać. Na pewno Ci, co oczekują pomidorówki z ryżem - się rozczarują (znam i takich Polaków), ale jak pisałam wyżej - do wyboru i nikt z nas się nie potruł. Polecam sprawdzać biura podrózy, z których się leci - bo w ofertach piszą o 1 dzień więcej, a na miejscu okazuje się, że pokoj zdaje się o 12, a wylot jest następnego dnia o 4 nad ranem i trzeba koczować, jak bezdomni (korzystając z all inclusive, ale bez pookoju - czytaj nie odspanie się przed podrózą, bo nie ma gdzie, a wszędzie jest mega głosno). Hotel jest dobry, ale tylko w :korzystnej" ofercie, w jakimś last minute. W innym wypadku - po prostu się przepłaca. Podsumowując - 3/6 bo nie ma tragedii - tym bardziej, ze obsługa naprawdę się stara, ale tylko w rozsądnej cenie i dograniu pewnych szczegółów z wybranymi biurami podróży :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje dostaje się losowo, z każdego jest ładny widok na morze (boczny). Najlepsze są te na samej górze, bo jest "ciszej"
Dziękujemy, Departure771103
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Były to nasze pierwsze wakacje za granicą więc nie mamy porównania z czymś innym. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Czystość na wysokim poziome, codziennie sprzatane pokoje, zmiana poscieli, nowe ręczniki i butelka wody. Jeśli nie chciało sie aby pokoj byl wysprzatany wystarczylo wywiesić kartkę nie przeszkadzać. Obsługa bardzo fajna, wszyscy mili i zabawni. Szkoda tylko, ze mało osób mówiło po angielsku... Ale za to rosyjski umieli perfect ( nie ma sie co dziwic skoro 70% gości hotelu to ruscy, głośni i wszędzie dający o sobie znać ). Jedzonko... Dla mnie najsłabszy punkt programu. Dużo, duży wybór, ale troche nie moje smaki. Chyba za bardzo kocham kluski śląskie i kotlety. W każdym razie głodna nie chodziłam. Polecam na sniadanie przepyszne Pan Cake! Napoje na stołówce i w lobby podawane w szkle, natomiast na zewnatrz w plastikowych, kiepskich kubeczkach. Pokoje bardzo fajne, szczegolnie te z widokiem na hotelowy basen i morze. Jesli ktos nie oczekuje nie wiadomo czogo i nie przeszkasza mu krzywa fuga w łazience, albo krzywo pomalowana ściana będzie zadowolony. W kazdym pokoju klimatyzacja. Zejscie po schodach do morza i pomostu bardzo nieprzyjemne. Sam pomost i morze ok. Duza, piaszczysta plaza, spacerkiem 5-7min od hotelu. Po drodze dwie budki z pamiątkami, ciuszkami itd. Taki mały bazarek. Basen na hotelu fajny czysty, lezaki trzeba niestety rezerwowac rano albo wieczorem. My mielismy reczniki na tych samych leżakach przez caly tydzien. Polecam lezaki od strony lobby, bo z drugiej strony kest budka animatorów i nagłośnienie. Bardzo głosne. Dostajemy karty na reczniki basenowe, tez fajna opcja. Aaa no i animacje tez fajne dla doroslych i dzieci codziennie w amfiteatrze. Przez caly dzien animatorzy dbają o to zeby sie nam nie nudziło. Jest gimnastyka w wodzie, gra w lotki, strzelanie z wiatrówki. Mozna fajnie spędzić czas. Na terenie hotelu sklepik gdzie mozna kupic wszystko. Od pamiatek, po ciuchy az do podpasek. Jest rowniez sauna, łaźnia turecka, miejsce do palenia sziszy. Wifi w lobby darmowe, zeby miec dostep wszedzie trzeba sobie kupić dostęp. 2 dolary na dzien. Natomiast nie polecam tego, bardzo slabe łącze. Sejf w pokoju też dodatkowo płatny.
Podsumowując, wakacje zaliczam do bardzo udanych. Nie mam duzych wymagań i dla mnie wszystko było na w miarę dobrym poziomie. Polecam ten hotel!

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018

Pokój w najnowszym budynku na ostatnim piętrze z pięknym widokiem na morze i okolicę, za co DUŻY PLUS. Może nie za najlepszy, ale wszystko działało. Był tylko mały problem z lodówką, która się grzała, ale to szczegół. Na plus codziennie sprzątane pokoje, zapewniona butelkowana woda do pokoju, czyste ręczniki. Nawet raz dziennie można było brać świeże ręczniki na pomost, ponieważ hotel nie posiada plaży. Ogólnie wyjazd byłby bardzo udany gdyby nie paskudne jedzenie, które dla tak mało wymagających ludzi jak my było naprawdę słabe. Chociaż wybór był naprawdę duży to potrawy zimne i najniższej jakości nie wspominając już o jakiś odpadkach z kurczaka smażonych jednego dnia na grillu, jajecznica na śniadanie zimna, która później była jako sałatka na lunch. Najlepiej było jeść potrawy przygotowywane na bieżąco na tarasie, chociaż a'la nugetsy były chyba z papieru toaletowego w panierce. Widać, że najtańszy produkt. Co do napojów to mogliby zainwestować w lepsze kubeczki plastikowe, bo te raczej najtańsze nawet pełne się wyginały. Drinki raczej słabe jeśli można to nazwać drinkami. Leżaki przy basenach rezerwowane wieczorem wiec nawet o 7 rano ciężko coś znaleźć wolnego. Pomost super, ale brakowało plaży. Na pewno obsługa zasługuje na pochwałę, byli bardzo sympatyczni i pomocni w każdej sytuacji. Gdyby nie jedzenie wyjazd byłby super.

Wskazówka dotycząca pokoi: Godny polecenia jest nowy budynek z pokojami na ostatnim piętrze widok naprawdę piękny.
Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, KubaB471