“Obiad z widokiem na morze "w gratisie" ”

Restauracja PLUSK fish & pizza
Nr 7 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Wstąpiliśmy na obiad po podróży, trochę z przypadku... Ale się nie zawiedliśmy! Pyszne jedzenie; próbowaliśmy już rybkę, pizzę, spaghetti i krem z pomidorów - wszystko bardzo nam smakowało A widok na nasz piękny Bałtyk podczas obiadu - w gratisie

1  Dziękujemy, 741dagmaras

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, smaczna ryba i co najważniejsze krótki czas oczekiwania. 20 min w szczytowej porze obiadowej przy pełnym lokalu.
Miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam.
Krem z pomidorów również smaczny.

1  Dziękujemy, 880anita_
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam obiadek w restauracji PLUS fish & pizza. Pizza bardzo dobra, wręcz wyśmienita a zupa krem pomidorowa bardzo dobrze doprawiona i świetna w smaku. Obsługa bardzo miła i ceny przystępne. Miejsce godne uwagi.

1  Dziękujemy, justynas764
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy pizze oraz rybki. Wszystko było niespodziewanie dobre. Nic nadzwyczajnego, ale smacznie. POLECAM.

Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie byłam przekonana wchodząc do pierwszej lepszej knajpy z deptaku, bałam się że to kolejne miejsce nastawione na turystę, który skusi się na widok na morze. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam! Jedzenie bardzo smaczne, szybko podane, świeże. Duży plus za naprawdę dobrze zorganizowaną młodą obsługę, dziewczyny pomocne i uśmiechnięte. Zamówienia składa się przy barze (widząc po komentarzach poniżej dla niektórych jest to ponad ich sily), dla nas nie był to problem, jednak zauważyłam że do większych grup wychodziły kelnerki i zbierały zamówienia co z pewnością było wygodniejsze dla obu stron. Super, mam nadzieję że wpadnę jeszcze niedługo:)

1  Dziękujemy, Iwonkabiedronka

Restauracja PLUSK fish & pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sarbinowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja PLUSK fish & pizza? Podziel się wrażeniami!