“Dzieci zadowolone”
Swiat Lodow — recenzja

Swiat Lodow
Nr 2 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)
Zrecenzowano 4 września 2019

Pyszne desery, miła obsługa a ilość smaków lodów powalająca :D Polecam szczególnie jak przychodzi się z dziećmi

Dziękujemy, ajakubiak

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne lody, kawa i gofry. Miła obsługa. Desery są dostosowane do dzieci, czyli ładnie przyozdobione. Więcej takich miejsc!

Dziękujemy, kklobuchowska
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Duży wybór deserów. Pyszne ciastka i lody. Mimo sporych tłumów zostaliśmy szybko obsłużeni. Nie polecam gofrów.

Dziękujemy, Kasienka_H
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna mrożona kawa! Duży wybór deserów, ciast oraz lodów! Od gałkowych po kręcone! Możliwość bezpośredniego wyjścia na promenadę przy plaży!

Dziękujemy, miloszbrozyna
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Bardzo duży wybór smaków lodów kulkowych (z tych ciekawszych to "Desperados", "Whisky", "Mon Cherry") Ceny dosyć wysokie. Porcje bardzo duże, jednak dla mnie za duże, wolałabym mniejszą porcję i niższą cenę.

Dziękujemy, Anna R

Swiat Lodow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sarbinowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Swiat Lodow? Podziel się wrażeniami!