Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Polecam z całego serca każdemu, kto się zastanawia nad wyborem hotelu. Byliśmy przez 7 nocy w Annabella Annex, ale oczywiście opaski pozwalają na korzystanie z całego kompleksu oprócz głównej restauracji w Diamond, co kompletnie nie przeszkadzało. Po przyjezdzie trochę się przestraszyłam hałasu przez cykady i drogę przy hotelu, ale po pierwszej nocy stwierdziłam, ze absolutnie nic mi nie przeszkadzało i bardzo dobrze się wyspałam, nawet lepiej niż w domu :) Codziennie dokładnie sprzątany pokój, myta podłoga, wymieniane ręczniki, dodawana woda, kawa, herbata. Wyremontowane pokoje do których się chce wracać po całym dniu na plaży lub przy snack barze w Diamond, gdzie jedzenie było na tyle pyszne, że kolację w swoim hotelu zjedliśmy tylko 2 razy :)
Klimat i atmosfera niesamowite. Obsługa.. każda osoba pracująca w Annabella Park/Diamond jest naprawdę wyjątkowa , każdy jest bardzo komunikatywny, szczery, otwarty i uśmiechnięty mimo że pracują od rana do samej nocy.. Od Servise Manager hotelu (nasz teraz już bardzo dobry przyjaciel Sedat) do Panów od sprzątania przy barze - każdemu chcemy podziękować, wszyscy się nami zaopiekowali na 101%. Zrobiliśmy to także osobiście. Warto docenić tak ciężką pracę.
Serdecznie dziękujemy i zdecydowanie nie raz jeszcze wrócimy!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Yuliia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NathalieRA, Leiter Gästebetreuung, Annabella Diamond HotelOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Dear guest,

thank you so much for rating the Annabella Diamond Hotel & Spa in such a nice way. We are very proud to read that we fulfilled your expectations of a perfect holiday. The Annabella staff will feel honoured by your praising words. Our kitchen staff will be glad to hear that you liked the food so much as they daily prepare a huge variety of fresh served food in an open buffet form.
The Annabella Family really hopes that you will come back again very soon. We are waiting for you.

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Wszystkie plusy hotelu zostały już opisane i są prawdą. Do niczego nie można mieć uwag.
Mam jednak jedno spostrzeżenie co do animacji. Jeśli tylko w czasie animacji pojawia się filmowanie, to zaczyna się cyrk. Najlepiej gdyby każdy wziął udział, wszyscy się uśmiechamy, klaszczemy i dobrze bawimy bo oko kamery patrzy. Człowiek czuje się jak na wiecu na cześć wodza. :)
Generalnie jednak pozdrawiam cały zespół animatorów za ich zaangażowanie.

Dziękujemy, FidelPatcha
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przerosł wszelkie oczekiwania. Wyjazd w pierwszej połowie czerwca to idealny termin.
Hotel - pokoje nie duże, ale wystarczające na nocleg. Duże łóżko, przestronny balkon, zadbana łazienka, klimatyzacja. W pokoju lodówka z codziennie uzupełniana woda. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane nawet bez pozostawiania na podłodze. Panie sprzątające zostwialay ułożone na łóżku  z ręcznikow serduszka lub labedzia. W tv dwa polskie kanały. Personel uśmiechniętu, chętny do pomocy. Przy hotelu mały sklepik spożywczo przemysłowy z niskimi cenami. 10 minut spacerkiem do ogromnego deptaku z sklepikami i restauracjami.
Jedzenie - śniadania z przepyszny placuszkami smazonymi na świeżo. Duży wybór serów oraz drozowek. Fatalna wędlina. Na kolacje wieczory tematyczne np. Wieczór turecki czy wieczór z owocami morza. Każdy znajdzie coś dla siebie z pewnością nie będzie chodził głodny.
Basen - annabella diamont przejście podziemne około 300 m. Niesamowite miejsce dla każdego. Od godz 10 animacje dla dzieci oraz dorosłych. Nie ma nudy, każdy znajdzie rozrywkę dla siebie, a nawet jeśli k tym nie wiesz to cudownie animatorzy Atom i Stefan Ci o tym uświadomią :) np. Waterpool, zabawy na desce surfingowej oraz wspólne tańce i areobik. Piana party w basenie było niesamowitym przeżyciem :). Ze zjeżdżalni korzystali ludzie w każdym wieku.  W snack barze codziennie inne pyszne przekaski ( różnego rodzaju pizza, makarony, hamburgery, pity). W barze przy basenie ilość alkoholu wedle Naszego życzenie ;), barmani chętnie zrobią 'special drink'. Dużo leżaków aczkolwiek dużo "zajętych ręcznikiem" co jest bardzo denerwujące. Siadalismy gdzie wolne ponieważ na swoje "zajęte miejsce" ludzie potrafili przyjść o godzinie 13. Do plaży kilka kroków, duże leżaków.
Rozrywka - każdego wieczoru coś się działo. Pokazy taneczne, wybory Miss, pokaz magika, Beach party. Wszystko na najwyższym poziomie. Moiwosc wypożyczenia shishy wodnej za 10 euro.
Podsumowując wspaniały hotel dzięki możliwości korzystania z hotelu Annabella Diamond. Polecę go rodzina z dziećmi, młodym ludzia którzy szukają rozrywki, oraz osoba które chcą  odpoczynku. Nie jesteśmy w stanie wyrazić naszego zachwytu tym miejscem. Ogromne zadowolenie :)

1  Dziękujemy, 538paulinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NathalieRA, Leiter Gästebetreuung, Annabella Diamond HotelOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

Dear guest,

in the name of all our hotel staff we would like to thank you so much for your positive review. We really feel pleasured that we could fulfil your expectations and that you were happy about choosing our hotel. It is great that we could convince about our facilities and especially the rooms which are every day carefully cleaned by our housekeeping. Unfortunately, there are some guests who reserve the sun beds for a long term. To reduce this situation we put some signs everywhere and allowed our staff to take away the towels when they recognize like these kind of occurrence. Thanks for recommending us to other customers. We really hope to see you back soon again here at the Annabella Diamond Hotel & Spa.

