Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzilismy Al Mare w Sarbinowie z polecenia znajomych. Wystroj, wyposazenie i polozenie na 5 z +. Obok restauracja Al mare z genialnymi daniami, Dorsz i Halibut przepyszne, salatki, swieże ziemniaczki, rewelka. Bardzo mila obsluga obiektu. Nasz apartament na 3 pietrze z bardzo ladnym widokiem na morze, jest tez wejscie na taras na dachu gdzie mozna odpoczac na sofach a przy bardziej slonecznej pogodzie jest tez jakuzzi.

Naprawde polecam

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, lukaszdwornikowski
Zrecenzowano: 10 września 2018

Niewielki hotel położony kilkanaście metrów od plaży, co jest jego wielkim atutem. Pokoje z widokiem na morze i dach zaadaptowany na taras widokowy z jacuzzi to kolejne plusy.
Schludnie i elegancko. pokoje ładne i czyste. Obsługa zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Śniadania zróżnicowane i co najważniejsze z lokalnych produktów, nie znudzą się Wam! Jeżeli chodzi o restaurację Al Mare, to naprawdę warto tam zjeść, porcje są spore w dobrych cenach i co najważniejsze bardzo smaczne. Obiekt przystosowany zarówno na romantyczny wyjazd we dwoje, jak i dla rodzin z dziećmi.
Serdecznie Polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Silk_Bull
Zrecenzowano: 3 września 2018

Tydzień w Sarbinowie udany przede wszystkim dzięki Al Mare. Nowy budynek jest bardzo ładny. Pokoje umeblowane na wysokim poziomie. Przestronna łazienka z ogromnym prysznicem. Widok na morze świetny mimo pętli autobusowej zaraz obok. Pokoje doskonale wygłuszone. Wszędzie blisko, winda. No i oczywiście 5+ za taras na dachu z jacuzzi, z którego świetnie widać morze. Wypoczęliśmy jak nigdy! Śniadania w restauracji Al Mare bardzo smaczne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje bez widoku na morze polecane osobom, które chcą posiedzieć na balkonie w ciszy. Od ulicy jest gwar, ale za to widok niezapomniany!
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, kryspin0
Zrecenzowano: 31 lipca 2018

willa znajduje się w centrum i bardzo blisko morza.pokoje super czyste,wymiana ręczników,tv,łazienka,balkon,można również korzystać z patio.w obiekcie znajduje się restauracja gdzie jedzonko jest pyszne,sklep spożywczy bardzo dobrze zaopatrzony.Szefostwo bardzo miłe,obsługa kelnerska uśmiechnięta i nigdy nie słyszałam że komuś się nie chce.Na tarasie widokowym jacuzzi i można podziwiać zachód słońca.Wracam tam co roku i szczerze polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Elwira Z
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i uśmiechnieta obsługa. Kawka oraz ciasto bardzo dobre. Była też okazja spróbować różnych drinków ktore również były pyszne. Ceny porównywalne do cen w innych lokalach ale jakość podania dużo wyższa. Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Michał D