Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały tydzień spędzony z rodziną w hotelu w ramach wakacji all inclusive z biura TUI. Hotel zadbany, czysty, pyszne, róznorodne jedzenie, dwa parki wodne na terenie hotelu (drugi po drugiej stronie ulicy, do którego trzeba przejść przejściem podziemnym) plus baseny. Na terenie hotelu snack bary z napojami, przekąskami i ciastami.
Ponadto zadbana zieleń i kwiaty. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, miła obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, 572piotrw
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wspaniałe 10 dni pobytu w Hotelu. Nie jest to może najnowszy hotel, pokoje w starym stylu, ale kto siedzi w pokoju na wakacjach;),byliżmy rodziną dzieci 8 i 14 lat, naprawdę miejsce godne polecenia; przepyszne jedzenie, duży wybór, dwa aqaparki w tym jeden nowiuteńki w drugiej części hotelu, trzeba przejść na druga strone ulicy i raj dla dzieci.
pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane, obsługa przemiła, uśmiechnięta, cudowny ogród, animacje, czyste morze do którego prowadzi kwiecista droga.
naprawdę super miejsce.
warto pojechać na wycieczkę do Alanya przepiękna twierdza, jaskinia Dim, rejs statkiem woda krystaliczna, widoki niesamowite.
polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, 16 032 005
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Wczoraj wróciłam i jestem zachwycona. Hotel duży, czysty, ma kilka basenów i aquapark. Jedzenie doskonałe, każdy znajdzie coś dla siebie, owoce , ciasta, sery, sałatki, pyszne pieczywo, wypiekane przy gościach, wszystko pyszne. Osoby pracujące w hotelu są zawsze uśmiechnięte, radosne, pomocne, mówią po angielsku, niemiecku, rosyjsku i po polsku też trochę. Cały hotel jest bardzo czysty, pokoje codziennie sprzątane. Codziennie animacje dla dorosłych i dzieci, Dzień turecki. Do plaży blisko, pięknym kwietnym tunelem. W Hotelu sklepy, obok bazar, apteka, itp. My sporo zwiedzaliśmy, ale kto chce pobyć w hotelu codziennie znajdzie coś dla siebie.Z lotniska jedzie się 1H, 20 min. Polecam każdemu.

Dziękujemy, OlaC177
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry, mila i luźna atmosfera. Różnorodne wyżywienie, sympatyczna obsługa. Hotel czysty i zadbany. Na terenie hotelu piękny ogród. Dużo alkoholu, barmani dbają o klientów. Polecam serdrcznie !!!

Dziękujemy, Compass477439
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AlaiyeResort, Halkla İlişkiler Müdürü, Alaiye Resort & Spa HotelOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dear Guest,

We are very pleased that you were completely satisfied.
Beautiful things should definitely be repeated and we hope that you will decide again for our Alaiye Resort Hotel.

Kind regards
Alaiye Resort & Spa Hotel Team

Zrecenzowano: 31 maja 2019

Wybrałam ten hotel sugerując się opiniami, niestety zawiodłam się bardzo, Byliśmy z grupą przyjaciół 22-29 maja 2019 r. z biura TUI. W hotelu jest rzeczywiście bardzo czysto - dbają o to, obsługa... nic dodać nic ująć. Kupiliśmy pokoje z bocznym widokiem na morze, to otrzymałam pokój z tyłu hotelu, centralnie nad wejściem głównym , w bezpośrednim sąsiedztwie olbrzymich wentylatorów, które 24 godz/dobę potwornie hałasowały :( Ten hałas uniemożliwiał choćby na chwilę otwarcie okna, a do tego drzwi balkonowych nie można było domknąć (spałam ze stoperami w uszach). A morza to było widać z pół metra kwadratowego zza sąsiedniego hotelu :( Jeśli to miał być widok boczny na morze, to nie wiem komu pogratulować kreatywności czy hotelowi czy TUI ? O zmianie pokoju nie było mowy, nawet Pani rezydentka nic nie wskórała. Jedzenie monotonne, mało co przyprawione, codziennie np. makrela z grilla i kurczak, tuńczyk owszem bywał, ale generalnie bardzo słaby wybór ryb, a owoce morza.... raz były kalmary i maleńkie krewetki i "sushi" z ufarbowanego na czerwono i niebiesko ryżu i bez ryby! tylko z marchewką w środku ??! Porażka :( Wędlina ... mortadela, mortadela, mortadela biała i jakaś ciemno czerwona . Na plus duży wybór serów , ale żółty ... hmmm :( Owoce to : jabłka, gruszki, pomarańcze, grejpfruty, 2 x banany i 1 x truskawki. O leżakach na plaży można było zapomnieć, nie wiem kiedy je zajmowali o 6 rano ? wieczorem poprzedniego dnia ? jest ich nieproporcjonalnie mało w porównaniu z ilością gości w hotelu, przy basenach było łatwiej. No i 90 % gości to Rosjanie. Ogólnie nie tego się spodziewałam po 5* w Turcji.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi