Sarbinowo
Polecam

Piękna promenada. Można długo spacerować na części stoiska restauracje. Można podziwiać zachody w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
473karolina
Leszno, Polska
Przyjemny deptak

Przyjemny i nowoczesny deptak wzdłuż morza, kilka wejść do miasta, wokół nie brak sklepików i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
Joanna C

Zrecenzowano: 4 września 2019

Przyjemny i nowoczesny deptak wzdłuż morza, kilka wejść do miasta, wokół nie brak sklepików i knajpek.

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super spacerki nad morzem.Przepiękne zachody słońca .Uwielbiam to miejsce,chce się wracać.Polecam.❤️

Dziękujemy, 443oksanaf
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spacer! Są ławeczki, gdzie można odpocząć! Dodatkowo dużo lokali bezpośrednio przy promenadzie!

Dziękujemy, miloszbrozyna
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Tutaj miałem okazję poznać mojego niedoszłego szwagra i później przyszłą żonę :) Fantastyczna miejscowość, może i mała, ale ludzie tam są bardzo otwarci i serdeczni

Dziękujemy, Kacper S
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sama promenada w sezonie dosc zatłoczona jednak nadrabia solidnym widokami szczególnie o zachodzie słońca.

Dziękujemy, dawmiros