Nathalie Raddatz

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Dojazd z lotniska trwał ok.160 minut ponieważ autokar rozwoził po drodze gości do kilku hoteli. Powrót już tylko 100 minut. Super hotel położony pomiędzy dużo większymi obiektami. Pokoje eleganckie i sprzątane codziennie, także codziennie uzupełniana woda mineralna w lodówce i wymieniane ręczniki. Obsługa bardzo miła, animatorzy cały czas na pełnych obrotach i bardzo sympatyczni. Teren zewnętrzny hotelu jak i wnętrze bardzo czyste i starannie utrzymywane dzięki zatrudnieniu dużej liczby osób obsługujących. Dla miłośników internetu Wi-Fi za jedyne 1 euro dziennie. Codziennie wieczorem różnego rodzaju występy. W recepcji osoby pomocne we wszystkim. Plaża przy hotelu, leżaki i parasole bezpłatne, woda czysta i płytka do ok. 40 m od brzegu. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z sytuacją, że woda w basenie była cieplejsza niż w morzu. W morzu ok 24-25 stopni W dodatku basen czyściutki i niezatłoczony. Przy plaży i basenie zawsze znalazły się wolne miejsca. Goście to głownie rosjanie, niemcy, polacy, czesi i anglicy oraz turcy. Całe to towarzystwo zachowywało się bardzo kulturalnie pomimo naszych obaw z poprzednich wyjazdów. Na terenie obiektu przebywało dużo rodzin z dziećmi, a nie odczuwało się żadnych uciążliwości ani hałasu. Restauracja obsługiwana przez dużą liczbę pracowników. Nigdy niczego nie brakowało, nie czekało się w kolejkach i na wolne stoliki. Wybór deserów i sposób wyeksponowania na najwyższym poziomie. Bardzo duży wybór smacznych dań. Drinki w barze przy basenie podawane w kubkach z grubego plastiku wielorazowego użytku, chyba że ktoś zażyczył sobie w szkle ( bez problemu ). W barze przy lobby drinki i pyszna kawa bez kolejki. Spod hotelu można dojechać na zakupy do pobliskiego Avsalar lub Alanii busami za niewielka cenę. Będziemy polecać ten hotel wszystkim znajomym.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wskazane pokoje z widokiem na morze. Brak hałasu od strony ruchliwej drogi.
Dziękujemy, skowalczyk1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NathalieRA, Leiter Gästebetreuung, Annabella Diamond HotelOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Dear guest,

we feel very honoured that you can recommend us to other future guests and would like to thank you for that. It is great that you liked the way our staff is working and appreciated their effort by giving us a review. Our reception team always tries to help our guests if they have some questions or issues, so they will glad to hear your praise. We really hope to see you at any time soon again. Take care.

Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

sprawny przejazd do hotelu. Pokój z widokiem na morze i część basenową. Czyściutko, codzienne sprzątanie, wymiana ręczników, z działającą klimą i telewizorem i absolutnie anonimową pokojową, której przez dwa tygodnie nie spotkaliśmy w pokoju i nie mieliśmy okazji jej poznać. Kapitalne animacje, zawsze miejsce na plaży. Wyżywienie to oddzielny rozdział - tak doskonałego i różnorodnego jedzenia, wystawionego gościom z niezwykłym zaangażowaniem kucharzy i cukierników, chyba jeszcze nie spotkałem, a odwiedziłem conajmniej kilkadziesiąt hoteli w różnych częściach świata. Obsługa restauracji rewelacyjna - bardzo mili i zaangażowani w to, co robią, kelnerzy, nieustanne sprzątanie pomieszczeń restauracyjnych. Niepowtarzalna atmosfera. Nawet się nie zorientowaliśmy, a dwa tygodnie wakacji się skończyło. Jedyna uwaga, to brak markowych szampanów w hotelowym barze.

Wskazówka dotycząca pokoi: zgodnie z opiniami wybrałem pokój od strony morza i to była trafna decyzja, gdyż hotel ma pokoje również od strony drogi szybkiego ruchu.
Dziękujemy, szparagi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NathalieRA, Leiter Gästebetreuung, Annabella Diamond HotelOdpowiedź udzielona 14 czerwca 2019

Dear guest,

the entired Annabella staff is so happy to read your very detailed feedback. Thank you so much for making the effort to post for us on tripadvisor, as the idea of our guests is very important to us. We feel very pleasured that you liked our meal options so much. In addition, our personal will be honoured to read that you enjoyed their friendliness and service quality. We hope that we gained you as repeat guests and that you will decide to spend your holidays again here in Incekum. All the best for you.