“Wakacje”

Restauracja PLUSK fish & pizza
Nr 7 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)

Bardzo smaczne jedzenie , herbata rozgrzewajaca przepyszna , obsuga na 5+ bardzo mila :) polecam :) :)

1  Dziękujemy, BasiaDomaszk

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawitaliśmy po sezonie. Obsługa na dobrym poziomie. Jedzenie bardzo dobre. Jedliśmy pizzę z salami- ciasto jak na Polskę wzorowe, chrupiące. Zupa rubra ze szpinakiem, raczej delikatna, ale bardzo poprawna. Penne z łososiem dobrze doprawione i porcja konkretna- smaokowało. Do picia zawitała między innymi rozgrzewająca herbata- polecam! Miło było się tu stołować po sezonie we wrześniu na dobrym poziomie, daje solidne 4 w skali 1-6.

1  Dziękujemy, romualdb74
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Wstąpiliśmy na obiad po podróży, trochę z przypadku... Ale się nie zawiedliśmy! Pyszne jedzenie; próbowaliśmy już rybkę, pizzę, spaghetti i krem z pomidorów - wszystko bardzo nam smakowało A widok na nasz piękny Bałtyk podczas obiadu - w gratisie

1  Dziękujemy, 741dagmaras
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, smaczna ryba i co najważniejsze krótki czas oczekiwania. 20 min w szczytowej porze obiadowej przy pełnym lokalu.
Miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam.
Krem z pomidorów również smaczny.

1  Dziękujemy, 880anita_
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam obiadek w restauracji PLUS fish & pizza. Pizza bardzo dobra, wręcz wyśmienita a zupa krem pomidorowa bardzo dobrze doprawiona i świetna w smaku. Obsługa bardzo miła i ceny przystępne. Miejsce godne uwagi.

1  Dziękujemy, justynas764

Restauracja PLUSK fish & pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sarbinowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja PLUSK fish & pizza? Podziel się wrażeniami!