Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Villa Dune , świetne miejsce na spokojny wypoczynek.
Doskonałe śniadania serwowane w restauracji hotelowej , różnorodność sałatek , owoców , ciast itp.
Dania obiadowe i z karty były bardzo smaczne chociaż kucharz bardzo lubi sól, której moim zdaniem używał zbyt dużo.
Pokój studio ładnie urządzony , przestronny , wygodny. Z okien piękny widok na morze i plaże.
Polecam

Dziękujemy, jmmackowiak
Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Standard apartamentu zgodny z opisem i zdjęciami, piękny widok na morze. Plus za windę w budynku.
Warto wykupić śniadania gdyż są pyszne.
Co do obiadów serwowanych w restauracji nie polecamy, pieczeń sucha i twarda, krem pomidorowy kwaśny, pierogi- ciasto rozgotowane, farsz bez smaku.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, JustynaK186
Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Villa Dune spełniła nasze oczekiwania pod każdym względem. Pokój z widokiem na morze i balkonikiem czyściutki i estetycznie, funkcjonalnie urządzony, łóżko bardzo wygodne. Wielki plus za prywatne zejście nad morze przepięknie oświetlone nocą. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu bardzo smaczne i urozmaicone. Blisko do centrum i promenady.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, weronikam2019
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Bardzo ładna lokalizacja, piękny widok z balkonu, prywatne, ładnie oświetlone zejście na plażę. Czysto, cicho, smacznie, bezpiecznie i nowocześnie.Blisko (spacerkiem) do centrum. Plaża niezbyt zatłoczona.

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Do Sarbinowa jechaliśmy pełni obaw związanych z pogodą. Od wielu dni padało, wiało i było po prostu zimno. Jednakże nasz pobyt okazał się pogodową rewelacją. Zamieszkaliśmy w tytułowej pięknie położonej Villi Dune. Pani w recepcji doradziła nam zmianę pokoju na taki z widokiem na morze (za niewielką dopłatą). Widok, pomimo rosnących na wydmie drzew (kilku) zapierał dech i uspokajał po pełnych wrażeń dniach. Pokój ładny, czysty, funkcjonalny. Mieliśmy wykupione śniadania, w formie szwedzkiego stołu więc dla każdego członka rodziny znalazło się coś smacznego (a trudno dogodzić moim pociechom). Absolutnym hitem okazało się prywatne przejście na plażę. Drewniany chodnik, kluczący między drzewami, dodatkowo pięknie oświetlony nocą robił oszałamiające wrażenie. Bardzo miły personel, wszystko można omówić i załatwić. Polecam!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękna lokalizacja
Termin pobytu: maj 2017