“Doskonałe ryby”
Restauracja Al Mare — recenzja

Restauracja Al Mare
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przez trzy kolejne dni ze znajomymi wypróbowaliśmy całe menu rybne, każde danie było pyszne świeże dobrze skomponowane. W menu ciekawe propozycje dla dzieci. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, miejsce czyste w świetnej lokalizacji. Polecam!

Dziękujemy, Sarka2m

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tutaj z rodzina po przeczytaniu komentarzy. Ku Naszej radości okazało się ze było warto gdyż jedzenie jest przepyszne i świeże!! Obsługa kelnerska miła uśmiechnięta i pomocna. A ceny naprawdę umiarkowane. To jedyna restauracja w Sarbinowie która można z całego serca polecić!!

Dziękujemy, jastrzemska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Świetna restauracja. Obsługa mila i pomocna, zawsze z usmiechem na twarzy. Menu rewelacyjne. Wszystko świeże i pyszne. Ryba, karkówka, spaghetti bardzo dobre. Na deser polecam wspaniala bezę. Polecam bardzo. Dla ludzi, ktorzy maja dosyć śmierdzących fryturą barów.

Dziękujemy, atadeusz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda ze Al Mare zauważyliśmy dopiero pod koniec naszego pobytu. Super schabowy, przepyszny dorsz w sosie winno-porowym, rozpływający się dorsz w maśle escargot - bajka!
Sama kolejka przed restauracja świadczy o tym ze jest dobrze. Bardzo fajnie skomponowane menu, przyzwoite ceny i krótki czas oczekiwania.
Na koniec polecam serniczek (ogólnie nie przepadam), ale ten w Al Mare rozpływa się w ustach. Na plus również zasługuje menu dla dzieci, które zachęca ale i również dobrze smakuje, świetne drinki bezalkoholowe nie tylko dla dzieciaków.
Obsługa również zasługuje na pochwale bo jest miła i uśmiechnięta.
Generalnie polecam każdemu, ja żałuje ze nie nie byłam w stanie posmakować każdej potrawy z karty.
Dziś ostatni dzień naszego pobytu i ostatni obiad w Al Mare.
P.S.
Polędwiczki flambirowane i łosoś w glazurze mango również zwala z nóg, a pomidorowa jak u mamy.

Dziękujemy, 880anita_
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wybralismy sie na obiad po przeczytaniu opini i nie zawiedlismy sie.
Jedlismy piers wampira ,
Flambirowane poledwiczki ,
Dorsza pieczonego z risotto szpinakowym
Dania byly wysmienite , porcje spore.
Po obiedzie zdecydowalismy sie na ciasto ; beze i sernik ....
To byla bajka .
Podczas tygodniowego pobytu w Sarbinowie jadalismy w roznych miejscach ale to zdecydowanie bylo najlepsze ze wzgledu na potrawy jak i na przemilą obsluge.
Na oewno wrocimy :)

Dziękujemy, Gunia0909

Restauracja Al Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chłopy, Zachodniopomorskie
Sarbinowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Al Mare? Podziel się wrażeniami!