Zrecenzowano: 1 października 2017

Trudno mi ocenic sam obiekt poniewaz pokoi nie moglismy nawet zobaczyc, jedynie wyglad zewnatrzny. Nie polecam poniewaz z pobytu zrezygnowalismy i zostalismy bardzo zle przyjeci przez obsluge. Nie moglismy dojsc do porozumienia z wlascicielami w zwiazku z remontem drogi o ktorym nie zostalismy poinformowani.Odradzam rowniez przyjazd ze zwierzatami, poniewaz przy obiekcie nie ma miejsca gdzie umyc psa, ktorego do lazienki nie mozna wpuscic. Z uwagi na prowadzony remont droga do obiektu byla w tragicznym stanie, a od obslugi uslyszelismy iz mamy psa umyc w morzu, i chyba przeniesc 40 kg na rekach.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, ls2846
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2016

Mieliśmy pokój dwuosobowy na samej górze, jeśli macie problem z wchodzeniem po stromych schodach to spytajcie wcześniej właścicieli o lokalizację pokoju, ponieważ dla starszych ludzi może być to problematyczne (a te schody były prawie jak drabina). Poza tym bardzo czysto i przyjemna obsługa. Blisko do morza, spokojna okolica, kilka sklepików i pizzeria Atom, którą jak najbardziej polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: myślę że pokoje na samej górze tworzą bardziej prywatną atmosferę i jest tam też najciszej
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, aniasz222
Zrecenzowano: 11 września 2015

Podróżowaliśmy z małym dzieckiem, mieliśmy pokój na parterze, drugi na prawo od wejścia. Jeśli jest się z małym dzieckiem to przeszkadzają wszystkie hałasy z klatki schodowej, trzaskanie drzwiami, za ścianą w kuchni jest pralka, w której właścicielka pierze pościele i inne rzeczy po gościach więc drzemka w ciągu dnia dla dziecka jest utrudniona, stara dziurawa pościel, placyk zabaw ok, gospodarz bardzo miły, gospodyni mniej, przygotujcie kasę na płatność z góry za podatek lokalny oraz nocleg bo bez niej nie dostaniecie pokoju, nawet po długiej i męczącej podróży. Blisko nad morze, do głównej ulicy przez wioskę jest z 50 metrów, jest tam sklep spożywczy dobrze zaopatrzony, zaraz za ulicą ścieżka nad morze - bardzo blisko, plaża ładna, polecamy pizzerię Atom, smaczna i niedroga pizza, polecamy też restaurację Włóczęga na końcu głównej drogi po lewej stronie (jak się już minie latarnię po prawej), warto też skoczyć na plażę i deptak do Sarbinowa.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, 400Kajtek
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2014

Właściciele b.mili, pokój z łazienką- czyste, zadbane i urządzone z gustem. Na posesji ładny ogród. Bardzo blisko do morza oraz do latarni i Sarbinowa. Sklep po drugiej str. drogi. Pobyt zaliczamy do udanych! Polecamy!!!

Ania i Mariusz (Katowice)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na poddaszu,wejście po schodkach a'la drabinka. Bardzo ładny i cichy.
Termin pobytu: sierpień 2014
4  Dziękujemy, MariooAnia
Zrecenzowano: 18 lutego 2014

Super wypoczynek z dzieckiem:) Plac zabaw dla dzieci idealny pełno zabawek bujaków trampolina, pokój czysty, Gospodarze mili zawsze pomocni, miejsce idealne :), do dyspozycji kuchania mała ale wszystko na miejscu:) Polecam

Termin pobytu: sierpień 2013
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
3  Dziękujemy, monika b