“Polecam”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Bar Marysieńka Grzegorz Stępień
Nr 13 wśród 17 Restauracje (Sarbinowo)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duże i pyszne porcje. Bar nie przyciąga wizualnie ale jedzenie przepyszne. Ceny tanie na każdą kieszeń

Dziękujemy, 473karolina

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Do Marysieńki trafiliśmy z polecenia, mąż zamówił placek po węgiersku - przepyszny, porcja nie do przejedzenia ;) Mój zestaw z flądrą może i smaczny, ale mięsa jak na lekarstwo - nie polecam tej ryby.

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy w tej restauracji kilka razy w 9 osób i za każdym razem coś innego. Wszystko pyszne. Za każdym razem. Ceny bardzo przystępne. Minus to naczynia tekturowe i plastikowe sztućce. Polecam w 100%

Dziękujemy, DorotaK3104
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

skończyło się zwrotem pieniędzy
Kiedy zamawiasz coś innego niż typowo ryba i frytki to oczekujesz ponad pół h, chyba logiczne że para chce zjeść posiłek razem a nie ze jedno zjadł a drugie nadal czeka Masakra obsługa wielce oburzona.. Śmiechu warte nie każdy jedzie nad morze jeść frytki i rybę ociekajaca tłuszczem

Dziękujemy, Kamil M
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zjadłam fladre,miała być świeża a na 100% była mrożona -białko wytrąciło się przy kręgosłupie. Smażona na starym oleju, nie doprawiona. Lekko gorzkawa. Stoliki sie lepily. Niestrawność murowana co osobiście odczulam. Nie polecam.

Dziękujemy, Iza B

Bar Marysieńka Grzegorz Stępień — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sarbinowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Marysieńka Grzegorz Stępień? Podziel się wrażeniami!