Incekum
Zrecenzowano: 10 września 2019

Hotel lata świetności ma już za sobą.. Pojechaliśmy tam wraz z chłopakiem po zachęcie osób, które były w nim ok. 9 lat temu i były zachwycone.
Hotel wizualnie całkiem ok, wszelkie braki i zaniedbania schodziły na drugi plan, ze względu na pokój z widokiem na sam basen, ale grzyb wychodzący spod wanny .. masakra.
Duża ilość basenów , ale ok. 10 rano prawie wszystkie leżaki nad głównym basenem już pozajmowane. Nad głównym basenem dudniąca bardzo głośno muzyka - brak możliwości swobodnej rozmowy. Najlepszy i najspokojniejszy basen ze zjeżdżalniami po drugiej stronie ulicy. Animacje słabiutkie..
Obsługa bardzo średnia. Mało uprzejmości i zainteresowania gośćmi.
Jedzenie również bez szału. Nie jesteśmy wymagający, codziennie na talerzu trafiło się coś niezjadliwego, pozostawało nam wybierać jedzenie codziennie to samo.
All inclusive bardzo słabe. O międzynarodowym alkoholu to chyba nikt tam nie słyszał.
Nie polecam.

Dziękujemy, Paulina1100
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały tydzień spędzony z rodziną w hotelu w ramach wakacji all inclusive z biura TUI. Hotel zadbany, czysty, pyszne, róznorodne jedzenie, dwa parki wodne na terenie hotelu (drugi po drugiej stronie ulicy, do którego trzeba przejść przejściem podziemnym) plus baseny. Na terenie hotelu snack bary z napojami, przekąskami i ciastami.
Ponadto zadbana zieleń i kwiaty. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, miła obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, 572piotrw
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wspaniałe 10 dni pobytu w Hotelu. Nie jest to może najnowszy hotel, pokoje w starym stylu, ale kto siedzi w pokoju na wakacjach;),byliżmy rodziną dzieci 8 i 14 lat, naprawdę miejsce godne polecenia; przepyszne jedzenie, duży wybór, dwa aqaparki w tym jeden nowiuteńki w drugiej części hotelu, trzeba przejść na druga strone ulicy i raj dla dzieci.
pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane, obsługa przemiła, uśmiechnięta, cudowny ogród, animacje, czyste morze do którego prowadzi kwiecista droga.
naprawdę super miejsce.
warto pojechać na wycieczkę do Alanya przepiękna twierdza, jaskinia Dim, rejs statkiem woda krystaliczna, widoki niesamowite.
polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, 16 032 005
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Wczoraj wróciłam i jestem zachwycona. Hotel duży, czysty, ma kilka basenów i aquapark. Jedzenie doskonałe, każdy znajdzie coś dla siebie, owoce , ciasta, sery, sałatki, pyszne pieczywo, wypiekane przy gościach, wszystko pyszne. Osoby pracujące w hotelu są zawsze uśmiechnięte, radosne, pomocne, mówią po angielsku, niemiecku, rosyjsku i po polsku też trochę. Cały hotel jest bardzo czysty, pokoje codziennie sprzątane. Codziennie animacje dla dorosłych i dzieci, Dzień turecki. Do plaży blisko, pięknym kwietnym tunelem. W Hotelu sklepy, obok bazar, apteka, itp. My sporo zwiedzaliśmy, ale kto chce pobyć w hotelu codziennie znajdzie coś dla siebie.Z lotniska jedzie się 1H, 20 min. Polecam każdemu.

Dziękujemy, OlaC177
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry, mila i luźna atmosfera. Różnorodne wyżywienie, sympatyczna obsługa. Hotel czysty i zadbany. Na terenie hotelu piękny ogród. Dużo alkoholu, barmani dbają o klientów. Polecam serdrcznie !!!

Dziękujemy, Compass477439
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AlaiyeResort, Halkla İlişkiler Müdürü, Alaiye Resort & Spa HotelOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dear Guest,

We are very pleased that you were completely satisfied.
Beautiful things should definitely be repeated and we hope that you will decide again for our Alaiye Resort Hotel.

Kind regards
Alaiye Resort & Spa Hotel Team