Sarbinowo
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Gorąco polecam pobyt w apartamencie Stare Sarbinowo ! Wyposażenie domków na najwyższym poziomie, rowerki i grill na dodatek oraz bezpłatny parking. Do morza rzut kamieniem, słychać szum fal. Obsługa bardzo miła. Za rok w czerwcu również odwiedzimy to czarowne miejsce !

Dziękujemy, Ania H
Zrecenzowano: 8 lipca 2016

To miejsce zachwyciło połączeniem starych budulców z nowoczesnością. Urzekło swym klimatem i dbałością o szczegóły. Znaleźliśmy tam spokój w komfortowych wnętrzach apartamentów w szeregowych domkach i odpoczywaiśmy na plaży, do której pokonać trzeba tylko leśną drogę. Do dyspozycji rowery, gril i sprzęt plażowy. Gdy temperatura na zewnątrz spadała, włączono ogrzewanie. Ceny może zbyt wysokie, ale pobyt w Starym Sarbinowie uważam za jeden z najlepszych nad naszym morzem. Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, AdalbertusMilvus