“Mega dobre”
Lody Grabowskie — recenzja

Lody Grabowskie
Nr 6 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)

Bardzo dobre, naturalne lody. Na samym początku zaskakuje wielkość gały, tak GAŁY bo rozmiarem nie przypomina standardowej gałki. No i konsystencja i smak lodów to poezja. Polecam smaki śmietanka i biały michałek

1  Dziękujemy, Jarosław R

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne lody o wyjątkowym smaku! Troszkę mały wybór smaków. Ale te które są to są przepyszne i w przystępnej cenie!

1  Dziękujemy, miloszbrozyna
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem po obiedzie w pobliskiej restauracji, lody bardzo tanie jak na jakość którą prezentują + bardzo dobre w smaku

1  Dziękujemy, BiznesowySmakosz
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

W miejscowości Sarbinowo byłam po raz trzeci. Podczas drugiej podróży poznałam lody Grabowskie. Miłość bez opamiętania. Dwa lata później wróciłam do tego miejsca. Najpyszniejsze lody świata. Sorbet Mandarynkowy, Pistacja czy nieziemska Truskawka. Codziennie powtarzam, ze lody kalorii nie mają i tylko głupcy w to nie wierzą. Życzę wam rozwinięcia skrzydeł i mam nadzieje, do zobaczenia ❤️

1  Dziękujemy, Elżbieta D
Zrecenzowano 4 maja 2019

Pyszne lody! Wlasciciel otworzyl mimo oberwania chmury. Jeszcze raz dziekujemy!! Postaramy sie znowu przyjechac latem. Do Gasek albo Sarbinowa, bo lody grabovskie to wartosc dodana do wakacji

1  Dziękujemy, Magdalena B

Lody Grabowskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sarbinowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Lody Grabowskie? Podziel się wrażeniami!