Sarbinowo

“Polecam z całego serca!”
Restauracja Al Mare — recenzja

Restauracja Al Mare
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Świetna restauracja. Obsługa mila i pomocna, zawsze z usmiechem na twarzy. Menu rewelacyjne. Wszystko świeże i pyszne. Ryba, karkówka, spaghetti bardzo dobre. Na deser polecam wspaniala bezę. Polecam bardzo. Dla ludzi, ktorzy maja dosyć śmierdzących fryturą barów.

Dziękujemy, atadeusz

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda ze Al Mare zauważyliśmy dopiero pod koniec naszego pobytu. Super schabowy, przepyszny dorsz w sosie winno-porowym, rozpływający się dorsz w maśle escargot - bajka!
Sama kolejka przed restauracja świadczy o tym ze jest dobrze. Bardzo fajnie skomponowane menu, przyzwoite ceny i krótki czas oczekiwania.
Na koniec polecam serniczek (ogólnie nie przepadam), ale ten w Al Mare rozpływa się w ustach. Na plus również zasługuje menu dla dzieci, które zachęca ale i również dobrze smakuje, świetne drinki bezalkoholowe nie tylko dla dzieciaków.
Obsługa również zasługuje na pochwale bo jest miła i uśmiechnięta.
Generalnie polecam każdemu, ja żałuje ze nie nie byłam w stanie posmakować każdej potrawy z karty.
Dziś ostatni dzień naszego pobytu i ostatni obiad w Al Mare.
P.S.
Polędwiczki flambirowane i łosoś w glazurze mango również zwala z nóg, a pomidorowa jak u mamy.

Dziękujemy, 880anita_
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wybralismy sie na obiad po przeczytaniu opini i nie zawiedlismy sie.
Jedlismy piers wampira ,
Flambirowane poledwiczki ,
Dorsza pieczonego z risotto szpinakowym
Dania byly wysmienite , porcje spore.
Po obiedzie zdecydowalismy sie na ciasto ; beze i sernik ....
To byla bajka .
Podczas tygodniowego pobytu w Sarbinowie jadalismy w roznych miejscach ale to zdecydowanie bylo najlepsze ze wzgledu na potrawy jak i na przemilą obsluge.
Na oewno wrocimy :)

Dziękujemy, Gunia0909
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stołuje się w tej restauracji od 2 tygodni. Przerobiliśmy z rodzina całą kartę od góry do dołu. Naprawdę wszystko wyśmienite. Nie ma pozycji która swoim wyglądem czy smakiem była zła. Wspaniałe ryby w cieście i pieczone. Makarony wyborne. Nawet sałatki doprawione świetnymi sosami. Krewetki w tempurze palce lizać. Wszystko świeże. Ładnie podane. Bardzo miła i sprawna obsługa. No i jest miejsce dla dzieci oraz psich pupili. Polecam gorąco. Szkoda czasu na testowanie innych lokali. Ceny bardzo ok jak na tę klasę lokalu. A...zapomniał bym o deserach - beza i sernik nawet po obfitym obiedzie musza gdzieś się zmieścić ;)

Dziękujemy, Rafał P
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z dzieciakami dwa razy i gdyby nasz pobyt nad morzem był nieco dłuższy to zawitalibyśmy do tej restauracji co najmniej raz jeszcze.
Pani Paulina przyjęła nasze zamowienie bez skrzywienia, a trzeba przyznać że zrobiliśmy „przegląd karty” (8 osób - 8 dań) i dopóki nie pojawił się dorsz w sosie winno-porowym nie mieliśmy faworyta!
Wszystkie dania, które zamówiliśmy były naprawdę dobrze skomponowane i smaczne.
Polecam zamówić zupę pomidorową z makaronem, na przeczekanie .

Szkoda tylko, że cała obsługa nie jest tak uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona jak p. Paulina.

Koniecznie trzeba zaplanować wypad na kolację, nawet jeżeli musicie dojść lub dojechać z innej miejscowości (my szliśmy z Gąsek dwa razy)

Dziękujemy, pkkostek

Restauracja Al Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chłopy, Zachodniopomorskie
Sarbinowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Al Mare? Podziel się wrażeniami!