Sarbinowo
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Ciekawy obiekt. Z mojego rozeznania wynika iż ktoś nabył ten pałacyk a teraz wydzierżawia osobom które na własny rachunek prowadzą tam działalność polegającą na wynajmowaniu pokoi i obsłudze gości. Sam pałacyk pochodzi z XIX wieku i wymaga jeszcze paru drobnych inwestycji ale nie będzie to zapewne łatwe bo na nim "trzyma łapę" konserwator zabytków. Największa zaletą pałacu jest jego położenie. Położony na uboczu, otoczony kilku hektarowym trochę dzikim parkiem obiekt, w którym królują stare drzewa (dęby, klony itd), zapewnia coś co jest bezcenne a mianowicie: ciszę i spokój. Weźmy najbliższych sąsiadów tj. Gąski i Sarbinowo. Dzikie tłumy przelewające się zarówno po samych miejscowościach jak i po plażach gdzie trudno znaleźć miejsce na wyłożenie własnego kocyka. O Milenie, Chłopach, Ustroniu Morskim czy Kołobrzegu nawet nie wspominam. Budy z ciuchami, zabawkami, akcesoriami plażowymi, smażalniami, chińskim badziewiem, knajpami itd. Wszędzie to samo, czyli będąc w jednej miejscowości nad naszym morzem można przyjąć, że zaliczyliśmy je wszystkie.
Wracając do Pałacu Morskiego. Morze oddalone jest o jakieś 1,5 km a łączy z nim droga wołająca o pomstę do nieba. Wyobraźcie sobie, że jeden pas jest pokryty kiepskiej jakości asfaltem a drugi to zwykły szuter. O braku poboczy nawet nie wspominam bo nie polecam pieszych wędrówek w stronę morza. Ale jak już tam dotrzemy to z parkowaniem nie ma problemu a sam Bałtyk oddalony jest o 50 m. Należy tylko pokonać dość strome zejście i jesteśmy na dość szerokiej plaży gdzie na pewno miejsca nie zabraknie, nawet na grę w piłkę.
Po plażowaniu wracamy do pałacyku na dobry obiad. Obsługa jest młoda i chętna do pomocy. Dla koneserów zimne piwo Tyskie lane z beczki w śmiesznej (jak na wybrzeże) cenie - 6 zł za 0,5l. Są stoły do bilarda i ping-ponga i jakieś gry komputerowe dla dzieci. Jedynym mankamentem wydaje się być brak lodówki w pokoju. Natomiast dużym plusem jest szybki internet.

Dziękujemy, canuto2017
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Byliśmy użytkownikami pięknego pokoju na szczycie – świeżo odnowionego, przestronnego i z komfortową łazienką.
Miejsce wymarzone dla lubiących spokój i oddalenie od wakacyjnego zgiełku nadmorskich promenad. Mieliśmy ze sobą rowery, więc dojazd gdziekolwiek nie był żadnym problemem. Rowerowe wycieczki po okolicy, do Kołobrzegu, Dźwirzyna, Mielna, Łaz, dookoła Jeziora Jamno oraz dojazdy do plaży dostarczały przyjemności i ochłody w gorące dni. Plaża czysta i odludna.
Wyżywienie bardzo smaczne i urozmaicone, bufet uzupełniany sprawnie i szybko. Świeżo pieczone ciasta domowego wyrobu. Doskonała kawa z dobrego ekspresu. Można było delektować się tym w cieniu dębu. A największym atutem jest personel i jego świetne podejście do gości.

1  Dziękujemy, rowerem
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Spędziliśmy ze znajomymi ostatni weekend czerwca w Pałacu Morskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, panuje tam rodzinna atmosfera, śniadania i obiadokolacje bardzo dobre, pokoje nie za duże ale jak jest pogoda nie stanowi to problemu bo przebywa się tam głównie na noc, za to łazienki są przestronne. Jest niestety duża odległość do morza ok.1 km ale właścicielka/najemca była tak miła że podwieźli nas do Sarbinowa, tam wypożyczyliśmy rowery i już byliśmy niezależni. W sezonie zatrzymuje się też przy bramie Pałacu kolejka szosowa lub tzw. tramwaje i w ten sposób można też się dostać nad morze.W Pałacu jest sala zabaw dla dzieci, bilard, stół do ping-ponga, jest miejsce do siedzenia na zewnątrz i plac zabaw dla dzieci.Najważniejsze że jest cisza i spokój zarówno w dzień jak i w nocy.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, maciejmoszka
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Spędziłem 6 dni/5 nocy w Pałacu Morskim w Gąskach na przełomie czerwca i lipca 2019r. Dobre położenie jeżeli ktoś lubi ciszę, spokój, świeże powietrze. Z dala od miasta, ruchu ulicznego, zgiełku i hałasu. Pałac położony w parku , dużo przestrzeni, zieleni, miejsca na spacer i wreszcie żadnego problemu z postawieniem samochodu. Niestety do morza w Gąskach około 1 km, droga na pieszo raczej nieprzyjemna. Samochodem problem z parkingiem. Do Sarbinowa około 7 km a tam tylko płatne parkingi po 3- 4 PLN /godz. Atrakcją w wakacje jest ciuchcia jeżdżąca z Sarbinowa do Gąsek i z powrotem i zatrzymuje się tuż przy bramie hotelu Pokoje wygodne i duże. Standard normalny ale bez lodówki, co latem trochę przeszkadza. Duża łazienka z kosmetykami, kompletem ręczników i zawsze ciepła woda z prysznica. Sporo atrakcji jak bilard, pin pong, gry planszowe. Wyżywienie dwa razy dziennie. Śniadania w formie bufetu dość duży wybór, na bieżąco uzupełniane. Herbata, soki i wiele rodzajów kawy z ekspresu. Owoce i ciasto codziennie świeże. Obiadokolacje również bufet z dość dobrym wyborem, napoje typu soki i woda. Niestety do ciasta kawa czy herbata dodatkowo płatna. Polecam ten hotel również dla rodzin z dziećmi, szczególnie na duży teren i miejsca do zabawy.
Dziękuję i pozdrawiam cały personel.
Stanisław, Kwidzyn

1  Dziękujemy, stanislaw p
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Właśnie wróciłam z 5-cio dniowego pobytu w Pałacu Morskim -w pełni zrelaksowana i wyciszona.Piękne ustronne miejsce położone wsród drzew.Pyszne urozmaicone posiłki,bardzo serdeczna obsługa.Polecam wszystkim zmęczonym!

1  Dziękujemy, LidiaK392